• 60 59:30
    3:13
    (Javořík)

Fbc Šternberk - Zlín Lions 3:13
branky: 27. Jakub Charvát, 34. Kryštof Berger, 46. Kristián Dufek - 8. Jakub Haša, 10. Lukáš Ondroušek, 11. Vladimír Blažek, 21. David Vodica, 26. Jakub Haša, 27. Michal Samohýl, 28. Jakub Haša, 34. Michal Samohýl, 43. Pavel Malošík, 47. David Vodica, 59. Kryštof Hájek, 59. Michal Baroň, 60. Kryštof Hájek; rozhodčí: Radim Klimecký - Jaromír Kubáč; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Martin Krejčí 18 - Martin Bobál 13; po třetinách: 0:3, 2:5, 1:5
60:00 Komentář domácích Večerka Jan (Trenér): Tak predevším gratulace Zlínu k zaslouženému vítězství. My jsme předvedli sakra málo na to, abychom obrali vedoucí tým tabulky o nějaký bod. Já se jen ptám proč? Naše výkony jsou jako den a noc, cbybí mi aspoň 2 kola po sobě se solidním výkonem a výsledkem. Třeba se dočkáme příště, čeká nás důležitý zápas v Krnově. Zlínu přeji ve zbytku sezóny štěstí v boji o národní ligu. Děkuji divákům a rozhodčím.
60:00 Komentář hostů Blažek Vladimír (Trenér): Výsledek sice vypadá jednoznačně, ale domácí byli celou dobu nebezpeční. Dobře nám zachytala brána a byli jsme efektivní v koncovce. Soupeři přejeme vše dobré do konce sezony a klidné prožití vánočních svátku.
60:00 Střely ve 3. části: 5:10
59:59 Dnes to zkrátka není taková hitparáda jako minulý týden.
59:30 GÓL Zlín Lions! 3:13
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #51 Kryštof Hájek, asistoval #81 Adam Javořík (3:13)
58:46 Jako pozitivum zápasu by se dalo hodnotit to, že na domácí poměry je docela málo vyloučení.
58:15 GÓL Zlín Lions! 3:12
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #21 Michael Kořének (3:12)
58:10 GÓL Zlín Lions! 3:11
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #51 Kryštof Hájek, asistoval #71 Jakub Haša (3:11)
56:57 Už nemá cenu ani nic psát, tenhle zápas je v režii hostů.
54:35 Šternberská přesilovka nebyla špatná, Zlín udržel na jeho polovině, ale nic víc.
52:45 Vodica zlomil florbalku, hrál bez ní a vyfasoval dvě minuty.
52:44 Vyloučen hráč #13 David Vodica družstva Zlín Lions na 2 minuty za hra bez florbalky
52:10 Zlín na co sáhne, to se mu podaří, na hřišti si v podstatě dělá, co chce, občas půjčí míček na chvíli Šternberku, ale ten mu ho hned vrátí.
50:40 Fiala vyletěl z hřiště, zabrzdil až o diváky v hledišti.
49:29 Naši kluci se hodně snaží, ale dneska jim to moc nevychází.
46:55 Trestné střílení družstva Zlín Lions neproměnil #74 Michal Baroň.
46:55 Krejčí ukázkově chytá nájezd.
46:42 Nálada v hale postupně upadá, je vidět, že Zlín zaslouženě okupuje vrchní pozici v tabulce.
46:41 GÓL Zlín Lions! 3:10
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #19 Adam Kresa (3:10)
45:45 Bylo potřeba několik dorážek, ale nakonec Dufek, přece jen míček dostal za brankovou čáru.
45:44 GÓL Fbc Šternberk! 3:9
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #4 Kristián Dufek, asistoval #29 Josef Richter (3:9)
43:49 Kupka předvedl pěkný nájezd, rozhodně se nemá za co stydět, nálalda by ale byla lepší, kdyby nájezd proměnil.
43:48 Trestné střílení družstva Fbc Šternberk neproměnil #82 Adam Kupka.
42:20 GÓL Zlín Lions! 2:9
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #29 Pavel Malošík, asistoval #81 Adam Javořík (2:9)
40:00 Střely ve 2. části: 6:12
38:49 Honza Procházka chtěl přihrát dozadu, ale za ním byl už pouze golman, hosté ihned využili situaci, ale Krejčí jim nedal šanci.
37:15 Haša a další pokus o lakrosový gól.
36:51 Grégr na Nováka, přihrávka byla příliš prudká, jinak by mohl Niovák zakončovat do prázdné.
36:00 Zatímco Šternberk se na každý gól musí hodně nadřít, z pohledu Zlína, dát gól, je brnkačka.
