2
    Matěj SOKOL
    zdržování hry

PASKOV SAURIANS - Fbc Šternberk 9:3
branky: 8. Patrik Bonczek, 9. Petr Šomodi, 18. Petr Šomodi, 19. Marek Gaščík, 20. Adam Gejdoš, 23. Pavel Růžička, 27. Martin Michna, 35. Marek Gaščík, 37. Marek Gaščík - 25. Jakub Horák, 46. Martin Návrat, 47. Jakub Horák; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 4 + Viktor Bőhm 4:4; využití: 1:1; diváků: 71; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 19, Šimon Daněk 4 - Ondřej Novák 19, Martin Krejčí 3; po třetinách: 5:0, 4:1, 0:2
60:00 Komentář domácích Volek Radim (Trenér): Chtěli jsme tři body a ty jsme získali. První třetina 5:0, druhá třetína 4:1, nebylo co řešit a mysleli jsme si, že to půjde samo. Ve třetí třetině jsme ubrali a darovali soupeři dva zásahy do naší svatyně. Prostřídali jsme všechny hráče včetně gólmana. Kořen dnes opět famozní, ale Šimon ukázal, že se na něj můžeme taky spolehnout, když nepustil za své záda žádný balón. Hra dnes tvrdá, soupeř se snažil provokovat drobnými fauly, na které jsme pětkrát skočili a nechali se vyloučit. Ještě, že nás potrestal pouze jednou v početní výhodě. Nícméně cíl je splněn. Děkuji divákům, rozhodčím a soupeřům za zápas a přejeme jim šťastnou cestu domů. nToť vše, zdarec bando.
60:00 Komentář hostů Večerka Jan (Trenér): Dnes to nebyl tak vyrovnaný zápas jako loni v regionu, hlavně v prvních dvou třetinách. Je cítit, že Paskov posílil a hraje fakt dobře. Už někdo přede mnou nazval Vojtu Kořínka fantomem, já to po dnešku jen potvrzuji. Výhru ve třetí třetině neřeším, domácí evidentně polevili a šetřili se. Gratuluji domácím ke hře, ke 3 zaslouženým bodům a budeme vám to chtít doma vrátit. Díky rozhodčím a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 15:11
59:30 Na druhé straně zazněla tyč po střele Šternberku.
59:15 Nebezpečná situace v kombinaci Kurečky a Bonczka před kasou hostů.
56:32 Hráč Šternberku přověřuje vystřídaného golmana Paskova, ten však střelu vychytal.
52:00 Atmosféra je v paskovské hale skvělá díky fanoušků domácích.
50:55 Střídání brankáře. Nový brankář #38 Šimon Daněk družstva PASKOV SAURIANS
50:25 Paskov se i přes oslabení dostává do útoku, ale Šobich nedoběhl nahrávku.
49:20 K tomu si ještě Šternberk zahraje přesilovku.
48:58 Vyloučen hráč #78 Matěj Sokol družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za zdržování hry
48:40 Vypadá to, že vstřelená branka dodala hostům velkou motivaci.
46:59 GÓL Fbc Šternberk! 9:3
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #91 Jakub Horák, asistoval #99 Jakub Jurkulák (9:3)
45:40 Paskov vytahuje svého žolíka Vojtu Lukšíka.
45:06 GÓL Fbc Šternberk! 9:2
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #22 Martin Návrat, asistoval #16 Jakub Charvát (9:2)
42:30 Kožušník se snaží napravit svou nepřesnou nahrávku.
41:16 Šobichova střela na golmana míří až moc vysoko.
40:10 Do třetí třetiny oba týmy vstupují stále ve čtyřech.
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
40:00 Střely obou týmu jsou na počty vyrovnané, ale úspěšnost vstřelených branek je jednoznačně větší na straně Paskova.
39:20 Oba týmy nyní hrají ve čtyřech.
38:49 Vyloučen hráč #11 Jan Procházka družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za hrubost
38:49 Vyloučen hráč #36 Marek Gaščík družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost
37:59 Michna krásně obehrál hráče Šterberku, ale nedokázal vstřelit branku.
