• 60 59:50
    9:6
    (Menzel)

FBC ORCA KRNOV - Fbc Šternberk 9:6
branky: 3. Filip Fňukal, 8. Dominik Menzel, 11. Jaromír Filip, 18. Dalimil Chylík, 36. Filip Fňukal, 36. Filip Svoboda, 38. Tomáš Fridel, 41. Jaromír Filip, 60. Tomáš Fridel - 17. Adam Procházka, 26. Roman Chovan, 32. Jakub Jurkulák, 37. Jakub Jurkulák, 39. Roman Fiala, 44. Roman Chovan; rozhodčí: Dominik Pustówka - Adam Kiovský; vyloučení: 8:8 + Jakub Horák 4 + TDKU; využití: 3:1; diváků: 107; zásahy brankářů: René Frydrych 34 - Radovan Wellart 27; po třetinách: 4:1, 3:4, 2:1
60:00 Komentář hostů Večerka Jan (Vedoucí): Gratuluji domácím k výhře a 3 bodům. Zbytek, co se dělo na hřišti, raději nebudu komentovat. Hezké Vánoce :)
60:00 Komentář domácích Fňukal Filip (Trenér): Na rozdíl od Binotta, my jsme tu výhru zvládli. Zápas plný emocí, do kterého jsme měli dobrý vstup, nicméně soupeř se do utkání dokázal vrátit a bylo to drama až do konce. Doufáme, že se zápas i mikulášská nadílka líbila. I přes neustálé prohry jsme si pro první výhru šli a je to konečně doma.
60:00 Střely ve 3. části: 10:16
59:50 GÓL FBC ORCA KRNOV! 9:6
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel, asistoval #81 Dominik Menzel (9:6)
59:50 Fridel zatloukl míček do brány a domácí už to zvládnou.
58:07 Vyloučen hráč #97 Adam Procházka družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
58:07 Další přesilovka pro domácí.
56:50 Domácí se snaží držet míček a dojít pro první 3. bodovou výhru.
55:10 Vyloučen hráč #82 Dominik Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost
55:10 Vyloučen hráč #64 Jindřich Novák družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za hrubost
55:10 Další potyčka, další tresty na obou stranách.
54:06 Vyloučen hráč #97 Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
53:48 Kupka měl nataženo k zajímavé střele, bohužel mu míček sjel.
52:50 Baránek padá, čelenka drží.
52:20 Monster save by Wellart.
51:44 Janáč teď nadvakrát zblokoval střelu hostujících hráčů.
50:14 Jan Svoboda z voleje (vysokou) za Frydrychova záda, tento gól byl po právu neuznán.
50:00 Přesilovka domácích zatím žádnou šanci nepřinesla.
48:39 Vyloučen hráč #99 Jakub Jurkulák družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
48:26 Timeout Fbc Šternberk
48:00 Návrat, který odseděl trest za Horáka už vyhlíží svůj návrat na hřiště.
45:04 Vyloučen hráč #64 Jindřich Novák družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:04 Novák opět míří k nám.
43:25 GÓL Fbc Šternberk! 8:6
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #9 Roman Chovan, asistoval #39 Jakub Vitek (8:6)
43:25 Chovan využil hru 4v4 a snižuje, to bude ještě drama.
42:13 Vyloučen hráč #91 Jakub Horák družstva Fbc Šternberk na 2+2 minuty za nesportovní chování
42:13 Vyloučen hráč #91 Jakub Horák družstva Fbc Šternberk do konce utkání
42:13 Vyloučen hráč #91 Jakub Horák družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za hrubost
42:13 Čert s Mikulášem tu asi měli zůstat... teda hlavně ten čert..
40:55 GÓL FBC ORCA KRNOV! 8:5
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #81 Dominik Menzel (8:5)
40:55 Kapitán Filip ukázal, že umí i jiný druh střely... po zemi k tyči využívá přesilovou hru.
40:01 I třetí zahajovací buly patří domácím.
40:00 Střely ve 2. části: 15:15
39:19 Vyloučen hráč #4 Kristián Dufek družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za hrubost
39:19 Dufek si počínal hrubě a míří k nám.
38:07 GÓL Fbc Šternberk! 7:5
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #5 Roman Fiala bez asistence (7:5)
38:07 Fiala vyslal tak tvrdou střelu, že zlomil hůl Dominika Fňukala.
37:47 GÓL FBC ORCA KRNOV! 7:4
37:47 Fridel v dalším z mnoha výběhů, tentokrát si jeho střela našla cestu až do branky.
37:00 Na mikulášské utkání si našlo cestu 107 diváků.
36:12 GÓL Fbc Šternberk! 6:4
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #99 Jakub Jurkulák bez asistence (6:4)
36:12 Nestíhám, nestačím.
35:59 GÓL FBC ORCA KRNOV! 6:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #97 Filip Svoboda, asistoval #91 Jaromír Filip (6:3)
35:59 Já na Filipa, Filip na mě.
35:46 GÓL FBC ORCA KRNOV! 5:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #14 Filip Fňukal, asistoval #82 Dominik Fňukal (5:3)
35:46 Já na bráchu, brácha na mě.
