Martin KRCHŇÁČEK
  • 60 59:02
    2

FBK Spartak Hluk - Zlín Lions 4:12
branky: 19. Filip Konstant, 23. Michal Kundrata, 29. Ondřej Bartoš, 38. Filip Konstant - 2. David Vodica, 4. Jakub Haša, 7. David Vodica, 7. David Vodica, 8. Jakub Holiš, 27. David Vodica, 34. Lukáš Ondroušek, 42. Adam Javořík, 42. Jakub Haša, 50. David Vodica, 53. Jakub Haša, 59. Jakub Haša; rozhodčí: Zdeněk Mlčoušek - Michal Havelka; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Ctibor Tichopádek 24 - Jaroslav Bartík 20; po třetinách: 1:5, 3:2, 0:5
60:00 Komentář domácích Rochovanský Pavel (Trenér): Nezvládnutý vstup do utkání. Zlín do utkání vlétl a od prvních minut ukazoval své především individuální a fyzické kvality. V určitých pasážích hry jsme se dokázali soupeři vyrovnat, ale zatímco své šance nedokážeme využít, tak na druhé straně soupeři individuálním selhnáním nabídneme branky zdarma. Zasloužená výhra, Zlín svou prací a přístupem míří za jasným cílem, jsou na správné cestě do Národní ligy a v rámci Divize moc překážek mít nebudou. Gratuluji a přeji hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00 Komentář hostů Blažek Vladimír (Trenér): Hluk má šikovné hráče na brejky a tím nás taky celý zápas ohrožoval. V náš prospěch rozhodla první třetina, kterou domáci trošku prospali. V druhé třeině byl Hluk v některých částech i lepší. Ve třetí třetině z naší strany opět koncentrovaný výkon. Přestože se hrálo tvrdě, tak duch fair play na hřišti určitě byl. Díky za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 6:12
59:08 Vyloučen hráč #83 Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za vysoká florbalka
59:02 Vyloučen hráč #13 David Vodica družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:24 GÓL Zlín Lions! 4:12
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #13 David Vodica (4:12)
58:24 Už se opakuji, zase Haša s Vodicou a další gól.
56:06 v přesilovce domácí nic nevymysleli.
54:06 Vyloučen hráč #90 Jan Freml družstva Zlín Lions na 2 minuty za vysoká florbalka
52:37 opět extrémní hrubka domácího beka a hosté pohodlně trestají. Vodica s Hašou si dnes v kanadském bodování značně polepší.
52:36 GÓL Zlín Lions! 4:11
52:02 Timeout FBK Spartak Hluk
49:06 Opět Haša na Vodicu a čepuje se desítka.
49:05 GÓL Zlín Lions! 4:10
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #71 Jakub Haša (4:10)
46:35 Vypadá to, že zápas se začíná dohrávat. Tempo opadlo, na míčku jsou více hosté.
41:59 Hosté se opět prosazují, střelou k tyči se prosadil Haša.
41:58 GÓL Zlín Lions! 4:9
41:10 Hosté opět odskakují na rozdíl 4 gólů, z nenápadné střely od mantinelu se prosadil Adam Javořík.
41:09 GÓL Zlín Lions! 4:8
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #35 Adam Javořík, asistoval #74 Michal Baroň (4:8)
40:00 Střely ve 2. části: 10:10
38:25 Toto bylo gesto fair play. Kundrata dostal míč do brejku a šel sám na bránu, před zakončením byl dle názoru rozhodčího faulován a bylo zapískáno trestné střílení, nicméně sám Kundrata přišel s tím, že se o faul nejednalo a trestné střílení tedy bylo odvoláno.
37:12 Za to si Filip Konstant gól zasloužil, dokázal podél mantinelu přetlačit dva hráče a z velkého úhlu po zemi překvapil hostujícího golmana.
37:11 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:7
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #17 Filip Konstant bez asistence (4:7)
33:17 Tohle může domácí zase mrzet, naprosto nesmyslný výjezd podél tyčky hosté vypíchli a skórují do odkryté branky.
33:16 GÓL Zlín Lions! 3:7
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Lukáš Ondroušek, asistoval #37 Vojtěch Blažek (3:7)
31:27 Hra se teď přelévá ze strany na stranu, šance jsou na obou stranách.
28:20 Domácí opět snižují, po náhozu Bartoše si jeden z hostů vstřelil vlastní branku.
28:19 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:6
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #26 Ondřej Bartoš, asistoval #19 Jakub Hűbner (3:6)
26:28 toto bylo hodně zbytečné, domácí kontrolovali míč, ale nesmyslnou kličkou u své brány o něj přišli a po nahrávce Haši opět trestá Vodica.
26:27 GÓL Zlín Lions! 2:6
22:27 Máme sníženo, Bobáčik poslal dobrou žabkou do brejku Kundratu a ten mazácky přes nohu zakončuje.
22:26 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:5
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #99 Sebastián Bobáčik (2:5)
20:00 Střely v 1. části: 8:14
18:29 Tak konečně se prosadili i domácí, Frank nahrál dobře před bránu a Konstant ze vzduchu snižuje.
18:28 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:5
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #17 Filip Konstant, asistoval #90 Ondřej Frank (1:5)
14:55 přesilovka zůstala nevyužita, domácí šance měli, ale branku stále nevstřelili.
12:44 domácí hrají přesilovku, za hrubost byl vyloučen Adam Javořík. Hned první střelou trefil Michal Kundrata břevno.
12:43 Vyloučen hráč #35 Adam Javořík družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
10:40 Sérii šancí měli konečně i domácí, ale branku zatím nevstřelili.
07:40 A další gól hostí, rozehrávka z rohu na volného Holiše a ten zamířil k tyči.
07:39 GÓL Zlín Lions! 0:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #11 Jakub Holiš, asistoval #87 Adam Jiříček (0:5)
06:35 toto už zavání velkým průšvihem. Další střela na bránu a další gól hostí. David Vodica za 6 minut komletuje hattrick.
06:34 GÓL Zlín Lions! 0:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #31 Vladimír Blažek (0:4)
06:08 A máme tu další gól hostí, Bobáčik chyboval a hosté trestají.
06:07 GÓL Zlín Lions! 0:3
03:38 Hosté přidávají další gól, Haša se uvolnil podél mantinelu a Tichopádek si nepohlídal postavení u své tyče a tím střelci situaci ulehčil.
03:37 GÓL Zlín Lions! 0:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #31 Vladimír Blažek (0:2)
01:43 Po naprosto zbytečném faulu domácího hráče hosté bleskově využívají přesilovku a ujímají se vedení.
01:42 GÓL Zlín Lions! 0:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #29 Pavel Malošík (0:1)
01:30 Vyloučen hráč #19 Jakub Hűbner družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolené vrážení