7:1
    Jakub HAŠA
    (Blažek)

Zlín Lions - 1. FBK Eagles Orlová 7:1
branky: 5. Adam Jiříček, 14. Lukáš Ondroušek, 20. Adam Jiříček, 22. Filip Horník, 40. David Vodica, 47. Jakub Žáček, 58. Jakub Haša - 13. Adam Kučera; rozhodčí: David Vlachopulos - Tomáš Olbert; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Martin Bobál 24 - Vít Brož 43; po třetinách: 3:1, 2:0, 2:0
60:00 Komentář domácích Blažek Vladimír (Trenér): Fyzicky náročný zápas plný tvrdých osobních soubojů jsme vyhráli díky trpělivosti. Oba brankáři dnes podali výborné výkony. Děkujeme za zápas.
60:00 Komentář hostů Louda Lukáš (Trenér): Velká marodka, individuální chyby a nemohoucnost dát gól. Toto rozhodlo zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 22:8
59:00 Probíhá poslední minuta zápasu, Lions na polovině soupeře.
58:40 Kresa naplno využil svou sílu a podal si v souboji v rohu kapitána Orlové.
57:01 GÓL Zlín Lions! 7:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #31 Vladimír Blažek (7:1)
57:01 Další výborná souhra 1.lajny, Blažek vybojoval míček, poslal ho na Vodicu, tomu střela sjela, naštěstí na Hašovu čepel a ten navyšuje skóre svého týmu.
56:41 Brož teď pochytal 4 střely během 5 vteřin, neskutečný výkon hostujícího gólmana.
55:55 Jiříček si říká o hattrick v dnešním zápase, třeba mu to jednou vyjde.
52:28 Vyloučen hráč #18 Vojtěch Šimík družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za blokování florbalky
52:28 Na Vodicův popud a silný řev si jde na trestnou lavici sednout Šimík za blokování hole.
51:32 Zlínskou kastrační službu si vyzkoušel další hráč hostů, v pořadí dnes již třetí. Dnešní zápas zřejmě výrazně sníží porodnost v Orlové.
51:17 Oba brankáři se dnes prezentují velmi dobrým výkonem.
50:34 Míček prosvištěl kolem Bobálovy hlavy, odrazil se od brankové konstrukce, následovala dorážka vysokou holí.
49:38 Bobál neskutečně zasáhl v situaci 2 na 0 a ničí každou šanci Orlové.
47:51 Haša se uvolnil hostujícímu obránci, ten ho nekompromisně nabral a poslal k zemi, domácí budou mít k dispozici další přesilovou hru.
47:27 Vyloučen hráč #14 Pavel Kubla družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
46:10 GÓL Zlín Lions! 6:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #99 Jakub Žáček, asistoval #69 Lukáš Ondroušek (6:1)
46:01 Žáček upevňuje komfortní náskok svého týmu.
45:44 Kučera předvedl 2 piruety, na podobně elegantní střelu se nezmohl, míček končí opět v nohách obránců.
45:01 Diváci se teď hlasitým výkřikem zastali Baroňe nahozeného na mantinel.
44:39 Vodica našel Hašu stojícího vedle branky, ten promachuje.
44:06 Kučera nenašel svou přihrávkou nabíhajícího spoluhráče, míček končí v rohu v moci Zlína.
42:40 Bobál hledal míček, který nakonec vypadl zpod jeho těla.
42:14 Brož si připisuje další úspěšný zákrok.
40:00 Střely ve 2. části: 15:11
39:41 GÓL Zlín Lions! 5:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #74 Michal Baroň (5:1)
39:41 Vodica na první pohled laxní střelou využívá přesilovou hru.
39:02 Vyloučen hráč #88 Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nesportovní chování
39:02 Hosté si teď zavařili, z volného úderu pro Zlín se po vypjaté diskuzi hostující kapitána s rozhodčím stala přesilovka.
38:52 Kučera ve snaze odpálit míček nohou trefil světlo.
37:49 Domácí hrají v plném počtu.
36:01 Orlová má možnost využít první přesilovou hru v zápase.
