Jan FIEDOR
  • 58 57:35
    2

FBC Intevo Třinec - Zlín Lions 8:7
branky: 3. Tomáš Janovský, 8. Jan Kyselý, 12. Tomáš Sikora, 15. Jan Fiedor, 16. Šimon Czernek, 17. Dominik Gorný, 30. Jan Janáč, 38. Tomáš Sikora - 3. Jakub Vít, 16. Lukáš Ondroušek, 20. Michal Baroň, 34. Vladimír Blažek, 36. Jakub Vít, 48. Jakub Haša, 54. Jakub Haša; rozhodčí: Dominik Pustówka - Dalibor Jekielek; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 194; zásahy brankářů: Jan Gawryš Piško 27 - Martin Bobál 10, Jaroslav Bartík 16; po třetinách: 6:3, 2:2, 0:2
60:00 Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér): Vánoční pauza nám minimálně psychicky hrozně prospěla. Zápas musel diváky bavit, hrálo se v tempu, měli jsme energii a na konci jsme byli šťastnější. Zlín už to má více méně jisté a to možná rozhodlo, protože my ne a chtěli jsme více. Děkuji soupeři a držím pěsti v bojích o postup do NL. Děkuji také opět neskutečné divácké návštěvě, jste skvělí.
60:00 Komentář hostů Blažek Vladimír (Trenér): Díky odloženému zápasu s Orlovou a kontumaci s Uničovem jsme měsíc bez zápasu. V kombinaci s absencí čtyř hráčů zápas neprobíhal podle našich představ, hlavně tedy vstup do první třetiny, kdy nám soupeř ujel. Postupem času jsme hru vyrovnali, bohužel jsme již nestačili vyrovnat. Blahopřeji soupeři k výhře a přeji vše dobré do zbytku sezony.
60:00 Střely ve 3. části: 9:14
57:45 Zlín se dostal do slušného tlaku před třineckou bránou, díky vyloučení tento tlak ustal
57:35 Vyloučen hráč #74 Michal Baroň družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
57:35 Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za držení
57:35 Máme tady hru ve čtyřech.
57:04 Vodica se teď dostal k odraženému míčku, trefuje však pouze Piška.
56:04 Zlín se dostal do útoku, míček se k bráně Piška nedostal
54:32 Tak plácli si a hraje se dál.
54:31 Gorný se znovu snažil dostat míček do brány, poskakující míček, ale Bartík chytil a v bráně nakonec skončil sám Gorný.
53:02 Nedáš, dostaneš. Po nevyužité šanci domácích tady máme bohužel gól zlínského celku. Stav zápasu 8:7
53:01 GÓL Zlín Lions! 8:7
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #25 Jakub Vít (8:7)
52:49 Kupczak s Gorným se teď dostali do úniku dva na jednoho, Kupczak nahrál Gornému ten, ale smolně netrefuje odkrytou bránu
50:34 Na míčku se drží více domácí hráči, kombinují na vlastní polovině ,ale nedaří se jim dostat se do útoku.
49:16 Gólman Bartík byl ošetřován po kolizi se Sikorou.
48:58 Czernek se dostal až před Bartíka, gól ale vstřelit nedokázal
47:38 Zlín pomalu dramatizuje zápas, vyšším tempem a důraznější hrou se jim podařilo vstřelit gól. Stav zápasu 8:6
47:37 GÓL Zlín Lions! 8:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #31 Vladimír Blažek (8:6)
46:32 Třinci se teď příliš nedaří, Zlín toho docela využívá a dostává se do tlaku.
44:52 Piško teď skvělým výjezdem vychytal útok zlínských.
44:38 Zlín zatlačil třinecké hráče na jejich polovině v jejich přesilové hře
43:15 Přesilová hra pro Třinec
43:14 Vyloučen hráč #69 Lukáš Ondroušek družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
41:37 Zlín opět po začátku třetiny aktivnějším týmem
40:31 Mieszek po souboji v bolestech na zemi
40:01 Úvodní buly ve třetí třetině vyhrál Zlín
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
38:59 Menší výměna názorů trenéra Zlína s jedním z hráčů Třince, velice neprofesionální od zlínského trenéra
37:57 Ondrušek se asi pokoušel střelou z první trefit Měsíc.
37:10 Třinec opět díky Tomáši Sikorovi odstupuje na 3 gólových rozdíl.
37:09 GÓL FBC Intevo Třinec ! 8:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #21 Tomáš Sikora, asistoval #22 Dominik Kupczak (8:5)
35:55 Chaos před bránou Třince, míček skáče po brankovišti a do brány se ho podařilo dostat Vítovi. Stav 7:5
35:54 GÓL Zlín Lions! 7:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít, asistoval #71 Jakub Haša (7:5)
34:30 Třinec teď bojoval před brankou Bartíka, obraně Zlína se, ale podařilo akci zneškodnit
33:25 Blažek trefil ve vzduchu míček rozehraný ze zlínské standartky.
