9:1
    Vojtěch LUKŠÍK
    (Daněk)

PASKOV SAURIANS - FBK Spartak Hluk 9:1
branky: 1. Adam Gejdoš, 4. Martin Ulman, 6. Martin Ulman, 26. Matěj Kožušník, 48. Martin Ulman, 50. Matěj Kožušník, 52. Vojtěch Daněk, 54. Matěj Sokol, 55. Vojtěch Lukšík - 12. Ondřej Bartoš; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 16 - Aleš Padalík 12, Ctibor Tichopádek 6; po třetinách: 3:1, 1:0, 5:0
60:00 Komentář domácích Hrček Libor (Trenér): Tento zápas nebyl zdaleka tak jednoznačný, jak by se podle výsledku mohlo někomu zdát. Povedl se nám vstup do utkání, ale pak se hra na dlouhé minuty vyrovnala. Definitivní zlom nastal až ve třetí části, kdy soupeř odešel fyzicky. Děkuji soupeři, opět skvělým divákům i výborným rozhodčím.
60:00 Komentář hostů Rochovanský Pavel (Trenér): Gratuluji soupeři. Dnes zcela zaslouženě bere všechny body, nám se nepovedl vstup do utkání a i když jsme se herně dokázali vyrovnat, tak střelecká efektivita respektive výkon brankářů dnes jde za fantomem Kořínkem. Co se mi však nelíbí dlouhodobě, tak je věc ve které Český florbal neskutečně zaspal a tento krásný sport bude mít obrovské problémy, které se ukazují již dnes. Já jako trenér, hráč, ani činovník klubu tohle neovlivním, ale velmi mě to mrzí, i když na to spousta lidí v celé florbalové komunitě upozorňuje. Na výsledek to nemá vliv, ale tato nekvalita a přístup kazí tuto volnočasovou zábavu všem....mílovými kroky klesáme pod fotbal. Ještě jednou gratuluji Paskovu a těšíme se na odvetu do Hluku.
60:00 Střely ve 3. části: 11:6
58:05 Domácí už asi 3 minuty tlačí hosty na jejích polovině.
54:33 GÓL PASKOV SAURIANS! 9:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Vojtěch Lukšík, asistoval #26 Vojtěch Daněk (9:1)
54:33 Lukšík vymetl pavučiny.
53:51 GÓL PASKOV SAURIANS! 8:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #78 Matěj Sokol, asistoval #82 Vojtěch Kořínek (8:1)
51:54 Utkání začína byt dost vyhrocené mezi hráčema a rozhodčími.
51:53 GÓL PASKOV SAURIANS! 7:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #26 Vojtěch Daněk, asistoval #88 Lukáš Kurečka (7:1)
51:53 Vyloučen hráč #44 Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování
51:01 Timeout FBK Spartak Hluk
49:53 GÓL PASKOV SAURIANS! 6:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #27 Matěj Kožušník, asistoval #88 Lukáš Kurečka (6:1)
49:53 Dorážkou Kožušníka se zvyšuje náskok domácích.
47:33 GÓL PASKOV SAURIANS! 5:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #73 Petr Šomodi (5:1)
45:57 Zablokována střela Krčmára končí za mantinelem.
44:52 Böhm zkoušel najít po svém soličku přes celé hřiště Sokola, toho však našel ale nepřihral přesně.
44:05 Frank leží na zemi u střídaček domácích.
41:54 Bartoš otestoval Kořinka ale neúspěšně.
40:01 Paskov je zatim ve vhazováních 100%.
40:00 Střely ve 2. části: 4:7
39:27 Další uspěšně odbráněné oslabení domácích.
38:50 Hosté si zatím úspěšně davájí balonek ale na Kořínka to nestačí.
37:27 Vyloučen hráč #78 Matěj Sokol družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za bránění ve hře
36:55 Paskov se dostal do přečíslení a však Rochovanský blokuje střelu.
36:31 Gejdoš zkkusil střelu z půlky jenže před bránkou hostů nikdo nebyl připraven na dorážku.
34:43 Po Kurečkovi chybě na půlce hostu šel do střely Šubík který míjí bránu.
32:28 Paskov úspěšně ubránil přesilovou hru Hluku.
31:35 Juračka obral čistě o balonek Gaščíka ve velkém brankovíšti.
30:31 Vyloučen hráč #78 Matěj Sokol družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
29:02 Krásnou akci 1. lajny domácích musel zastavit golmán Hluku.
27:23 Výjezd Juračka od vlastní brány zablokoval až na půlce Böhm.
25:42 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #27 Matěj Kožušník, asistoval #82 Vojtěch Kořínek (4:1)
25:42 Nádherny výhoz Kořínka zpracoval Kožušník který zvyšuje skóre domácích.
25:35 Šimíček otestoval Kořínka střelou z otočky od mantinelu.
25:23 Bonczek opětovně bloku střelu Franka.
25:08 Hubáčkova střela z půlky letí mimo bránku, míček je však stále ve hře.
24:08 Gaščík bojoval v rohu hostů, tam bohůžel strací balonek a Hluk jde do přečíslení.
23:42 Střela Kelíška terfila Gejdoše do hlavy.
22:56 Individuální chybu Růžičky musel zachráňovat Bonczek.
22:35 Kousek od velkého brankovíště rozehrává Paskov po hře vysokou holí.
20:58 Akci 2 na 1 vyřešil Frank společně s Šubíkem výborně jenže Šubík nestačil na Kořínka.
20:01 Vhazování 2. třetiny vyhráva domácí celek Saurians.
20:00 Střely v 1. části: 12:4
19:59 Ke konci první třetiny ještě zkoušel Paskov pálit ze všech míst ale neuspěšně.
18:56 Šimíček těsně míjí bránu.
18:09 Střelu Sokola zblokoval první hráč Hubáček.
17:17 Solo Šomodiho a jeho střelu vyráží golman Spartaku.
16:19 Únik 3 na 2 Daněk nevyřešil zrovna nejlíp.
14:30 Spartak se dostal do útoku, který Gejdoš společně s Zdržavou úspěšně zablokovali.
13:35 Nádherna akce Kurečka a Kožušníka který poté ještě zkoušel na Daňka na střed a ten promáchl balonek.
13:01 Bonczek předvedl výborny obraný zákrok.
11:41 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #26 Ondřej Bartoš, asistoval #53 Ondřej Frank (3:1)
11:41 Po individuální chybě Gejdoše Spartak snížuje náskok domácích.
10:36 Pavel Ružička ihned po skončení trestu šel do samostatného úniku bohužel nedokazal zakončit.
09:41 Hosté zatim tlačí v přesilové hře domácí Paskov Saurians.
08:36 Vyloučen hráč #5 Pavel Růžička družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
07:05 Samostatny únik hostů který musel hasit Pavel Ružička bohužel s odloženým vyloučením.
05:40 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #9 Adam Gejdoš (3:0)
05:40 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Ctibor Tichopádek družstva FBK Spartak Hluk
05:40 Nádherny nához Gejdoše před bránkou kde byl připraveny Ulman a skoroval.
04:15 Výborná rotace domácích bohužel nedopadla podle přestav a Spartak Hluk se tak nachvíli dostal k balonku.
03:05 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:0
03:05 Solíčkem z půlky přídává další gol Martin Ulman.
02:01 Na balonku je zatim převážně domácí Paskov Saurians.
00:36 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #9 Adam Gejdoš, asistoval #87 Martin Michna (1:0)
00:36 Dělovou ranou otevíra skore domácí Adam Gejdoš.
00:01 Uvodní vhazování vyhrává Paskov.