35:49 Vyloučen hráč #35 Adam Javořík družstva Zlín Lions na 2 minuty za hra rukou
34:01 Zlín dneska provádí kastraci na počkání, zásah se nevyhnul ani kapitánovi Kučerovi.
31:48 Hájek si připravil míček na čepeli, střela mu nesedla.
30:00 A Šimík stále stále nemá v zápase štěstí, míček odražený od brankové konstrukce padl přímo do Bobálových rukavic.
29:35 Lavina z Orlové se řítila na domácí polovinu, Haša míček úspěšně vypichuje.
29:25 Bobál vytáhl proti Kublově střele nádherný zákrok helmou.
28:55 Jiříček z otočky prověřil Brožovu pozornost
26:41 Šimík v bolestech odchází ze souboje s Kahounem, hokejka evidentně zasáhla citlivé partie.
25:01 Kříž zkoušel doťuknout míček do Bobálovy branky, Blažek vyhazuje prudkým lobem na druhou stranu.
23:01 Domácí od začátku třetiny kontrolují míček.
22:29 Ondroušek to zkusil obdobným způsobem, ovšem projektil mířil příliš vysoko.
21:55 GÓL Zlín Lions! 4:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #77 Filip Horník, asistoval #29 Pavel Malošík (4:1)
21:55 A 10 na to se Horník ocitl na půlce hřistě a dalekonosnou tahovkou prostřelil vše, včetně brankáře hostů.
21:44 Horník to zkusil od mantinelu na Brožě, neúspěšně.
21:12 Haša nabídl Vodicovi precizní krosovou nahrávku, obránce střelu chytá nohama.
20:40 Vondřejc zamotal hlavu nejednomu obránci včetně sebe.
20:00 Střely v 1. části: 13:6
20:00 Oba týmý se v první třetině prezentovaly tvrdou hrou a rychlými brejky, uvidíme, co nám ještě ve zbytku utkánmí předvedou.
19:54 GÓL Zlín Lions! 3:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #99 Jakub Žáček (3:1)
19:53 Žáček vybojoval skákavý míček, který nádhernou přihrávkou poslal Jiříčkovi na střed, ten se z první nemýlil.
19:16 Brožovi začala Odnrouškova střela v ruce skákat jako horký brambor, naštěstí pro něj vyskočil za bránu.
16:12 Brož si pohlídal Žáčkovu dalekonosnou palbu.
15:31 Brož odvážně vyběhl pro osamocenému Malošíkovi a zmařil mu gólovou šanci.
13:26 GÓL Zlín Lions! 2:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Lukáš Ondroušek, asistoval #99 Jakub Žáček (2:1)
13:26 Ondroušek získal míček na vlastní polovině, vydal se do brejku, těsně před brankou chtěl poslat přihrávku nabíhajícímu Jiříčkovi, ale obránce poslal svým tělem míček rovnou do vinklu.
12:35 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #88 Adam Kučera, asistoval #18 Vojtěch Šimík (1:1)
12:25 Bobál vytáhl fenomenální zákrok.
09:30 Baroň se natáhl jak široký, tak dlouhý na palubovku.
08:20 První lajna domácích drží Orlovou v zámku, ke gólu bylo dvakrát velmi blízko.
06:02 Krmášek důsledným bráněním zlikvidoval balónek.
05:13 Blažek se marně nabízel před brankou, Vodica si vybral individuální kličku do obránce.
04:41 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #69 Lukáš Ondroušek (1:0)
04:41 Důraz před brankou přinesl úvodní gól dnešního utkání z hole Jiříčka.
04:25 Žáček unikl obráncům, backhandová střelaa mu nesedla.
03:38 Sasynův projektil mířil vysoko nad domácí branku.
02:12 Blažek nenašel před brankou volného Hašu.
01:41 Jiříček skrytou střelou téměř překonal Brože, ten však na poslední chvíli vyráží míček ramenem.
00:55 Bobál si poprvé sáhl na míček.
00:18 Blažek si vynutil volný úder po tvrdém nárazu na mantinel.
00:01 Úvodní buly pro hostující tým.