11:6
    Michal ŽŮREK
    (Knebl)

FBK Spartak Hluk - Florbal Vsetín 11:6
branky: 6. Ondřej Frank, 12. Radim Zálešák, 27. Pavel Rochovanský, 36. Sebastián Bobáčik, 40. Martin Krchňáček, 40. Ondřej Frank, 40. Sebastián Bobáčik, 45. Sebastián Bobáčik, 48. Michal Kundrata, 50. Ondřej Frank, 51. Marek Šimíček - 7. Tomáš Březík, 47. Alexandr Studeník, 48. Ivan Zajíc, 52. Lukáš Adámek, 54. Viktor Knebl, 57. Michal Žůrek; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 48; zásahy brankářů: Aleš Padalík 22 - Jakub Tománek 20, Petr Chovanec 10; po třetinách: 2:1, 5:0, 4:5
60:00 Komentář domácích Rochovanský Pavel (Trenér): Přistoupili jsme k utkání poctivě a zodpovědně, čímž jsme od úvodu diktovali ráz utkání. V první třetině nás brzdila střelecká produktivita, ve druhé části byl výkon paradoxně slabší, ale napadaly nám tam branky. Třetí třetinu jsme chtěli dohrát v klidu, ale moc se to nedařilo a závěrečných deset minut jsme si koledovali neskutečným způsobem. Dnes musím klukům poděkovat za přístup a nasazení. Doufám, že v tomto bbudeme pokračovat zítra a v dalších utkáních. Pozdravuji paní Bartošovou, děkuji pánům rozhodčím a soupeři přeji do dalších zápasů.
60:00 Komentář hostů Anděl David (Trenér): Z 60 minut hrací doby byl soupeř 51 minut ve všech florbalových činnostech jednoznačně lepší. Když to otočím, za 9 minut dát šest gólů není zlé - na tom musíme do budoucna stavět. Fakt, že jsme v zápase postrádali sedm hráčů základní sestavy kvůli zranění, může být jenom malou omluvou. Děkujeme Hluku za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 18:16
58:36 Domácí to chtějí dohrát v poklidu.
58:16 Hosté stále bojují a nevzdávají se.
56:19 GÓL Florbal Vsetín! 11:6
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #28 Michal Žůrek, asistoval #96 Viktor Knebl (11:6)
55:11 Domácí jsou pod velkým tlakem a neustále chybují.
54:15 Hosté mají jeden útok za druhým, ale šance nepromněňují.
53:47 GÓL Florbal Vsetín! 11:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #96 Viktor Knebl, asistoval #13 Ivan Zajíc (11:5)
53:17 Hosté ještě mají chuť utkání zvrátit.
52:38 Hra se zrychlila a má to grády....
51:41 GÓL Florbal Vsetín! 11:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #9 Lukáš Adámek, asistoval #8 Jiří Vaculík (11:4)
51:40 Střídání brankáře. Nový brankář #20 Petr Chovanec družstva Florbal Vsetín
51:03 Vyloučen hráč #81 Radim Zálešák družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za špatné střídání
50:23 Domácí si upevnili jasné vedení.
50:13 GÓL FBK Spartak Hluk! 11:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #81 Radim Zálešák (11:3)
49:40 GÓL FBK Spartak Hluk! 10:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #90 Ondřej Frank, asistoval #19 Jakub Hűbner (10:3)
48:23 Kundrata  vrátil zpět klid domácím pěknou brankou.
47:58 GÓL FBK Spartak Hluk! 9:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #67 Marek Šimíček (9:3)
47:30 GÓL Florbal Vsetín! 8:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #9 Lukáš Adámek (8:3)
47:13 Vyloučen hráč #44 Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
46:57 Hosté tlačí domácí-
46:23 Hosté cítí šanci na zvrat.
46:02 GÓL Florbal Vsetín! 8:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #33 Alexandr Studeník, asistoval #13 Ivan Zajíc (8:2)
44:58 Skvělá souhra dvojice Krchňáček - Bobačík a je góól......
44:37 GÓL FBK Spartak Hluk! 8:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #8 Sebastián Bobáčik, asistoval #83 Martin Krchňáček (8:1)
44:15 Hostující brankář vytáhl skvělý zákrok.
42:38 Hra se opět sklidnila na oboou stranách-
40:58 Domácí dostali šanci na zvýšení náskoku.
40:15 Vyloučen hráč #16 Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za zvedání florbalky
40:00 Střely ve 2. části: 13:8
39:57 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #8 Sebastián Bobáčik, asistoval #81 Radim Zálešák (7:1)
39:36 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #90 Ondřej Frank, asistoval #44 Pavel Rochovanský (6:1)
39:15 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #95 Michal Kundrata (5:1)
38:44 Bobačík je při chuti...a je ho pořádně na hřišti vidět.
38:16 Vyloučen hráč #9 Lukáš Adámek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
37:00 Domácí získali opět klid po brance Bobačíka.
36:13 Bobačík trefuje z voleje pod víko.
35:16 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:1
32:30 Kundrata zahodil šanci, kterou mu nabídl Tuhý.
31:50 Zase skvělý Padalík podržel domácí.
30:40 Vsetín přidal na aktivitě.
29:50 Opět Padalík chytl šanci.
29:06 Skvělý Padalík vše vyřešil.
26:42 Zásah brankáře, skvělá akce Rochovanského a góól...
26:32 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #44 Pavel Rochovanský, asistoval #50 Aleš Padalík (3:1)
25:45 Hosté přidali na tvrdosti.
25:12 Nervozita na obou stranách.
21:10 Šance domácích, ale brankář byl na místě.
20:00 Střely v 1. části: 10:4
19:17 Hosté tlačí, ale marně.
18:29 Bobáčik ve velké šanci, ale nedal. Skvělý zásah brankáře.
16:08 Hosté se snaží srovnat , ale domácí hrají zodpovědně a drží stav.
13:23 Domácí tým hraje velmi disciplínovaně.
12:35 Domácí tým jasně dominuje a je na míčku.
11:54 Pěkná akce domácích zakončena gólem.
11:31 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #81 Radim Zálešák, asistoval #8 Sebastián Bobáčik (2:1)
10:09 Hostující brankář skvěle zasahuje.
09:02 Hra se sklidnila na obou stranách.
07:22 Domácí brankář dostal smolnou branku po teči z půlky soupeře.
06:57 GÓL Florbal Vsetín! 1:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #6 Jakub Húšť (1:1)
06:45 Kundrata šanci zahodil.
05:49 Domácí jsou konečně produktivní a zaslouženě vedou.
05:10 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:0
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #90 Ondřej Frank, asistoval #83 Martin Krchňáček (1:0)
05:10 Další šance domácích.
03:52 Velká šance domácích, Kundrata nastřelil břevno.
02:01 Hraje se velmi opatrně.
01:23 Utkání bylo zahájeno, domácí chtějí získat nějaké body po nezdaru ze Zlínem.