• 58 57:13
    2
    Zdeněk MARČON

Florbal Vsetín - FBC ZŠ Uničov 4:2
branky: 5. Viktor Knebl, 6. Lukáš Adámek, 44. Tomáš Březík, 48. Tomáš Novák - 8. Adam Čundrle, 55. Martin Mirga; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Jakub Tománek 14 - Adam Doušek 25; po třetinách: 2:1, 0:0, 2:1
60:00 Komentář hostů Marčon Zdeněk (Asistent trenéra): Dnešní duel proti Vsetínu žačal v rychlém tempu hry a naše neopatrnost v bránění nám soupeř dvakrát rozvířil sít´.Naše bojovnost a snaha snížit skore byla vyslyšena.Druhá třetina byla plná bojovného zápasu ,kdy obě strany dobře bránili a odcházime do šaten bez změny čísel na palubovce.Třeti třetina g!olově vyšla soupeři ,kdy jsme nedostatečně blokovali a soupeř navišuje a bere trři body a my odjiždíme s prázdnou.Blahopřeji soupeři k výtěztví sopueři.
60:00 Komentář domácích Anděl David (Trenér): Vyrovnaný zápas, který jsme trpělivou hrou dokázali dotáhnout k vítězství. Děkujeme soupeři a rozhodčím.
60:00 Střely ve 3. části: 8:4
57:13 Vyloučen hráč #7 Zdeněk Marčon družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za bránění ve hře
54:33 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #20 Martin Mirga, asistoval #27 Šimon Glatter (4:2)
54:33 Přece jen se Uničovu pomocí štěstí podařilo dokopat míček do Vsetínské brány.
49:49 Vsetín předvádí krásnou hru, jen ta koncovka vázne.
47:22 GÓL Florbal Vsetín! 4:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #27 Tomáš Novák, asistoval #23 Ondřej Malý (4:1)
43:40 GÓL Florbal Vsetín! 3:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #13 Ivan Zajíc (3:1)
43:40 Březík dorážkou navyšuje skóré Vsetína.
41:40 Zajíc mohl skórovat ihned po jeho návratu z trestné lavice, ale nepodařilo se mu překonat gólmana hostí.
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
39:27 Vyloučen hráč #13 Ivan Zajíc družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost
38:12 Uničov zvládl oslabení s přehledem.
36:26 Seevaldův pokus z poza brány neúspěšný.
36:07 Vyloučen hráč #19 Jan Zedník družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
35:36 Utkání přihlíží 52 diváků, děkujeme.
26:52 Vsetín dokázal uhrát standartku Uničova.
23:37 Golman hostí teď nevěděl kde má míček, štěstí pro tým hostí.
21:50 Vaculíkova střela zblokována hráčem hostí.
20:00 Střely v 1. části: 12:7
18:09 Hostí v šanci, ale míjí branku.
10:14 Žůrkovi se teď zaplantala hokejka hostí mezi nohama, ale domácí nevyužili výhody.
07:04 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #42 Adam Novák (2:1)
07:04 Uničov z dorážky snižuje.
05:34 GÓL Florbal Vsetín! 2:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #9 Lukáš Adámek bez asistence (2:0)
05:34 Koudy po individuální akci navyšuje na 2:0.
04:51 GÓL Florbal Vsetín! 1:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #96 Viktor Knebl, asistoval #23 Ondřej Malý (1:0)