5:6
    Roman CHOVAN
    (Vitek)

Fbc Šternberk - FBS Olomouc 5:6
branky: 7. Jakub Jurkulák, 21. Jakub Vitek, 36. Roman Fiala, 47. Jakub Horák, 56. Roman Chovan - 1. Igor Macháček, 5. Igor Macháček, 11. Igor Macháček, 19. Jan Kopecký, 24. Jan Kopecký, 36. Vojtěch Krhovják; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 5 + Jindřich Novák OS:3; využití: 2:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Martin Krejčí 16 - Jan Štěpánek 15; po třetinách: 1:4, 2:2, 2:0
60:00 Komentář domácích Večerka Jan (Trenér): Dnes hlavně v první třetině možná zbytečný respekt ze soupeře, od druhé třetiny kluci zjistili, že se dá hrát i s prvním týmem neúplné tabulky, Třetí třetina top. Jsem rád, že se nám zápas podařilo zdramatizovat a až do úplného konce zápasu to bylo otevřené a ve vzduchu visel nějaký bod. Škoda. Děkuji klukům za výkon, líbil se mi přístup a bojovnost. Děkuji divákům za podporu a týmu FBS gratuluji k výhře a přeji úspěch v bojích o národní ligu.
60:00 Komentář hostů Hruška Tomáš (Asistent trenéra): Pozitivní jsou dnes 3 body, jinak jsme si to ale přes dobrý vstup do zápasu zbytečně svými chybami zkomplikovali. Každopádně soupeř předvedl dobrý výkon a zaslouží si udržení v Divizi. Přeji hodně štěstí v bojích o udržení.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
59:59 V tomto zápase padl stejný počet gólů jako v tom vzájemném minulém, ale skore se radikálně změnilo.
59:51 Olomoučtí mají naděláno v kalhotech.
59:25 Teď moc nechybělo k dorovnání. To jsou nervy.
58:33 Jurkulák poslal olomoucké obránce na housku s paštikou.
58:06 JIndra zpět ve hře, ikdyž rozhodčí na něho úplně zapomněli.
57:27 Čas hraje proti nám.
56:27 Problém je v tom, že už nezbývá tolik času.
55:46 Tak to je něco. Vítek s Chovanem zvyšují, Šternberk dotahuje a Olomouc už se veze.
55:45 GÓL Fbc Šternberk! 5:6
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #9 Roman Chovan, asistoval #39 Jakub Vitek (5:6)
55:36 Šternberk drží Olomouc v zámku jak Konopiště.
54:50 Taktická porada domácích, Olomouc jen ve čtyřech, ve vzduchu je cítit další gól.
54:49 Timeout Fbc Šternberk
54:49 Vyloučen hráč #11 Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
54:36 Ještě je brzo spekulovat jak zápas dopadne, ale minimálně bod by si Šternberk fakt zasloužil. A co teprve 3.
53:16 Olomouc se dostává hodně podtlak.
52:27 Paní za mnou si zase nemohla odpustit urejpané kometáře.
52:27 4 na 4.
52:26 Vyloučen hráč #91 Jakub Horák družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
52:26 Vyloučen hráč #14 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za držení
51:54 Další kamera je i za brankou soupeře, začínám si připadat jak ve Varech.
51:32 Olomouc začíná hrát takovou tužku, že by se i v Koh-i-nooru divili.
50:01 Vítek to znovu zkusil z půlky a znovu moc nechybělo.
49:29 NIcméně to vyločení nabudilo jak hráče, tak fanoušky a Šternberk je na koni.
48:23 JIndra vyfasolval 2+10 za to, že šel po gólu před soupeřovou střídačkou.
46:06 Šternberk dává gól v oslabení.
46:06 Na šternberské trestné lavici je teď plno.
46:05 GÓL Fbc Šternberk! 4:6
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #91 Jakub Horák, asistoval #1 Martin Krejčí (4:6)
46:05 Vyloučen hráč #64 Jindřich Novák družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za nesportovní chování
46:05 Vyloučen hráč #64 Jindřich Novák družstva Fbc Šternberk - osobní trest
44:26 Vyloučen hráč #11 Jan Procházka družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za hrubost
43:39 Dnešní zápas natáčí víc kamer, než povolební tiskovku. Jednu má rozhodčí přímo na hrudi, druhou kameru má Olomouc na kraji hřiště.
41:37 Olomouci nevychází natrénované věci a vypadá to, že se začíná trápit.
40:23 Škoda Áďo, škoda. Kupka mohl navýšit skore.
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
39:56 A skore 3:6 není ve srovnání s výsledkem z minulého vzájemného zápasu špatné. Takže pokud jste nad tímto týmem zlomili po minulé prohře hůl, tak pospíchejte do večerky pro vteřinové lepidlo.
39:17 Olomouc to zkouší horem spodem, ale tato třetina je gólově vyrovnaná.
36:40 Kupkovi sjela úplná tutovka, pak to zkoušel i Dufek, ale ten sám skončil v soupeřově brance.
35:50 Macháček vyletěl z hřiště jak raketa, zabrzdil až o stolek časomíry.
35:19 Olomouc se snaží gól reklamovat, ale marně, není proč.
35:19 Hala se otřásá v základech, to je radosti. Figi i s novým tetováním využívá přesilovku a hra je hned veselejší.
