13:6
    Viktor KNEBL
    (Zajíc)

Zlín Lions - Florbal Vsetín 13:6
branky: 7. Adam Jiříček, 11. Lukáš Ondroušek, 12. David Vodica, 13. Jakub Haša, 18. Jakub Haša, 23. Adam Jiříček, 24. Lukáš Chalabala, 33. Lukáš Ondroušek, 43. Adam Javořík, 43. Michal Baroň, 45. David Vodica, 50. Adam Kresa, 56. Jakub Haša - 14. Ondřej Malý, 27. Ondřej Malý, 30. Ivan Zajíc, 34. Tomáš Březík, 43. Ivan Zajíc, 60. Viktor Knebl; rozhodčí: Jan Kouba - Dominik Papp; vyloučení: 4:4; využití: 2:1; diváků: 76; zásahy brankářů: Jaroslav Bartík 11, Jan Šauer 8 - Petr Chovanec 0, Jakub Tománek 15; po třetinách: 5:1, 3:3, 5:2
60:00 Komentář hostů Kvapil Michal (Trenér): Domácí ukázali, proč zaslouženě vedou soutěž. My jsme si dnes přijeli zahrát florbal a užít si zápas. Nepovedl se nám vstup do třetin a nevyužili jsme šance, Zlín tvrdě trestá každou naši chybu. Děkuji divákům a soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Blažek Vladimír (Trenér): První třetinu jsme odehráli podle plánu a získali potřebný náskok, abychom mohli zapojit hráče, kteří toho moc nenatrénovali nebo trénují jinde. V první třetině jsme se nechali trochu uspat a když soupeř změnil ve druhé třetině rytmus hry, tak jsme ho skoro nezachytli. Ve třetí třetině, po gólovém odskočení, už dohrání zápasu. Děkujeme za férový zápas a zvláštní dík našim fanouškům.
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
59:51 Trestné střílení družstva Zlín Lions neproměnil #13 David Vodica.
59:15 GÓL Florbal Vsetín! 13:6
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #96 Viktor Knebl, asistoval #13 Ivan Zajíc (13:6)
57:00 Vyloučen hráč #16 Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
55:38 GÓL Zlín Lions! 13:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #13 David Vodica (13:5)
55:13 Vyloučen hráč #19 Adam Kresa družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře
54:21 Timeout Florbal Vsetín
50:17 Hostující golman ted předvedl několik skvělých zákroků
49:22 GÓL Zlín Lions! 12:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #19 Adam Kresa, asistoval #87 Adam Jiříček (12:5)
44:29 GÓL Zlín Lions! 11:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #71 Jakub Haša (11:5)
43:11 Vyloučen hráč #69 Lukáš Ondroušek družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
42:56 Hra se nám začíná přiostřovat
42:55 GÓL Zlín Lions! 10:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #21 Michael Kořének (10:5)
42:36 GÓL Zlín Lions! 9:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #35 Adam Javořík, asistoval #71 Jakub Haša (9:5)
42:21 GÓL Florbal Vsetín! 8:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #16 Tomáš Březík (8:5)
42:19 Vyloučen hráč #51 Kryštof Hájek družstva Zlín Lions na 2 minuty za držení
40:00 Střely ve 2. části: 10:11
33:26 GÓL Florbal Vsetín! 8:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #13 Ivan Zajíc (8:4)
32:46 GÓL Zlín Lions! 8:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Lukáš Ondroušek, asistoval #87 Adam Jiříček (8:3)
26:06 GÓL Florbal Vsetín! 7:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #23 Ondřej Malý bez asistence (7:2)
24:45 Krásný zákrok domácího brankáře
23:11 GÓL Zlín Lions! 7:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #34 Lukáš Chalabala, asistoval #77 Filip Horník (7:1)
23:11 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jakub Tománek družstva Florbal Vsetín
22:37 GÓL Zlín Lions! 6:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #51 Kryštof Hájek (6:1)
20:00 Střely v 1. části: 10:4
19:48 Vyloučen hráč #8 Jiří Vaculík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
17:55 Vyloučen hráč #34 Lukáš Chalabala družstva Zlín Lions na 2 minuty za opakované přestupky
17:29 Zlín trestá další chybnou rozehru Vsteína
17:28 GÓL Zlín Lions! 5:1
13:52 GÓL Florbal Vsetín! 4:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #23 Ondřej Malý, asistoval #4 Filip Vichtora (4:1)
13:52 Malý doráží odražený míček do brány
12:27 GÓL Zlín Lions! 4:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #31 Vladimír Blažek (4:0)
12:13 Vyloučen hráč #14 Filip Vaculík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
11:49 GÓL Zlín Lions! 3:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #31 Vladimír Blažek (3:0)
10:55 GÓL Zlín Lions! 2:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Lukáš Ondroušek, asistoval #99 Jakub Žáček (2:0)
10:55 Ondroušek krásnou střelou vymetá pravý růžek
06:06 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček bez asistence (1:0)
06:06 Nepřesnou rozehru hostů zachytává Jiříček a vstřeluje první gol utkání
03:00 Hostující golman si připisuje první zákrok
00:01 Úvodní buly pro Zlín