• 60 59:54
    2
    Matěj ČERNÝ

FbK Horní Suchá - 1. FBK Eagles Orlová 11:1
branky: 8. Vojtěch Kopia, 11. Matěj Černý, 15. Matěj Černý, 22. Patrik Kaláb, 24. Václav Večeřa, 30. Vojtěch Kopia, 30. Matěj Černý, 36. Adam Klimeš, 42. Daniel Tychtl, 47. Adam Klimeš, 52. Tomasz Cielecki - 54. Adam Kučera; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 3:5; využití: 2:0; zásahy brankářů: Filip Plíhal 26 - Filip Kloza 16, Vít Brož 14; po třetinách: 3:0, 5:0, 3:1
60:00 Komentář domácích Krucina Petr (Vedoucí): Je příjemné netrnout do poslední minuty o výsledek. Jeden návrat hráče se svým herním dvojčetem hned oživil hru. Je super, že jsme to zvládli, i když jsme gólmanovi nepomohli k shut-outu. Teď je důležité, přetavit to do dalších zápasů. Děkuji soupeři, rozhodčím i divákům za zápas.
60:00 Komentář hostů Louda Lukáš (Trenér): Kalich hořkosti do plna. Ostuda.
60:00 Střely ve 3. části: 11:11
59:54 Vyloučen hráč #13 Matěj Černý družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:27 Patrik Kaláb zůstal nebráněn před brankou, ale zakončil vysoko nad.
58:45 Skvělý zákrok Plíhala v brankovišti.
58:08 Večeřa nabil z rohu před branku Krajíčkovi, ten ale Brože nepropálil.
57:10 Na druhé straně Černý sám před Brožem, posílá však míček těsně vedle branky.
56:20 Křížova střela z levého křídla trefuje Plíhala do těla.
54:35 Teď se na chvíli vytratily obrany a byly z toho šance na obou stranách. Ovšem bez brankového vyjádření.
53:18 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 11:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #88 Adam Kučera, asistoval #18 Vojtěch Šimík (11:1)
53:18 V 54. minutě se hosté dočkali čestného zásahu - 11:1.
52:50 Šimík v dobré střelecké pozici zablokován.
51:03 GÓL FbK Horní Suchá! 11:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #98 Tomasz Cielecki, asistoval #91 Daniel Tychtl (11:0)
51:03 Tomasz Cielecki dostal v přesilovce krásnou příhru na střed od Tychtla a střelou z první navyšuje vedení Suché na 11:0!
50:34 Vyloučen hráč #18 Vojtěch Šimík družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
49:50 Na druhé straně Adam Klimeš dorážel z blízka u levé tyče, ale trefil jen boční síťku.
49:05 Tomáš Kříž to zkusil na Plíhala z velké dálky, ale ten si míček s přehledem sebral ze vzduchu.
48:10 Miletský z blízka dvakrát zakončoval, ale Plíhala neprostřelil.
47:01 Horní Suchá je v plném počtu.
46:40 GÓL FbK Horní Suchá! 10:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #10 Adam Klimeš bez asistence (10:0)
46:40 Adam Klimeš v oslabení přidává 10. gól Horní Suché!
46:14 Chmiel vystihl hostující přihrávku a vyslal do úniku Černého, ten těsně minul branku.
45:15 Sasyn v dobré pozici netrefuje branku.
45:01 Vyloučen hráč #17 Václav Večeřa družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
44:02 Bečkovu střelu z osy má Plíhal pod kontrolou.
42:30 Orlovský Marek Krmášek trefuje tyč domácí branky!
41:03 GÓL FbK Horní Suchá! 9:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #10 Adam Klimeš (9:0)
41:03 Až tuto přesilovku domácí využívají, když se po krásné Klimešově křížné přihrávce prosadil Daniel Tychtl - 9:0
40:15 Krátkou přesilovku 5 na 3 Suchá nevyužila, Orlová je ve čtyřech.
40:00 Střely ve 2. části: 14:7
39:59 Vyloučen hráč #88 Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
39:38 Kaláb zkusil zakončen trikem z poza branky, ale neuspěl.
38:40 Krainovu střelu ještě dorážel Cielecki, ale míček nekončí v brance Orlové.
38:19 Vyloučen hráč #17 Denis Smilovský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
37:50 Domácí mají poskytnutou výhodu, hosté budou vyloučeni.
36:59 Přečíslení domácích 3 na 2, Černý vyzval k zakončení Klimeše na pravém křídle, ten trefil konstrukci branky.
35:06 GÓL FbK Horní Suchá! 8:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #10 Adam Klimeš bez asistence (8:0)
35:06 Adam Klimeš prošel po levém křídle a prostřelil Brože - 8:0
34:20 Suchá hraje v pohodě, naopak na hostech je vidět frustrace z výsledku.
32:08 Černý trefuje prudkou střelou Brože do masky.
