David KALAČ
  • 50 49:57
    Hluk

Fbc Šternberk - FBK Spartak Hluk 8:3
branky: 6. Adam Procházka, 15. Petr Šubrt, 15. Kryštof Berger, 28. Kristián Dufek, 37. Jakub Horák, 40. Jakub Charvát, 44. Kristián Dufek, 47. Kristián Dufek - 4. Filip Konstant, 40. Sebastián Bobáčik, 41. Marek Šimíček; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 4 + Adam Procházka 4:2; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Radovan Wellart 16 - Ctibor Tichopádek 21; po třetinách: 3:1, 3:1, 2:1
60:00 Komentář domácích Večerka Jan (Trenér): Dnes odbojované utkání z naší strany, kdy jsme střídali lepší a horší pasáže. Mrzí mě příliš mnoho vyloučení, navíc zbytečných. Chtěli jsme konečně 3 body a máme je. Dovolím si říct, že zaslouženě. Souhlasím s Pavlem, náš gólman dnes famózní. A Kuba Vitek taky :-) Děkuji Hluku za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Rochovanský Pavel (Trenér): Dnes naprostá katastrofa se vším všudy. Přístup od začátku až do konce na úrovni Zlínské ligy. Výmluvy typu hrozný povrch, klouže to, skáče to, rotuje apod... je k smíchu, když neuděláme dva rychlé kroky a prohrajeme každý osobní souboj. Skákalo to všem, ale domácí měli aspoň chuť si zahrát. My dnes odchozené, rozhádané a jak kdybychom chlastali od středy do dneška. Domácím musím pochválit brankáře a také nové akvizice z Brna, Vitek do této soutěže určitě nepatří :-) Gratuluji domácím a těším se na odvetu do Hluku.
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
59:15 Hra se už jen dohrává, Šternberk získává 3 důležité body. Paráda. Medvěd aréna, to je naše doména.
56:27 Ozzy dneska předvádí fenomenální výkon, doslova si říká o to stát se golmanskou jedničkou.
54:15 Procházkův výhoz přes celé hřiště, nebyl úplně přesný, nicméně Jurák vybojoval míček pro svůj tým zpět, hra skončila na Vítkovi a jeho nepřené přihrávce, na kterou si soupeř počkal.
52:50 Hosté teď postavili míček k rozehrávce, ale i tak mohli všichni vystřídat.
51:59 Šternberk přestál všechna vyloučení během posledních minut téměř bez sebemenšího zaváhání.
51:16 Šternberk už hraje ve 4.
49:58 Hluk má před sebou další více něž 1 minuty hry 5 proti 3, proto je důležitá taktická porada, jde asi o poslední možnou šanci, pokud chtějí s výsledkem ještě něco udělat a skore otočit na svoji stranu.
49:57 Timeout FBK Spartak Hluk
49:57 Vyloučen hráč #12 David Kalač družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
47:52 Všechna vyloučení Procházků jsou hodně diskutabilní.
47:51 Procházkovi se postarali o tolik vyloučení, že nestíhám zapisovat. Honza už sice opustil trestnou lavici a Šternberk hrál chvíli ve 4, ale smutek po Adamovi, ho donutil se za bratrem na trestnou opět vrátit. Domácí hrají ve třech hráčich v poli.
47:50 Vyloučen hráč #11 Jan Procházka družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za hrubost
47:08 Vyloučen hráč #97 Adam Procházka družstva Fbc Šternberk na 2+2 minuty za hrubost
46:07 Šternberk navyšuje skore i v oslabení. Na hřistě lítají čepice od fanoušků.
46:06 GÓL Fbc Šternberk! 8:3
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #4 Kristián Dufek, asistoval #82 Adam Kupka (8:3)
45:31 Bobáčik se postavil před Procházku ml. jako strom, Procházka se skácel k zemi jako pytel brambor. Protože ale tanto zákrok nikdo nepískl, Procházka si to šel vyřídit s Bobáčikem sám, čehož si už rozhodčí všimli.
43:49 Dufek šel na bránu úplně sám, takový nájezd v průběhu hry, byl by hřích tuhle situaci gólově nevyužít.
43:48 GÓL Fbc Šternberk! 7:3
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #4 Kristián Dufek, asistoval #91 Jakub Horák (7:3)
40:29 Gól Hluku se do skore počítá, v soutěži o nejkrásnější gól, by těžko uspěl.
40:28 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #8 Sebastián Bobáčik (6:3)
40:00 Střely ve 2. části: 10:5
39:59 Rozhodčí už teď argumentuje pouze tím, že teď už je pozdě a nemůže gól odvolat, další argumenty už nemá.
39:42 Hluk sice vstřelil gól, ale každý, kdo má rozum, musí vědět, že gól platit neměl, což vypadá, že rozhodčí bohužel asi nemá. Ani po diskuzi, gól neodvolali.
39:41 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #8 Sebastián Bobáčik, asistoval #26 Ondřej Bartoš (6:2)
39:12 SItuace z první třetiny se opakuje i v třetině druhué, vyloučen je ovšem hráč domácích.
39:11 Vyloučen hráč #91 Jakub Horák družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za hrubost
39:07 Dvojka Berger a Charvát o sobě dává opět vědět.
39:06 GÓL Fbc Šternberk! 6:1
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #16 Jakub Charvát, asistoval #81 Kryštof Berger (6:1)
38:48 Jurák otravoval Konstanta tak dlouho, až mu to nakonec vyšlo a míček mu sebral.
37:39 Tahle minuta by se dala nazvat jako minuta promarněných šancí na obou stranách.
