10:2
    Filip VICHTORA
    (Zajíc)

1. FBK Eagles Orlová - Florbal Vsetín 10:2
branky: 3. Vojtěch Šimík, 10. Filip Matějka, 21. Vojtěch Šimík, 33. Jakub Sasyn, 45. Lukáš Gamrot, 46. Adam Kučera, 51. Filip Matějka, 53. Adam Krmášek, 55. Ondřej Babiš, 56. Adam Kučera - 24. Patrik Seevald, 59. Filip Vichtora; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 1 + Martin Tököly 4:4; využití: 2:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Vít Brož 10, Martin Siřinek 2 - Jakub Tománek 12; po třetinách: 2:0, 2:1, 6:1
60:00 Komentář domácích Louda Lukáš (Trenér): Dnes příjemný zápas, který jsme měli pod kontrolu od začátku zápasu. Škoda neproměněných šancí mohli jsme toho dát více. Děkuji všem za utkání a přeji přijemné svátky.
60:00 Hosté se nám k zápasu nevyjádřili.
60:00 Nejlepší hráči: Domácí: #69 - Martin Siřinek Hosté: #8 - Jiří Vaculík
60:00 Střely ve 3. části: 8:3
59:59 Tenhle kebab bude vítězný! Proherní kebab nemáme. Smůla pro Valachy. Ať dále vítězí Eagles. Sportu zdar a florbalu zvláště.
59:50 Louda opět přestřeluje.
59:39 Louda si mohl vybrat kam zakončí, ale přestřeluje v obrovské šanci!
59:12 Kučera svými triky motá hlavy protihráčům a ti už neví, kde jim hlava stojí.
58:07 GÓL Florbal Vsetín! 10:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #4 Filip Vichtora, asistoval #13 Ivan Zajíc (10:2)
58:07 Vsetín se prosazuje. Bohužel jsem to neviděl, díval jsem se na instagram.
57:10 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Martin Siřinek družstva 1. FBK Eagles Orlová
57:10 Máme tady střídání brankářů v domácí svatyni! Nejstarší brankář v rámci Divize. 53let! - Martin Siřinek, dámy a pánové.
55:00 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 10:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #88 Adam Kučera, asistoval #18 Vojtěch Šimík (10:1)
55:00 A máme tady desítku! A tahle desítka chutná! Kučera poslal svým zorro trikem tři protihráče a Tománka k tomu - ten se jen mohl dívat jak míček končí v levém rohu hostující brány. Tenhle kebab bude hořký pro Valachy.
54:32 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 9:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #55 Ondřej Babiš, asistoval #2 Marek Krmášek (9:1)
54:32 Prosazuje se člen politické scény - Ondra Babiš! Marek Krmášek nahrál na Ondru Babiše, který střelou k tyči překonal Tománka.
53:53 Lukáš Adámek v dobré pozici míjí tři tyče. Valaši mají své šance, ale jejich muška je někde na Vsetínsku a nebo papají moc kebabu.
52:57 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 8:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #6 Adam Krmášek, asistoval #69 Filip Matějka (8:1)
52:57 Matějka do běhu na levé křídlo na Adama Krmáška, který střelou 40 nad "ledem" na zadní tyč navyšuje náskok domácích!
52:27 Kučera z první přestřeluje svatyni mužů v červeném.
52:03 Michal Žůrek těsně míjí pravou tyč Brožovi brány.
51:45 Beneš se dostal do zakončení, ale jeho pokus byl přizvednutý a končí na horolezecké zdi za bránou hostů.
50:28 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 7:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #69 Filip Matějka, asistoval #32 Lukáš Louda (7:1)
50:28 Louda z vrcholu na levé křídlo Matějkovi a ten z první propaluje vše, co mu stálo v cestě.
49:55 Lukáš šel se Sasynem dva na jednoho, nakonec Lukáš volil přihrávku na Sasyna, ale ten trochu přeběhnul ideální pozici a nakonec přestřeluje zařízení hostů.
48:23 Marek Krmášek se snažil zahrát na housličky Malému, ale ten se nenechal a nenechal M.Krmáška projít směrem k Tománkovi.
47:05 Tománek akrobaticky zasahuje proti pokusu Loudy z prostoru velkého brankoviště.
46:36 Tománek kryje pokus Matějky.
45:27 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 6:1
45:27 Akce do zlaté helmy! Šimík přiťuknul Kučerovi, který z výběhu vymetá pavučinky v levém vinklu. Zabiják pavouků.
44:29 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 5:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #89 Lukáš Gamrot, asistoval #3 Martin Tököly (5:1)
44:29 Gamrot hlásí, že si ke gólu přidělí kebab! A že to byl krásný gól, Tököly vymíchal dva protihráče, předložil Gamrotovi u druhé tyčky a ten zavěsil do odkryté brány.
43:28 Ve skrumáži před Brožem se nejrychleji zorientoval Filip Vaculík, ale ten stál moc blízko domácího muže v masce a nezvládnul přehodit nohu Brože.