36:34 GÓL PASKOV SAURIANS! 9:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #36 Marek Gaščík, asistoval #21 Peter Šobich (9:1)
35:20 Kurečka posílá krásnou nahrávku na Bonczka, ten ale nahrávky nevyužil.
34:24 GÓL PASKOV SAURIANS! 8:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #36 Marek Gaščík, asistoval #14 Viktor Bőhm (8:1)
34:20 Oba týmy jsou v plném počtu a Paskov dává ihned gól.
33:09 Paskov brání ze všech sil.
32:16 Na hřišti nastává zajímává situace, hráči Paskova ve třech proti Šternberku ve čtyřech.
32:15 Vyloučen hráč #12 David Kalač družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za hrubost
32:15 Vyloučen hráč #14 Viktor Bőhm družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost
32:09 Vyloučen hráč #87 Martin Michna družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za bránění ve hře
32:00 I přes oslabení se hráč Šternberku dostal do střelecké pozice před golmana Paskova.
29:54 Vyloučen hráč #11 Jan Procházka družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
29:54 Paskov po vyloučení hráče Jana Procházky rozehrává v útočném pásmu.
29:40 Šternberk dělá velké chyby v rozehrávkách.
26:37 GÓL PASKOV SAURIANS! 7:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #87 Martin Michna, asistoval #26 Vojtěch Daněk (7:1)
24:24 GÓL Fbc Šternberk! 6:1
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #91 Jakub Horák, asistoval #64 Jindřich Novák (6:1)
24:24 Šternberk se poprvé prosazuje a hráč Jakub Horák snižuje na 6:1
23:53 Vyloučen hráč #14 Viktor Bőhm družstva PASKOV SAURIANS na 2+2 minuty za hrubost
22:36 GÓL PASKOV SAURIANS! 6:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #5 Pavel Růžička, asistoval #88 Lukáš Kurečka (6:0)
22:36 Pavel Růžička hledal komu nahrát, nakonec to vyřešil střelou z půlky a byl z toho gól.
20:20 Po pěti inkasovaných brankách Šternberk poslal do branky Martina Krejčího.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Martin Krejčí družstva Fbc Šternberk
20:00 Střely v 1. části: 9:8
19:28 GÓL PASKOV SAURIANS! 5:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #9 Adam Gejdoš, asistoval #36 Marek Gaščík (5:0)
19:28 Gejdoš z půlky střílí gól a využil přesilovku .
19:03 Vyloučen hráč #16 Jakub Charvát družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
19:03 V poslední minutě si Paskov zahraje přesilovku.
18:19 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #36 Marek Gaščík, asistoval #78 Matěj Sokol (4:0)
17:30 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #73 Petr Šomodi, asistoval #26 Vojtěch Daněk (3:0)
17:30 S naprostým přehledem branku trefuje hráč Paskova Petr Šomodi a zvyšuje na 3:0.
17:02 Kořínek vychytal jasnou tutovku.
14:27 Růžička sám na branku a trefuje horní tyč.
11:53 Kořínek musel zakročit po střele útočníka Šternberku.
11:20 Šternberk po rozehrávce z půlky zkouší něco vymyslet v útočném pásmu Paskova.
09:40 Nový buben paskovských fanoušků otřásá halou.
09:00 Paskov se stále drží v útočném pásmu.
08:13 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #73 Petr Šomodi, asistoval #29 Jakub Mechel (2:0)
08:13 Domácí nakopl úvodní gól a vzápětí zvyšují na 2:0.
07:37 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #4 Patrik Bonczek, asistoval #88 Lukáš Kurečka (1:0)
06:15 Daněk nedokázal dorazit střelu do branky hostů.
05:20 Domácí se pokouší dostat do útoku.
04:00 Přečíslení tři na dva končí ostrou střelou hostujících. Kořínek vychytal.
02:50 Poprvé zakročil golman hostů.
01:50 S první střelou hostů si golman Kořínek poradil.
01:06 Hosté nevyužili chybu rozehrávky Paskova. Střela šla za branku.