36:02 Klasická ,,Horesovka´´, víc není potřeba komentovat.
36:01 GÓL Fbc Šternberk! 5:1
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #91 Jakub Horák, asistoval #97 Adam Procházka (5:1)
35:50 Návrat špatně dostoupl a pobolívá ho pata, snad bude ve hře pokračovat, jeho výkon není vůbec špatný a týmu by chyběl.
31:04 Šternberk dneska hraje jako vyměněný, kluci si přihrávají, kombinují, takto je moc neznáme.
28:23 Fiala si počíhal na soupeřovu přihrávku, akci mu překazil a sám se vydal na soupeře.
27:46 Dufek s Procházkou využívají přesilovku a navyšují skore už o 3 góly.
27:45 GÓL Fbc Šternberk! 4:1
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #4 Kristián Dufek, asistoval #11 Jan Procházka (4:1)
27:16 Hosté měli standartku před bránou soupeře, Šternberk postavil před bránou Velkou čínskou zeď, kterou by neproklouzla ani myška, natož míček.
26:30 Kundrata vyloučen na 2 minuty, Rochovanský o tom víc jak 2 minuty diskutuje s rozhodčím.
26:29 Vyloučen hráč #95 Michal Kundrata družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost
25:07 Wellart se bráně zatím moc nezpotil, pokud na něj ale nějaká střela jde, předvede monster save.
24:31 Zazím se zdá, že Šternberk má z dnešní hry více než soupeř.
23:31 Hosté se po nějaké době také dostali ke střele, ale ta skočila v boční síťce, golman ani nebyl potřeba.
21:34 Šubrt mohl navýšit skore, bohužel opět skočil jen u střely, která se do brány nedostala. Šubrt sice pálí jak žáha, ale taky všechny šance zpálí.
21:23 Procházka Jan se vydal na procházku přes půlku hřiště, jeho střela golmana tak popletla, že nemohl najít míček.
20:01 Druhá třetina začíná pro domácí početní výhodou.
20:00 Střely v 1. části: 11:6
19:44 Rochovanský nemůže uvěřit svému vyloučení, nešetří  vtipnými poznámkami na rozhodčí.
19:43 Vyloučen hráč #44 Pavel Rochovanský družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost
19:10 Horákova střela skončila za zády branaře, ovšem až po zapískání rozhodčího.
17:55 Bartošova střela byla teda hodně mimo, taková znouzecnost.
14:56 Napřed to vypadalo, že Bergerovi se nepodařilo nahrát tak jak si přál, na pomoc ale přispěchal Charvát a společeně spolu akci úspěšně dokončili, nakonec se zdálo, že to tak i chtěli.
14:55 GÓL Fbc Šternberk! 3:1
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #81 Kryštof Berger, asistoval #16 Jakub Charvát (3:1)
14:29 No konečně se Šubrt prosadil. Zvyšuje skore a Šternberk se díky jeho gólu dostává do vedení.
14:28 GÓL Fbc Šternberk! 2:1
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #19 Petr Šubrt bez asistence (2:1)
14:00 Horák se po přihrávce, která mu nešla přímo na čepel, zažíná rozčilovat a křičí: ,,Hej tady jsem !!´´
11:59 Šubrt jen několik málo vteřin po nepovedené akci Šubrta, se opět Šubrt dostává do šance, která se prostě dává, co víc si přát, než akci, jako byla tato.
11:49 Procházka Jan na Šubrta, ten měl prázdou bránu, více než 100% šance, ale nic z toho.
10:06 Dufek nestihl zpracovat přihrávku a střela tomu odpovídala, na zpracování ale čas nebyl, na záda mu dýchal soupeř.
09:09 Křižná přihrávka, Juračka se snažil zakončovat, Wellart ale jeho úmysl moc dobře přečetl a věděl co udělá.
07:06 Máme tu vzkaz od jednoho ze skvělých střelců domácích, Kuby Jurkuláka, který dnes do zápasu nezasáhne a i přesto, že si právě někde v hlavním městě Rakouska pochutnává na vídeňském řízku, tak bedlivě sleduje online přenos. Kuba vzkazuje: ,,Všechny velice zdravím z Vídně a pevně věřím, že dnes kluci vyhrají, já se plně připravuji na příští víkend, kdy budeme hrát doma proti Zlínu. Srdečně zdravím i nové posily z Brna a doufám, že nám co nejvíce pomůžou, taky se těším, až si s nimi ťuknu. Mrzí mě, že dnes nemohu hrát, ale věřím, že kluci dneska urvou minimálně 3 body.´´
05:33 Adam Procházka se prosazuje po přihrávce od Charváta. Procházka byl v minulém zápase vyhlášen nejlepším hráčem, o nominaci si říká i teď.
05:32 GÓL Fbc Šternberk! 1:1
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #97 Adam Procházka, asistoval #16 Jakub Charvát (1:1)
05:02 Richter se probojoval i s míčkem dopředu, akce skončila nastřelenou tyčkou.
03:06 O první změnu dnešního skore se postaral Konstant, i když gól to byl prapodivný, míček se poodrážel od všeho, co šlo a nakonec se dokutálel do brány.
03:05 GÓL FBK Spartak Hluk! 0:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #17 Filip Konstant, asistoval #90 Ondřej Frank (0:1)
02:08 Kundrata se při bránění míčku točí jak baletka při piruetě, rozhodčí hru zastavuje.
00:00 Vítáme Vás u dnešního zápasu mezi domácím Šternberkem a hostujícím Hlukem. Zápas se odehráná na úpatí Nízkého Jeseníku, kde už panuje tuhá zima.