59
  • 59 58:52
    Hluk

Florbal Vsetín - FBK Spartak Hluk 8:5
branky: 8. Michal Žůrek, 12. Filip Vichtora, 14. Ondřej Malý, 16. Lukáš Adámek, 21. Tomáš Březík, 28. Ondřej Malý, 32. Michal Žůrek, 33. Ivan Zajíc - 11. Radim Zálešák, 12. Michal Kundrata, 18. Michal Kundrata, 33. Marek Šimíček, 41. Marek Šimíček; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Jakub Tománek 18 - Aleš Padalík 15, Ctibor Tichopádek 8; po třetinách: 4:3, 4:1, 0:1
60:00 Komentář hostů Tuhý Martin (Vedoucí): První třetina byla celkově ospalá, ve druhé jsme my usnuli a probrali se až ve třetí, která byla z naší strany nejlepší. Když to sečteme, tak Vsetín zaslouženě vyhrál. Děkujeme domácím za pohodový zápas.
60:00 Komentář domácích Anděl David (Trenér): Dnes se nám nepodařilo navázat na výkon z minulého týdne. V první třetině jsme nevyužili minimálně deset šancí, celkově nám chyběl pohyb. Sice jsme ovládli skóre, ale v závěru jsme spoustou chyb darovali soupeři spoustu příležitostí, které naštěstí nevyužil. Dá se říct, že jsme utrpěli vítězství.
60:00 Střely ve 3. části: 5:10
58:52 Timeout FBK Spartak Hluk
58:40 Brilantní zákrok Tománka maří naděje Hluku.
57:47 Tichopádek tiše spadnul na zem.
55:05 Březa tyčka. To je škody.
51:14 Zálešák deset metrů nad.
50:55 Tománek čaruje OPĚT.
49:43 Vyloučen hráč #6 Jakub Húšť družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře
49:15 Vsetínská obrana nemá svůj den.
43:00 Tománek čaruje.
41:50 Vsetín zaspal začátek třetiny.
40:19 GÓL FBK Spartak Hluk! 8:5
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #95 Michal Kundrata (8:5)
40:00 Střely ve 2. části: 14:5
38:40 Hra se vyrovnala.
37:43 Žůrek se snaží něco vymyslet, ale moc mu to nejde. Měl by se zlepšit..
37:35 Vsetín se drží v útočném pásmu.
37:12 Macek minul 3x po sobě.
35:52 Vyloučen hráč #81 Radim Zálešák družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
32:46 GÓL FBK Spartak Hluk! 8:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #99 Ondřej Bartoš (8:4)
32:29 GÓL Florbal Vsetín! 8:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #16 Tomáš Březík (8:3)
31:17 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Ctibor Tichopádek družstva FBK Spartak Hluk
31:15 GÓL Florbal Vsetín! 7:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #17 Michal Žůrek, asistoval #23 Ondřej Malý (7:3)
27:42 GÓL Florbal Vsetín! 6:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #23 Ondřej Malý, asistoval #13 Ivan Zajíc (6:3)
25:00 Břéza zpoza brány nahrává Malému, ten ale nedává.
24:00 Zajíc přes dva hráče, nahrávka Seevaldovi, ten ale selhal..
22:18 Vyloučen hráč #16 Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za vysoká florbalka
20:16 GÓL Florbal Vsetín! 5:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #13 Ivan Zajíc (5:3)
20:00 Střely v 1. části: 12:8
18:47 Vyloučen hráč #24 Martin Kelíšek družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
17:48 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #19 Jakub Hűbner (4:3)
17:07 Horák krásný blok před bránou.
16:10 Vyloučen hráč #6 Jakub Húšť družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:42 GÓL Florbal Vsetín! 4:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #9 Lukáš Adámek, asistoval #10 Robin Macek (4:2)
13:55 GÓL Florbal Vsetín! 3:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #23 Ondřej Malý, asistoval #22 Tomáš Novosad (3:2)
13:55 Malý střela z půlky, a je z toho gól.☻
11:57 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #81 Radim Zálešák (2:2)
11:44 GÓL Florbal Vsetín! 2:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #4 Filip Vichtora, asistoval #22 Tomáš Novosad (2:1)
10:19 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #81 Radim Zálešák, asistoval #95 Michal Kundrata (1:1)
07:41 GÓL Florbal Vsetín! 1:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #17 Michal Žůrek, asistoval #6 Jakub Húšť (1:0)
06:32 Zajíc, Malý a Břéza krásná souhra.
04:10 Hubáček holešovský kopec.
02:08 Seevald první střela na bránu.
01:25 Zálešák na zemi.
00:01 Úvodní buly pro tým hostů.