42:42 Bečka zvládá i fotbalové umění a odkopává míček před Valůškem. Kdyby Bečka hrál za ČR, možná bychom byli na tom MS.
41:28 Dálnice delší jak D1, tak ji zkusil využit ze své poloviny Adam Krmášek střelou na Tománka, ale ten střelu viděl a pohotově chytá míček do svých rukou.
40:53 Střela Malého na přední tyč, ale Brož prostor utěsnil a pokus kryje.
40:01 Výhra v buly pro Orlovou. A Orlová teda má vítězsví na buly na začátku třetin.
40:00 Ještě jeden pozdrav míří naši oblíbené Kice Kučerové. Zdravíme a pij pořádně tu zelenou.
40:00 V přestávce bychom chtěli pozdravit fanoušky našich onlajnů. Jmenovitě brankáře Třince - Honzu Piška. Zdravíme na Třinecko.
40:00 Dnešní utkání sleduje 30 diváků mínus pár.
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
39:36 Seevald v tomhle případě nechal mušku někde na Valašsku, protože jeho pokus míří 3,69 metrů mimo tři tyče.
38:44 Časoměřič Hájek hlásí, že se Marek Krmášek překratomoval, protože promáchnul způsobem, jakým to svět neviděl. To by byl pátý gól, ale není.
37:58 Lukáš vyslal krásný projektil ze středu, ale Tománek stihl sklapnout betony a kulatý nesmysl kryje.
36:56 Gamrot z voleje napral Tománka do masky. Ten si teď prohmatává hlavu jestli všechno drží a sedí.
36:31 Sasyn sám na levém křídle teď zaměnil sporty a zahrál baseball. Kupodivu je mu pískaná vysoká. :)
36:00 Sasyn tečoval před Tománkem pokus Adama Krmáška, ale Tománek byl připravel a stihl se zorientovat a pokus domácího forvarda vykrýt.
35:01 Marek Krmášek sám před Tománkem si mohl vybrat jestli to pošle nahoru, doleva, doprava - tak to raději poslal do rohu haly, aby nemusel platit do kasičky.
34:18 Krásná střela Matějky z vrcholu, Tománek jeho tvrdou pumelici vyráží.
33:39 Hezký shoz Tökölyho z vrcholu na Gamrota, který stál zády k bráně Tománka a zkoušel ho zadavkou překvapit, brankář hostů si pohlídal místo na zemi a pokus Gamrota krade pro sebe.
32:20 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #19 Jakub Sasyn, asistoval #18 Vojtěch Šimík (4:1)
32:20 Krásná branka Orlů! Šimík vzduchem našel volného Sasyna, kterému stačila nastavit čepel do přihrávky vzduchem od Šimíka a míček končí za Tománkem.
31:52 Tománek kryje pokus na přední tyč Adama Kučery.
31:32 Tománek ramenem vytahuje mířený pokus Bečky do levého vinklu. Pěkný zákrok brankáře Valachů.
30:43 Aktivní Jiří Vaculík to zkoušel od levého mantinelu, ale razítkuje pouze hruď Brože.
29:46 A ještě bychom chtěli všechny pozvat na vítězný kebab. Ten bude pro celé město, když naši muži vyhrajou. Existuje i proherní kebab? Kluci ze Vsetína - nevíte?
29:00 Zapomněli jsme zmínit, že Vsetín podporuje Zoo a je to moc hezké od nich. U nich v týmu hraje Delfínek, Zajíc a další roztomilé zvířatka, které následně dostávají pokutky za své vyjadřování. Pech no.
28:36 Fantastický Brož jako šelma! Svým tygřím skokem dokonce maskou likviduje pokus Jiřího Vaculíka. To mělo gólové parametry.
27:47 Tak zpět k Florbalu. Prohrál jsem právě hypotéku v tiketu, tak se podívám na milovaný sport a večer to půjdeme třeba zapít.
23:38 GÓL Florbal Vsetín! 3:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Patrik Seevald, asistoval #17 Michal Žůrek (3:1)
23:38 Mezitím dal Vsetín, ale neviděl jsem, asi nebyl zajímavý.
23:14 Technické potíže. Kopou se penalty. Omlouváme se fanouškům u onlajnu, ale patříme mezi miliardy fanoušků fotbalu.
22:37 Brož opět vytahuje skvělým zákrokem střelu do vrchní části brány. Ten kluk je zlaťák.
22:06 Adámek blokuje Matějkovi střelu z vrcholu.
21:12 Penalty! Franciiie vamos! Za barák na frantíky.
20:18 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:0
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #18 Vojtěch Šimík, asistoval #77 Tomáš Bečka (3:0)
20:18 Další přesilovka využitá. Bečka skvěle našel Šimíka, který propálil Tománka z velkého brankoviště.
20:01 Buly pro Vsetín v druhé části.
20:00 Střely v 1. části: 7:4
19:39 Orlová v plném počtu.
19:38 Kučera hledal nabíhajícího Sasyna na střed, ale Seevald vložil čepel do jeho přihrávky a odpaluje míček.