35:18 GÓL Fbc Šternberk! 3:6
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #5 Roman Fiala, asistoval #99 Jakub Jurkulák (3:6)
35:06 Tak ne, stal se přenej opak.
35:05 GÓL FBS Olomouc! 2:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #19 Vojtěch Krhovják, asistoval #8 Jan Minář (2:6)
34:31 Snad se prosadí aspoň domácí.
34:30 Vyloučen hráč #12 Daniel Tichý družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování florbalky
34:20 Nejenže je Jurkulár dobrý florbalista, je i dobrý parkurista.
33:41 Olomouc se ani v této přesilovce neprosadila.
33:38 Miliju komentáře jedné ženské za mnou. Hubu nezavře a je chytrá jak rádio, sen každýho chlapa.
33:02 Je to napínavé jak kšandy.
31:42 Olomouc měla výhodu, šla do šesti, ale Prochy jde stejně ven.
31:41 Vyloučen hráč #11 Jan Procházka družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
30:12 Jury byl právě  veřejně vyzván správcem haly, aby si přeparkoval auto. Zavazí prý ve výjezdu. Zajímavé, že někdo odjíždí v půlce zápasu.
29:21 Novák, Kupka a Chovan si to mezi sebou rozdávají jako staří známí. Těm klukům to dneska lepí.
27:49 Vítkova střela z půlky hřiště nebyla vůbec špatná, ale zůstala z toho jen ,,střela´´.
26:44 Hores se neustále hlásí o přihrávku, vytahuje se ale skoro až za soupeřovu bránu.
26:20 Nálet na olomouckou střídačku.
25:50 Hra je poměrně tvrdá, rozhodčí to zatím tolerují.
23:59 Jurkulákovu přihrávku přes celou šířku hřiště Horák nestihl ani zpracovat, o míček přišel a je z toho gól.
23:58 GÓL FBS Olomouc! 2:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Jan Kopecký, asistoval #8 Jan Minář (2:5)
23:29 Horák měl naběhnuto na svůj klasickej gól, Štepánek ho ale přečetl, jak týden starý noviny.
22:52 Novák, Kupka, Chovan, chyběla jen větší přesnost u zakončení.
21:36 Mikulík do hry dnes už nezasáhne, producíruje se tady v teplákách.
20:55 Tomu říkám začátek třetiny, trenér musel mít v šatně drsný proslov.
20:51 GÓL Fbc Šternberk! 2:4
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #39 Jakub Vitek, asistoval #82 Adam Kupka (2:4)
20:01 Úvodní bully pro Olomouc.
20:00 Střely v 1. části: 4:9
19:10 Štěpánek se tuto třetinu moc nezapotil.
18:01 Konečně se prosadil i někdo jiný než Macháček.
18:01 Procházka junior nejprve zaskočil za Krejčího a střelu vykryl, na dorážku už byl krátký.
18:00 GÓL FBS Olomouc! 1:4
17:22 Chovan znovu ve hře.
15:53 Tak tohle bude hiodně mrzet. Jurkulák před prázdnou bránou, míček na čepeli, ale střela šla moc vysoko.
14:20 Dufek je schopný udělat pro gól cokoli, jeho parakotoul ale ovoce nepřinesl.
13:56 Skoupil promáchl jak na 1. máje.
13:29 Mikulík má kotník v háji.
10:16 Macháček kompletuje čistý hatrick v rekordně nízkém čase. 3 střely, 3 góly.
10:15 GÓL FBS Olomouc! 1:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #14 Jan Kratochvil (1:3)
10:14 Oslabení vyšlo, ale co se nestalo.
10:13 Šternberk oslabení přestál jako by se nechumelilo.
09:16 Ale docela se daří i ve čtyřech.
08:14 Tohle Šternberk zrovna nepotřeboval.
08:13 Vyloučen hráč #82 Adam Kupka družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:46 Výborná střela Kupky, jenže gól nekončí v síti, takže…
07:38 Jedno je jisté už teď, nulou to dnes pro domácí neskončí.
06:42 Takhle pálí Kuba.
06:41 GÓL Fbc Šternberk! 1:2
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #99 Jakub Jurkulák, asistoval #39 Jakub Vitek (1:2)
04:54 Olomouc si na hřišti dělá co se jí zachce
04:53 GÓL FBS Olomouc! 0:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #11 Tomáš Skoupil (0:2)
04:04 Chovan odchází v bolestech z hřiště.
03:41 Šternberk se po výhozu Krejčího probral ...
02:13 Zatím se hraje jen na jedné polovině hřiště, z toho bude mít radost správce haly.
00:23 Tak tomu se říká rychlost, Olomouc neztrácí čas.
00:22 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #20 Petr Sova (0:1)
00:00 Vítejte u dalšího utkání, dna na nás čeká souboj domácích ze Šternberka a hostujicích ze sousední Olomouce. V minulém vzájemnem zápase se Šternberku nepodařilo vstřelit žádný gól a Olomouc vyhrála 11:0.  Jedná se o nejhorší výsledek Šternberka v této sezóně. Tak držte klukům palce, ať to dneska dopadne líp
00:00 Olomoučáci vzali domácím jejich půlku hřiště, Štrenberk tak poprvé v sezoně začně na opačné straně. Přinese to štěstí?