34:09 Vyloučen hráč #5 Roman Fiala družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:09 Hru 4v4 jsme tady ještě neměli..
33:25 Vyloučen hráč #91 Jaromír Filip družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost
31:47 Wellart vystavil stopku Filipově tvrdé střele.
31:05 GÓL Fbc Šternberk! 4:3
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #99 Jakub Jurkulák, asistoval #11 Jan Procházka (4:3)
31:05 Jurkulák došťoural míček do branky a na tribuně to začíná pořádně vřít.
30:40 Naty Jopková opět v akci, tentokrát si její péči vyřádal Filip Fňukal.
30:37 Dufek teď pomotal hlavu řadě krnovských hráčů.
28:30 Novák zpět ve hře.
26:30 Prvním trestancem v bílem je Jindřich Novák.
25:36 GÓL Fbc Šternberk! 4:2
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #9 Roman Chovan, asistoval #86 Jan Svoboda (4:2)
25:36 Chovan dokázal usměrnit míček za Frydrychova záda a šternberský kotel ožívá.
23:19 Vyloučen hráč #82 Dominik Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
23:19 Domča Fňukal míří za námi na trestnou, nabídku poslat pozdravy domů odmítl, a tak prý bude pouze digirgovat hru svého týmu v oslabení.
23:00 Fridel už zvedal ruce nad hlavu, ale asi zapomněl, že se musí trefit do brány, ne do tyčky.
22:25 Wellart a jeho družina si poradili s nebezpečnou rozehrávkou Orcy.
22:02 Oťukávačka na obou stranách bez výraznější šance.
20:01 I druhé buly patří domácím.
20:00 O přestávkový program se nám stará mládež a vánoční playlist :)
20:00 Střely v 1. části: 11:9
17:53 GÓL FBC ORCA KRNOV! 4:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #10 Dalimil Chylík, asistoval #5 Tomáš Fridel (4:1)
17:53 Chylík zatloukl míček zpoza brány a domácí kotel se opět raduje.
16:17 GÓL Fbc Šternberk! 3:1
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #97 Adam Procházka, asistoval #11 Jan Procházka (3:1)
16:17 Procházka s Procházkou se vydali na procházku směrem do branky a je z toho první gól pro hostující tým.
15:28 Dneska to tu padá, jako hrušky.. Naty Jopková pohotově vzala lékarničku a běží zachránit Domču Fňukala.
14:48 Už už to vypadalo na první branku hostujícího týmu, gól byl však po faulu neuznán a skóre se nám nemění.
14:33 Vyloučen hráč #14 Filip Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nesportovní chování
14:33 Fňukal opět míří k nám.
14:17 Domácí v plném počtu.
13:49 Domácí trojice obránců a jistý Frydrych drží Orcu.
12:17 Vyloučen hráč #14 Filip Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost
12:17 Co k tomu říct...
12:03 Vyloučen hráč #97 Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za vysoká florbalka
12:03 Svoboda zasáhl míček nad povolenou úroveň kolen a jde nás potěšit svou přítomností ke stolku.
10:30 Ahaa... Na tribuně je Mikuláš s nadílkou, tak proto se tribuna raduje :)
10:28 GÓL FBC ORCA KRNOV! 3:0
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #10 Dalimil Chylík (3:0)
10:28 Chylík vyslyšel kapitánovo "pojď". Našel Filipa a celá hala už se raduje.
09:23 Procházka si z Krnova odveze dáreček v podobě míčku na břiše, střela od Filipa musela solidně štípnout.
08:44 Opět spolupráce po ose Menzel - Baránek, ale Fiala to přečetl jako týden starý noviny.
07:13 GÓL FBC ORCA KRNOV! 2:0
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #81 Dominik Menzel, asistoval #26 Patrik Baránek (2:0)
07:13 A je to tady. Menzel zamířil přesně k vzdálenější tyči a Wellart tahá míček z brány.
06:37 Mladší žáci a buben ženou domácí k dalšímu gólu.
06:03 Frydrych drží svůj tým.
04:15 Filip zkusil svou typickou střelu od mantinelu, bohužel horní tyč byla proti.
02:56 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:0
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #14 Filip Fňukal, asistoval #5 Tomáš Fridel (1:0)
02:56 Tribuna šílí - Filip Fňukal využil nabídku Fridela a otevírá gólový účet zápasu.
02:06 Ondra Janáč odstřelil hokejku protihráče.. letěla nízko, asi bude pršet.
01:36 Zajímavou rozehrávku hostů dobře přečetl Svoboda.
00:36 První střelu si připsal šternberský Večerka.
00:01 Úvodní buly zápasu urval domácí Filip.
00:00 Dobrý podvečer ze sportovní haly na Janáčkově náměstí. Dnes nás čeká zápas 13. kola Divize E mezi domácím týmem FBC ORCA KRNOV a hostujícími Fbc Šternberk.  Úvodní buly zápasu je naplánováno na 17:00 středoevropského času. Doprovodná mikulášská akce a početná mládežnická základna na tribuně slibuje bouřlivou atmosféru. DIváky z blízkého okolí tímto zveme do krnovského svatostánku. A ty, kteří si cestu do haly nenašli, provedu zápasem skrz tento textový online. Ať se Vám zápas líbí :)