19:13 Vyloučen hráč #23 Ondřej Malý družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
19:13 Šimík opět skvělý v oslabení a utekl, brejk opět za cenu dvou minut hasí Malý, počty se nám vyrovnají.
18:29 Bečka utekl v oslabení a hledal místo na zadní tyči, ale Tománek nechal nohu na zemi a kryje pokus Bečky.
18:07 Lukáš Adámek sám na středu, ale promáchnul v rozhodující chvíli.
17:08 Plavající střela Jiřího Vaculíka, kterou tygřím skokem likviduje skvělý Brož.
16:16 Kučera zastavuje kros napříč pásmem a šetří vteřiny pro Orlovou.
15:39 Vyloučen hráč #3 Martin Tököly družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2+2 minuty za hrubost
15:39 Brejk Vsetína po křídle, který zastavuje Tököly přísným faulem na 2+2 a Vsetín tak dostává zajímavou možnost snížit.
15:23 Sumo akce v rohu, nakonec míček patří Orlové.
14:47 Akce v tandemu Kučera - Šimík, kterou zakončoval Šimík, ale jeho střela těsně míjí levou tyč Tománkovi brány.
14:29 Vsetín toho moc nevymyslel a Orlová hraje v plném počtu.
13:50 Tököly ukradnul míček a utekl do brejku, byl zastaven - možná teda nedovoleně, ale sudí zůstavají v klidu.
13:02 Seevald zpoza brány hledal někoho ze svých spoluhráčů, ale našel tam pouze Bečku a ten sbírá míček a ukliďnuje.
12:29 Vyloučen hráč #8 Tomáš Kříž družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
12:29 Dneska to tu lítá nahoru jak ve školce. Další trest, tentokrát pro domácí barvy. Brejk Valachů hasil Kříž za cenu dvou minut.
12:08 Kučera si vymíchal tři protihráče, ale ten čtvrtý již byl proti a obral Kučeru o míček, ale krásná individuální akce.
10:55 Adam Krmášek vedl útočný výpad, ale Jiří Vaculík zakleknul do jeho střely a nedovolil ohrozit Tománkovu bránu.
10:46 Vsetín v plném počtu.
09:33 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:0
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #69 Filip Matějka, asistoval #88 Adam Kučera (2:0)
09:33 První přesilovka využita! Kučera z rohu našel na hrušce Matějku, který z první hraje Tománkovi na housle a první přesilovka je využita.
08:46 Vyloučen hráč #14 Filip Vaculík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře
08:46 Vyloučen hráč #96 Viktor Knebl družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hra rukou
08:46 Tak to máme dvojnásobnou přesilovku pro domácí. Nejprve sejmul Filip Vaculík Tökölyho u mantinelu, následně rukou v odložené výhodě zahrál Knebl, tak muži v bílém mají dvojnásobnou přesilu.
07:42 Dlouhý lob A.Krmáška na Loudu skončil nevyužitý, pokus blokuje Valůšek.
07:10 Vsetín v plném počtu.
06:57 Výjezd Šimíka končí na stehně Knebla. To bude beruška jako malovaná.
05:53 Kučera pálí z vrcholu, ale trefuje zaparkovaného Seevalda před bránou hostů.
05:10 Brejk Orlové hasí Malý za cenu dvou minut, Eagles má k dispozici přesilovku.
04:41 Filip Vaculík se dral jako buldok za míčkem a kdyby ho získal, tak jde sám na Brože, ale Matějka byl jako krotitel buldoků a jeho pokus zablokoval.
04:10 Rychlá střela Babiše od levého křídla, ale bohužel jeho projektil končí někde v rohu místní haly, tak snad bude mířit přesněji.
02:54 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:0
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #18 Vojtěch Šimík, asistoval #6 Adam Krmášek (1:0)
02:54 Máme odšpuntováno! A k radosti natřískané haly místního Gymnázia to jsou domácí, co jdou do vedení. Adam Krmášek skvělým krosem napříč pásmem našel Vojtu Šimíka, který z první propálil Tománka.
02:27 Vsetín šel do přečíslení, nakonec se jako poslední k míčku dostal Vichtora, kterému míček odskočil z jeho čepele a míček si může převzít Brož.
01:55 Lukáš obral čistě Filipa Vaculíka v obranném rohu Orlové a rozehrávat můžou domácí. Skvělá práce domácího beka.
01:10 Tománek vytahuje prudkou střelu Kříže z vrcholu.
00:29 Finále ve fotbalu nám jde do prodloužení a mezitím hledal Sasyn na středu Kučeru, ale přihrávka byla delší než by Kučera potřeboval.
00:01 Úvodní buly pro Orlovou!
00:00 Dobrý večer, vítejte u onlajnu z dnešního zápasu mezi domácí Orlovou a hosty ze Vsetína. Bohužel možná bude zápis trochu omezen, právě probíhá finále MS a Francie dotáhla na 2:2!