• 60 59:33
    5:4
    ()

PASKOV SAURIANS - FBC SLOVÁCKO 5:4
branky: 13. Martin Ulman, 27. Martin Michna, 27. Matěj Sokol, 32. Petr Šomodi, 42. Marek Gaščík - 17. Tomáš Otépka, 39. Jakub Zatloukal, 57. Vít Ides, 60. Jakub Zatloukal; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek -4 - David Číž -5; po třetinách: 1:1, 3:1, 1:2
60:00 Komentář hostů Provazník Jiří (Trenér): Rozsáhlá marodka, přenesení si vypuštěného konce z minulého zápasu a ztracený týden trénování. To všechno se podepsalo na dnešním výkonu. Všude jsme byli o krok pozdě, každý souboj byl prohraný. Soupeři jsme doslova darovali 2 třetiny zdarma, stačilo jim jen běhat. Díky našemu brankáři jsme byli aspon výsledkově furt v zápase. Děkuji soupeři, rozhočím a divákům za zápas. Máme na čem pracovat do dalšího víkendu, kdy nás čeká DERBY !!!
60:00 Komentář domácích Hrček Libor (Trenér): Kdybychom proměnili jen polovinu šancí, byl by to jednoznačný zápas. Žalostnou koncovkou jsme z toho udělali zbytečné drama. Jsem moc rád, že jsme poslední domácí utkání v tomto kalendářním roce dotáhli do vítězného konce, ale spokojen s našim výkonem být nemohu. Děkuji soupeři, divákům i rozhodčím.
60:00 Střely ve 3. části: 6:7
59:58 Vyloučen hráč #73 Petr Šomodi družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost
59:47 Marek Gaščík končí za mantinely.
59:33 Timeout PASKOV SAURIANS
59:33 GÓL FBC SLOVÁCKO! 5:4
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #52 Jakub Zatloukal bez asistence (5:4)
59:30 Posledních 30 sekund zápasu bude velmi napínavých.
58:22 FBC Slovácko je v šesti!
57:07 Vít Ides opět střílí na golmana domácích.
56:25 GÓL FBC SLOVÁCKO! 5:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #48 Vít Ides, asistoval #52 Jakub Zatloukal (5:3)
56:25 FBC Slovácko přidává na své konto třetí gól.
56:19 Petr Šomodi trefuje opět branku hostů.
55:28 Před Kořínkem teď byla pěkná tlačenice a míček lítal vzduchem.
54:09 Viktor Böhm se dostává do útoku a stálé prověřuje golmana hostů.
52:20 Martin Michna má jednu šanci za druhou.
50:23 Vojtěchu Daňkovi nechybí motivace a neustále se snaží vstřelit branku.
49:58 Viktor Böhm střílí daleko za branku.
49:07 FBC Slovácko se zdá být lehce agresivnější a snaží se dostat do útoku.
48:21 Timeout FBC SLOVÁCKO
45:01 Matěj Sokol trefuje tyč.
43:00 Matěj Kožušník si také zkouší vystřelit na golmana, ale obránce střelu zblokoval.
41:56 Marek Gaščík si sám vyjel a bez zaváhání zakončil.
41:48 GÓL PASKOV SAURIANS! 5:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #36 Marek Gaščík bez asistence (5:2)
41:20 Petr Šomodi zkouší vystřelit, ale obrana hostů je dost zahuštěna a míček přes ni neprošel.
40:00 Střely ve 2. části: 7:11
38:37 V dnešním zápase jsme mohli vidět již druhý nájezd. Ten proměnil hráč Slovácka Jakub Zatloukal.
38:34 GÓL FBC SLOVÁCKO! 4:2
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #52 Jakub Zatloukal z trestného střílení (4:2)
36:45 Lukáš Malíček výborně zblokoval střelu rozběhnutého Martina Ulmana.
36:15 Lukáš Kurečka byl ve skvělé střelecké pozici, ale branku minul.
34:09 Paskov vytváří velký tlak před golmanem hostů.
32:15 Jakub Číž vystřelil na Vojtěcha Kořínka, ten s přehledem střelu chytá.
31:48 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #73 Petr Šomodi, asistoval #19 Martin Ulman (4:1)
30:32 Paskov měl nyní nádhernou výměnu nahrávek před brankou Číže.
30:00 Vaněk poslal Čížovi přesnou nahrávku a ten z ní vystřelil na Kořínka.
28:46 Gaščík využívá chyby hostů a střílí na golmana, ten však střelu vychytal.
26:48 Hned v zápětí zvyšuje ještě hráč Paskova Matěj Sokol.
26:35 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #78 Matěj Sokol, asistoval #21 Peter Šobich (3:1)
26:17 Duo Michna a Ulman úspěšně zaútočili na branku hostů a je z toho gól.
26:10 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #87 Martin Michna, asistoval #19 Martin Ulman (2:1)
24:45 Matěj Kožušník zablokoval střelu a okamžitě s Martinem Ulmanem vyrazili do útoku.
24:03 Paskov statečně brání tlak FBC Slovácka.
22:54 FBC Slovácko si zahraje přesilovku.
22:44 Vyloučen hráč #73 Petr Šomodi družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
21:40 Pavel Růžička z půlky vystřelil, ale chyběl mu někdo na dorážku před brankou.
20:10 Hned v úvodu se nebezpečně odrazil míček směrem ke Kořínkovi.
20:00 Střely v 1. části: 12:10
19:35 Zdravíme dnešní bubenické duo fanoušků z Paskova.
18:08 Lukáš Kurečka zachytil špatnou přihrávku hostů, ale ke střele se nedostal.
16:57 Skóre je vyrovnáno a oba týmy nadále bojují.
16:42 GÓL FBC SLOVÁCKO! 1:1
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #81 Tomáš Otépka, asistoval #36 Lukáš Malíček (1:1)
15:55 Martin Michna na přímo vystřelil z rozehrávky, golman David Číž však tuto střeu vychytal.
12:15 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman z trestného střílení (1:0)
12:15 Konečně jsme se dočkali úvodního gólu, který dal po trestním střílení Martin Ulman.
10:14 Síly obou týmu se zdají zatím vyrovnané a oba se snaží vstřelit úvodní branku.
08:48 Adam Gejdoš vyzkoušel nahodit na branku hostů, nikdo ale nedorážel.
07:14 Nyní se hráči Slovácka po nevyužité střele Paskova rychle přesunuli do útočné formace a vyzkoušeli zakončení.
05:37 Hráč Paskova Matěj Sokol trefuje konstrukci branky hostů.
03:49 FBC Slovácko rozehrává v útočném poli Paskova, ten ale přesouvá útok na stranu hostů po neúspěšné rozehrávce.
02:49 Ani jeden z týmů neměl zatím žádnou nebezpečnou střelu.
00:25 Utkání začalo ve vysokém tempu obou týmů.