52
  • 52 51:32
    2

Fbc Šternberk - FBC ZŠ Uničov 5:3
branky: 7. Jakub Jurkulák, 12. Jan Procházka, 45. Roman Fiala, 48. Roman Fiala, 50. Jan Procházka - 12. Daniel Zmrzlý, 35. Daniel Zmrzlý, 40. Adam Čundrle; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 1 + Jiří Šesták 4:2; využití: 1:1; diváků: 72; zásahy brankářů: Martin Krejčí 22 - Adam Pavlát 25; po třetinách: 2:1, 0:2, 3:0
60:00 Komentář domácích Večerka Jan (Trenér): Dnes jsme odehráli další regionální derby. Po totálním propadu v Olomouci jsme mysleli konečně na výhru za 3 body. Souhlasím s Robertem a Markem, první 2 třetiny byly vyrovnané, týmy si nedaly nic zadarmo. Nám se potom podařilo odskočit ve třetí třetině po stažení sestavy. Jsme rádi za výhru, děkuji svému týmu za přístup k utkání a bojovnost. Musím ale taky pochválit Uničov za výkon, zvlášť když byli v 11 lidech do pole. Děkuji našim divákům za podporu a  rozhodčím. Za 14 dní Hluk! Těšíme se a zveme fanoušky znovu.
60:00 Komentář hostů Čundrle Robert (Trenér): Dnešní duel se vyvíjel slibně, dvě třetiny jsme vcelku zvládli dle možností, které nám umožnuje stav marodky družstva.Třetí třetina nám utekla kvůli chybě našeho golmana a poté i děravé obrany. Náš cíl je samozřejmě se zvednout a ukázat, že umíme potrápit soupeře či vyhrát.
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
58:26 Pavlát si odskočil na střídačku, Uničov to zkouší v šesti.
57:00 Poslední  tři minuty utkání.
55:37 Hráči Uničova odpadávají jak listí na podzim, snad bude mít zápas kdo dohrát.
53:32 Konec přesilovky pro Šternberk, Procházka Jan se vrací do hry.
53:31 Kalač si krásně pomotal soupeře, přihrál Dufkovi, který bránu míjí.
51:33 Procházka Jan nezklamal, nakonec stejně trest vyfasoval.
51:32 Vyloučen hráč #11 Jan Procházka družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za hrubost
50:15 Rozhodčí mění míček, protože ten se kterým se hrálo, je dle něj moc špinavý.
49:27 Timeout FBC ZŠ Uničov
49:27 GÓL Fbc Šternberk! 5:3
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #11 Jan Procházka, asistoval #8 Jiří Šesták (5:3)
49:27 Procházka ml. dokonce ve své vybojované přesilovce stílí gól.
48:57 Nechce se tomu ani věřit, místo toho aby Procházka vyfasoval dvou minutový trest, ho pro svůj tým vybojoval.
48:56 Vyloučen hráč #19 Jan Zedník družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
47:49 Figi se gólově prosazuje i druhé a stává se hrdinou utkání.
47:48 GÓL Fbc Šternberk! 4:3
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #5 Roman Fiala bez asistence (4:3)
47:18 Procházka Adam sice překazil soupeřovu nahrávku, ale stejně tím namazal soupeřovi.
45:37 Zmrzlý po zranění do hry už nejspíše nezasáhne.
45:00 Takové nadšení tahle hala ještě nezažila, po gólu Fialu se radují fanoušci i před halou.
44:59 GÓL Fbc Šternberk! 3:3
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #5 Roman Fiala, asistoval #82 Adam Kupka (3:3)
44:10 Procházkovu střelu Pavlát vyráží.
42:59 Domácí se po přestávce mírně uklidnili a snaží se po vzoru hostů hru více kombinovat.
41:15 Hraje se v plném počtu.
40:20 Samsung do hry dneska sice nezasáhne, objevil ale svůj skryý talent, pokud mu nevyjde škola, bude se moci živit jako komentátor.
40:01 Hosté vstupují do poslední třetiny utkání v početní výhodě.
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
39:16 Čundrle otáčí skóre ve prospěch Uničova.
39:15 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:3
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #9 Daniel Vaverka (2:3)
37:35 Vyloučen hráč #8 Jiří Šesták družstva Fbc Šternberk na 2+2 minuty za hrubost
37:35 Zatímco Uničov se snaží si přihrávat a kombinovat hru, Šternberk dělám pravý opak a hraje spíše každý na sebe.
35:58 Vyrovnání hry s sebou přineslo větší vyhrocenost hry, hraje se hodně na krev.