31:10 Sasyn získal na chvíli míček, když využil chybku v rozehře domácích, ale obránci mu zabránili v zakončení.
29:44 GÓL FbK Horní Suchá! 7:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #13 Matěj Černý bez asistence (7:0)
29:44 Matěj Černý už před polovinou utkání kompletuje hattrick - 7:0!
29:06 GÓL FbK Horní Suchá! 6:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #28 Vojtěch Kopia, asistoval #25 Lukáš Kraina (6:0)
28:20 Domácí v plném počtu.
27:55 Matloch se ve vlastním oslabení prokličkoval až před Brože, ale mířil nad branku.
27:32 Bečka v dobré pozici promáchl.
26:55 Kučerova střela zblokována.
26:20 Vyloučen hráč #25 Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře
25:55 Ani tuto přesilovku domácí nevyužili a Orlová už je v plném počtu.
25:21 Kopia a Tychtl po pěkných kombinacích pálili po zemi, Brož nohou vyráží.
23:55 GÓL FbK Horní Suchá! 5:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 Václav Večeřa, asistoval #25 Lukáš Kraina (5:0)
23:55 Vyloučen hráč #18 Vojtěch Šimík družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:31 Václav Večeřa z blízka dorážkou do odkryté branky navyšuje vedení domácích na 5:0.
22:25 Plíhal teď jen s velkým štěstím hasil velkou šanci Orlové.
21:21 GÓL FbK Horní Suchá! 4:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #21 Patrik Kaláb, asistoval #28 Vojtěch Kopia (4:0)
21:21 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Vít Brož družstva 1. FBK Eagles Orlová
21:21 Patrik Kaláb šikovně bekhendovým zakončením pod horní tyč navyšuje vedení domácích na 4:0.
20:55 Třinecký sám před brankářem, míček končí těsně mimo.
20:40 Na druhé straně nebězpeční před Plíhalem Bečka a Šimík.
20:20 Večeřova bomba zblokována.
20:00 Střely v 1. části: 16:9
19:40 Tychtl s Kalábem pěkně zakombinovali a byla z toho velká šance domácích.
18:20 Teď ale ztratili míček při rozehrávce a byla z toho šance Sasyna, Plíhal nohou vyráží.
17:51 Domácí i po skončení přesilovky kontrolují míček, a dá se říct, že i hru.
17:04 Domácí přesilovku nevyužili, hosté už jsou v plném počtu.
16:00 Tychtlovu střelu vyráží Kloza.
15:30 Matloch našel před brankou Večeřu, ale ten nedokázal umístit míček z blízka do sítě.
15:04 Vyloučen hráč #89 Lukáš Gamrot družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
14:11 GÓL FbK Horní Suchá! 3:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #13 Matěj Černý, asistoval #9 Andrej Bílek (3:0)
14:11 Matěj Černý zůstal zcela nebráněn na středu útočné poloviny a přesnou střelou k tyči zvyšuje vední Horní Suché na 3:0.
13:32 Patrik Kaláb zcela sám před Klozou, krásně si ho položil, ale pak zapomněl míček za sebou a ke střele se už, bohužel pro něj, nedostal.
11:54 Kaláb s Tychtlem řádně zamotali orlovské obraně hlavy, ale ta to nakonec zvládla.
10:30 GÓL FbK Horní Suchá! 2:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #13 Matěj Černý, asistoval #10 Adam Klimeš (2:0)
10:30 Matěj Černý z levé strany přesnou střelou trefuje vdálenější šibenici a je to 2:0.
09:18 Vojta Kopia je dnes při střelecké chuti, teď trefil z pravé strany vzdálenější tyč!
08:07 Teď předvedli rychlý výpad orlovští a Adam Kučera střelou z levé strany ke vzdálenější tyči vystrašil Plíhala. Nakonec ale míček minul branku.
07:21 GÓL FbK Horní Suchá! 1:0
07:21 Rychlý útok domácích, a v situaci 2 na 1 Vojtěch Kopia překonává přehozením Klozu - 1:0.
06:17 Tohle už ale byly šance. Za Orlovou zahrozil po vyjetí na střed Smilovský, na druhé straně musel Kloza řešit nebezpečné nahození do svého brankoviště.
05:40 Na druhé straně to zkusil z velké dálky Matějka, ale míček skončil v rohu.
04:20 Třinecký vyzkoušel pozornost Klozy bekhendovým pokusem zády k brance.
03:28 Suchá teď spoléhá na postupnou rozehrávku, ke střele se odhodlal z dálky Černý, Kloza vyráží.
01:54 Teď dali rozhodčí podobnou výhodu domácím, ke střele se ale po chvíli dostali hosté. Křížova střela proletěla nad brankou Suché.
01:09 Utkání začalo oboustranně pěkně svižně, Orlová má nyní volný úder na polovině hřiště.