33:46 GÓL Fbc Šternberk! 2:8
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #81 Kryštof Berger, asistoval #16 Jakub Charvát (2:8)
33:01 GÓL Zlín Lions! 1:8
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #84 Michal Samohýl, asistoval #51 Kryštof Hájek (1:8)
33:00 Fiala vyhodil míček přes celé hřiště na Jurkuláka, ten si míček ztlumil, ale pak ztrati přehled, kam se zakutálel.
32:21 Míček dle slov rozhodčího jaksi drkotá, je potřeba ho vyměnit.
30:41 Víc patience by potřeboval i Horák.
30:40 Vyloučen hráč #91 Jakub Horák družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
30:00 Fialova střela byla opravdu pěkná a jen málo chybělo ke gólu, přistě by to chtělo víc patience.
27:36 S gólama se teď rozhtrhl pytel. Zlín je zřejmě jinej oddíl.
27:35 GÓL Zlín Lions! 1:7
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #13 David Vodica (1:7)
26:38 Nedáš, dostaneš. Domácí dostali míček na brankovou čáru, golman Zlína ho vyškrábl na poslední chvíli, pak si ho vzali kluci ze Zlína a zavěsili do branky Šternberka.
26:37 GÓL Zlín Lions! 1:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #84 Michal Samohýl, asistoval #74 Michal Baroň (1:6)
26:09 DOMÁCÍ STŘÍLÍ PRVNÍ GÓL.
26:08 GÓL Fbc Šternberk! 1:5
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #16 Jakub Charvát, asistoval #64 Jindřich Novák (1:5)
26:02 Tam, kde Návratovi nestačí florbalka, pomůže noha.
25:19 GÓL Zlín Lions! 0:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #31 Vladimír Blažek (0:5)
25:04 Co by to bylo za zápas, kdyby se Honza Procházka nenechal vyloučit.
25:03 Vyloučen hráč #11 Jan Procházka družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za nesportovní chování
21:47 Velká šance domácích na gól. Rozehrávka u brány Zlína, střela Horáka šla vedle, střela Jurkuláka mu sjela z čepele a skore zůstává stejné.
20:23 Fanoušci se ještě ani nestihli usadit na svá místa a Šternberk už loví míček za zády svého golmana. Kdo přišel pozdě na začátek třetiny, tak gol ani nevidě.
20:22 GÓL Zlín Lions! 0:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #31 Vladimír Blažek (0:4)
20:00 Střely v 1. části: 5:9
18:59 Haša teď zkusil dát freestylový gól, pokus to byl pěkný, nicméně nevyšel dle jeho představ.
17:32 Zlín oslabení přestál bez menšího zaváhání. Šternberk nic moc nevymyslel.
15:33 Šternberk si po nedovoleném zákroku hostů vyzkouší přesilovku, mají nyní možnost změnit stav utkání.
15:32 Vyloučen hráč #19 Adam Kresa družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:36 Berger v samostatném úniku na branku, zblokoval ho Kořének.
12:56 Po vynechaném minulém zápase je Kuba Jurkulák odpočatý, plný síly a při střelecké chuti. Věří, že dnes se stane zázrak v podobě výhry domácích.
10:40 Zhruba do sedmé minuty se zápas vyvíjel pro obě strany stejně, nyní Zlín docela rychle odskakuje.
10:39 GÓL Zlín Lions! 0:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #71 Jakub Haša (0:3)
09:22 S největší pravděpodobností Krejčí přes hráče vůbec neviděl, co se dějě a kde je míček, proto nedokázal na střelu zareagovat.
09:21 GÓL Zlín Lions! 0:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Lukáš Ondroušek, asistoval #1 Martin Bobál (0:2)
08:37 Do souboje Kupky se soupeřem se přimotal mantinel. Jediný, kdo spadl byl mantinel.
07:28 Gól Haši spadl do brány jak hruška na podzim.
07:27 GÓL Zlín Lions! 0:1
05:03 Novák si pomotal soupeřovi hráče tak, že se z toho budou ještě dlouho rozmotávat.
03:56 Nad sprintem Adama Procházka by žasl i Usaint Bolt.
02:59 Krejčí zastavuje míček letící z čepele Zlíňáků.
00:56 Hned od prvních vteřin je vidět, že Zlín je zvyklý na vysoké tempo a Šternberku nedá zadarmo ani ň.
00:00 Vítáme Vás u dnešního zápasu mezi domácím Šternberkem a hostujícím Zlínem. Lions okupují 1. místo v tabulce, zatímco Šternberk se umísťuje spíše na druhém konci tabulky.