2
  • 58 57:21
    2

FBC SLOVÁCKO - Fbc Šternberk 10:6
branky: 8. Tomáš Otépka, 11. Lukáš Blizňák, 20. Tomáš Otépka, 21. Marek Janča, 34. Jiří Chromek, 35. Tomáš Řihák, 40. Lukáš Malíček, 48. Lukáš Blizňák, 50. Tomáš Otépka, 50. Jakub Zatloukal - 4. Jakub Jurkulák, 16. Adam Kupka, 17. Roman Fiala, 44. Roman Fiala, 45. Roman Chovan, 57. Kryštof Berger; rozhodčí: Tomáš Olbert - David Vlachopulos; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Radim Šenkeřík 29 - Ondřej Novák 21; po třetinách: 3:3, 4:0, 3:3
60:00 Komentář domácích Provazník Jiří (Trenér): 1 třetina trošku nervozní, ale zbytek zápasu pod naší kontrolou. Věděli jsme co soupeř bude hrát a zareagovali jsme na to. Děkuji svým hráčům za předvedený výkon a přeji Lukáši Blizňákovi všechno nejlepší k narozeninám! Soupeři děkuji za zápas a přeji šťastnou a bezpečnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Večerka Jan (Trenér): V první třetině brankově vyrovnaný zápas, v té druhé od nás kolaps v podobě skóre 0:4 a to nám prohrálo zápas. Na začátku třetí třetiny to vypadalo na možné dotažení a drama, ale domácí okamžitě gólově zareagovali a bylo po našich šancích. Bohužel. Až budeme hrát zodpovědně všechny 3 třetiny, tak můžeme myslet na body. Domácím gratuluji k výhře a přeji nám šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 10:13
57:21 Vyloučen hráč #64 Jindřich Novák družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za hrubost
57:21 Vyloučen hráč #81 Tomáš Otépka družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost
56:20 GÓL Fbc Šternberk! 10:6
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #81 Kryštof Berger, asistoval #4 Kristián Dufek (10:6)
53:17 V přesilové hře zlikvidoval samostatný únik hostů bravurním zákrokem golman Radim Šenkeřík
49:31 GÓL FBC SLOVÁCKO! 10:5
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #52 Jakub Zatloukal, asistoval #11 Jiří Chromek (10:5)
49:21 GÓL FBC SLOVÁCKO! 9:5
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #81 Tomáš Otépka, asistoval #95 Lukáš Blizňák (9:5)
47:48 GÓL FBC SLOVÁCKO! 8:5
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #95 Lukáš Blizňák, asistoval #81 Tomáš Otépka (8:5)
47:16 Další šance hostů
44:40 GÓL Fbc Šternberk! 7:5
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #9 Roman Chovan, asistoval #12 David Kalač (7:5)
44:40 Z utkání se nám stává drama
43:51 GÓL Fbc Šternberk! 7:4
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #5 Roman Fiala, asistoval #4 Kristián Dufek (7:4)
42:41 Série nepřesností na obou stranách nám přináší rozháraný florbal
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
39:37 GÓL FBC SLOVÁCKO! 7:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #36 Lukáš Malíček, asistoval #22 Marek Janča (7:3)
37:03 Další obrovská šance domácích kterou spálil Blizňák
34:17 GÓL FBC SLOVÁCKO! 6:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #88 Tomáš Řihák, asistoval #21 Jakub Číž (6:3)
33:59 GÓL FBC SLOVÁCKO! 5:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #11 Jiří Chromek, asistoval #21 Jakub Číž (5:3)
33:01 Dvě obrovské šance domácích
32:28 Hra se po serii tvrdých zákroků zklidnila
28:23 Vyloučen hráč #82 Martin Hadaš družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost
26:57 Obrovská šance hostů, Hostující hráč při útoku sám na brankáře minul branku
20:46 GÓL FBC SLOVÁCKO! 4:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #22 Marek Janča, asistoval #73 Vojtěch Bistrý (4:3)
20:00 Střely v 1. části: 11:13
19:15 GÓL FBC SLOVÁCKO! 3:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #81 Tomáš Otépka, asistoval #22 Marek Janča (3:3)
16:03 GÓL Fbc Šternberk! 2:3
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #5 Roman Fiala bez asistence (2:3)
15:50 A máme vyrovnáno
15:40 GÓL Fbc Šternberk! 2:2
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #82 Adam Kupka, asistoval #12 David Kalač (2:2)
14:32 Hráč domácích Vít Ides netrefil prázdnou branku po nádherné nahrávce dnešního oslavence Lukáše Blizňáka
12:17 Šance se střídají na obou stranách. Brankáři podávají výborné výkony
10:58 GÓL FBC SLOVÁCKO! 2:1
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #95 Lukáš Blizňák, asistoval #52 Jakub Zatloukal (2:1)
10:07 Hráči Šternberka výborně blokují střely domácích
07:26 GÓL FBC SLOVÁCKO! 1:1
05:43 Vyloučen hráč #82 Adam Kupka družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
05:30 Další zroněný hráč domácích po srážce hlavami máme tady krev a Marek Koerber již je v péči zdravotníka.
04:50 Hráč Jiří Stašek je zraněný a probíhá jeho ošetřování
03:50 GÓL Fbc Šternberk! 0:1
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #99 Jakub Jurkulák, asistoval #12 David Kalač (0:1)
01:50 Probíhá vzájemné oťukávání soupeřů
00:01 Utkání bylo zahájeno