35:05 Zedník narazil do Fialy a zůstal ležet na hřišti s vyraženým dechem.
34:06 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #12 Daniel Zmrzlý, asistoval #5 Šimon Glatter (2:2)
34:06 Krásná kombinace hostů jim vynesla vyrovnání.
33:14 Havlíček před šternberskou bránou pouze promáchl na prázdno.
32:29 Čundrle trefuje spojnici.
31:52 Ve hře se čím dál tím čatěji objevují osobní souboje.
30:59 Jako kostka ve skluzu teď vypadal Jurkulák, který po se souboji klouzal po hřišti.
30:18 Hraje se v plném počtu, přesilovka se zrovna moc nevyvedla.
29:03 Jurkulák sice vystřelil na bránu, míček alae zasáhl hráče Uničova a nakonec skončil mimo hřiště.
28:19 Po sekeře Vláčila na Nováka, si domácí vyzkouší početní výhodu.
28:18 Vyloučen hráč #2 Lukáš Vláčil družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
27:49 Procházka Jan a Šesták teď obstřelovali bránu hostů jak u Verdunu.
27:36 Hráč Uničova se pořádně proletěl, tentokrát si přesilovku vyzkouší Uničov.
26:38 Zmrzlý obkroužil bránu domácích, jako by byl na kruháči, střela byla špatná.
25:42 Pěkná kombinace Šestáka, Juráka a Adama Procházky, akce ale nebyla zakončena pořádnou střelou.
24:54 Oba týmy mají v hledišti velké zástupy diváků, nicméně  fanoušci Štrenberka jsou slyšet mnohem více.
23:42 Havlíček vletěl do souboje s Kupkou, málem skočili na tribuně.
22:31 Šesták se Caletkovi postavil jak strom, Caletkova florbalka to nepřežila.
20:00 Střely v 1. části: 12:7
19:26 Bergerova střela byla pro Pavláta moc pomalá, proto se skore už nemění.
17:02 Novák i Fiala to i přesto, že jsou obránci zkusili, oba vystřelili, střely to byly povedené, ale Pavlát si na ně počkal.
15:55 Havlíčkovi střela sjela z hokejky a tím skončila celá jeho akce.
15:00 Kupka se opět objevuje na hřišti.
13:43 Secvičená rozehrávka domácích ztroskotala na nepřesné přihrávce Procházky ml. na Kalače, který už vystřelit nedokázal, bránu měl přitom odkrytou.
11:52 Šternberk se opět ujímá vedení, Kalač nově v útoku, ale zatím to vypadá na dobré taktické rozhodnutí.
11:51 GÓL Fbc Šternberk! 2:1
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #11 Jan Procházka, asistoval #12 David Kalač (2:1)
11:01 To byla střela, Zmrzlý střílel skoro z půlky, ale byla to pořádná dělovka, která přinesla Uničovu první gól.
11:00 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #12 Daniel Zmrzlý bez asistence (1:1)
10:53 Čundrle teď několikrát prověřil domácího branaře.
09:43 Krejčí měl  v tuhle chvíli víc štěstí než rozumu, střelu sice vykryl, ale miček se mu potom nešikovně kutálel za brankovou čáru, nakonec ho ale našel a situaci zachránil.
09:00 Kupka se dobelhal na střídačku.
07:24 Šesták zachytil soupeřovu přihrávku, vyběhl si, vystřelil, ale trefil pouze Jurákovo oko, naštěstí to není nic vážněho, hra pokračuje i s Jurákem.
06:25 A je to tady, na to jsme čekali, Kuba Jurkulák posílá po Dufkově přihrávce Šzernberk do vedení.
06:24 GÓL Fbc Šternberk! 1:0
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #99 Jakub Jurkulák, asistoval #4 Kristián Dufek (1:0)
04:30 Střela Valigury po přihrávce z rozehrávky nebyla vůbec špatná, jen byla mimo, Krejčí nemusel ani zasahovat.
03:50 Střílet zkouší i Kalač, nová pozice v útoku mu svědčí.
02:45 Procházka st. a Kupka se snaží hru rozehrát zezadu, ale Šternberku se nedaří dostat se dál, než za půlku.
01:34 První střela utkání byla z hole Bergera, Pavlát si ji ale pohlídal.
01:00 Týmy si nic nedarují zadarmo, hned po úvodním bully je hra v rychlém tempu.
00:00 Vítáme Vás u dnešního utkání mezi domácívm Šternberkem proti nedalekému Uničovu. Oba týmy se nachází ve spodní části tabulky, proto dnešní zápas  bude velmi důležitý.