33:24 GÓL Zlín Lions! 7:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #71 Jakub Haša (7:4)
32:27 Czernek si od rozhodčích vysloužil dvě minuty za sekání
32:26 Vyloučen hráč #16 Šimon Czernek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
31:30 Martynek teď před bránou přestřelil.
30:33 Fiedor byl faulovaný, rozehrávka Třince z poloviny.
29:25 A Vodica opět na zemi, výjimečně teď po faulu.
29:15 Svou první přesilovku využívají také domácí, po střele zápěstím zvyšuje Janáč na 7:3
29:14 GÓL FBC Intevo Třinec ! 7:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #47 Jan Janáč, asistoval #7 Lukáš Tomiczek (7:3)
27:40 První přesilovku si zahrají také třinečtí hráči.
27:39 Vyloučen hráč #21 Michael Kořének družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
24:51 Horník zase někoho posílá dopr*ele, ale jeho prosby nikdo nevyslyšel.
23:22 Zlínští hráči mají tyčky asi úplně všude, teď střelili Piška do kalhot a celá střídačka se chytla za hlavu a křičela TYČKA!!!
20:55 Baroň se už radoval z gólu po krásné teči před bránou, do jeho bujarých oslav se ale vložili rozhodčí, kteří rozpažují a ukazují hru vysokou holí. Domácí by se, ale měli probudit, už nejsou v kabině a jediní kdo si všimli, že už se hraje jsou zatím zlínští hráči.
20:01 Po buly se míček dostal až k Piškovi.
20:00 Střely v 1. části: 16:9
19:17 GÓL Zlín Lions! 6:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #71 Jakub Haša (6:3)
19:17 Po lačném přístupu v oslabení domácích se Zlín prosazuje v přesilové hře.
18:21 Fiedor se teď protočil kolem tří hráčů Zlína jako by to pro něj nic nebylo.
17:40 Vyloučen hráč #47 Jan Janáč družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za držení
17:40 Hosté budou rozehrávat první přesilovku zápasu.
16:48 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #24 Dominik Gorný, asistoval #56 Adam Szkandera (6:2)
16:48 Střídání brankáře. Nový brankář #32 Jaroslav Bartík družstva Zlín Lions
15:32 Horník na střídačce hostů poučuje spoluhráče, že nemůžou padat, jestli se toto učí až v mužské kategorii...
15:31 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #27 Jan Fiedor (5:2)
15:12 Gól Zlína jsem nějak nestihl, tak Vám ho neokomentujem.
15:11 GÓL Zlín Lions! 4:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Lukáš Ondroušek, asistoval #22 František Tvrdoň (4:2)
14:12 Fiedro zvyšuje stav na 4:1 po nahrávce Mieszka.
14:11 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Jan Fiedor, asistoval #35 Jan Mieszek (4:1)
13:19 Vodica zase na zemi.
12:55 Piško teď skvěle vychytal střelce z východní Moravy, Drong poté radši odpaluje mimo hřiště. Zlín bude rozehrávat z rohu.
11:49 Po chybě v rozehrávce lvíčat si míček stáhl Siki a prostřelil vše co mělc v cestě. Stav zápasu 3:1
11:48 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #21 Tomáš Sikora, asistoval #23 Michał Martynek (3:1)
10:24 Drong teď jako poslední bek zastavil rubajícího Horníka v jeho cestě do brány.
09:48 Třinec má rozehrávku z rohu.
08:35 Vodica leží na zemi, podle stolku je to Neymarovina, protože se hned poté staví a bez jakékoli bolesti slintá po nahrávce.
07:49 Honzík Kyselý po úžasné nahrávce Kupczaka střílí opět z první a dává tak svůj první gól v zápase s jeho třetí dnešní florbalkou.
07:46 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #9 Jan Kyselý, asistoval #22 Dominik Kupczak (2:1)
06:43 Zlínští hráčí křičí neustále tyčka, čepel, tyčka, čepel ale nikdo z nás neviděl ani jedno.
05:36 Zlínský útočník jehož jméno jsem nestihl přečíst míjí prázdnou bránu, to nebudou na střídačce šťastní.
04:03 Kyselý má dnes štěstí, při rozchytání se mu podařilo zlomit jedno florbalku, teď během páté minuty se s ní pokoušel zkrotit zlínského lva, ale ten mu ji roztrhal na půlky.
02:45 Máme zde bleskové vyrovnání, Ondra Bajtek nahrál Kelymu a ten stříli z první a srovnává nám na 1:1
02:44 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #15 Tomáš Janovský, asistoval #13 Ondřej Bajtek (1:1)
02:31 Máme tady první střelu Zlína v zápase a rovnou také první gól zápasu, který vystřelil na Piška a míček doplachtil až za jeho záda.
02:30 GÓL Zlín Lions! 0:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít, asistoval #77 Filip Horník (0:1)
00:30 Drong střílí po standartní situaci z první a trefuje pouze brankářovu helmu.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrál tým Zlína.