12:6
    Václav VEČEŘA
    (Kraina)

FBS Olomouc - FbK Horní Suchá 12:6
branky: 4. Bohdan Kopelec, 9. Igor Macháček, 10. Igor Macháček, 12. Igor Macháček, 20. Tomáš Skoupil, 25. Tomáš Skoupil, 29. Vít Friedl, 37. Tomáš Skoupil, 38. Šimon Borik, 42. Igor Macháček, 46. Šimon Borik, 51. Igor Macháček - 7. Milan Mašurka, 12. Daniel Tychtl, 18. Tomáš Šurik, 30. Jiří Třinecký, 31. Filip Krajíček, 53. Václav Večeřa; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 6 + Jan Štěpánek OS:4; využití: 1:3; diváků: 18; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 9, Šimon Nykl 5 - Štěpán Laja 9, David Funiok 3; po třetinách: 5:3, 4:2, 3:1
60:00 Komentář hostů Jochman Ivo (Trenér): Soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál. Těšíme se na odvetu do Suché. Děkuji soupeři, divákům, rozhodčím.
60:00 Komentář domácích Stehlík Karel (Vedoucí): Opravdová hrdost na to co dnes kluci předvedli....myslím, že lepší tým tu dlouho nebyl.. všichni 100% podřízení úspěchu kolektivu a i přes to, že nám dnes chybělo asi 8 hráčů standartní sestavy, jsme předvedli výkon minimálně o ligu výše. Děkujeme soupeři a jdeme se soustředit na neděli a další zápas se Šterbenrkem.
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
58:20 Kopelec před brankou ještě hledal Friedla, ale tomu se nepodařilo zakončit.
56:25 Štěpánek vyrazil střelu od mantinelu.
55:20 Hosté kombinují na vlastní polovině.
54:41 Domácí v plném počtu.
54:03 Štěpánek vyrazil tvrdou ránu a Kopelec odpálil míček na polovinu soupeře.
52:41 Vyloučen hráč #11 Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za zvedání florbalky
52:15 GÓL FbK Horní Suchá! 12:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 Václav Večeřa, asistoval #25 Lukáš Kraina (12:6)
52:15 Večeřa se trefil přesně nad Štěpánkovu nohu.
51:24 Domácí stříleli ze standardky nad branku hostů.
50:19 GÓL FBS Olomouc! 12:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #29 Šimon Borik (12:5)
50:19 Souhru do prázdné branky zakončil Macháček svým pátým gólem v utkání.
49:35 Hra se přelévá ze strany na stranu.
48:28 Domácím se nepodařilo z útočného rohu vymyslet nějakou akci, raději vrátili míček na půlku na beky.
45:49 GÓL FBS Olomouc! 11:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #29 Šimon Borik, asistoval #11 Tomáš Skoupil (11:5)
45:49 Střídání brankáře. Nový brankář #45 David Funiok družstva FbK Horní Suchá
45:49 Kopia nejprve zablokoval střelu na středu, jenže vzápětí se k míčku dostal Borik a zavěsil.
44:08 Hostům se nepovedlo zakončit přečíslení 3 na 2.
42:40 Pecha s Kotkem nepustili Kraina do střely.
41:04 GÓL FBS Olomouc! 10:5
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:32 Hosté se po delší době dostali k míčku a spěchali do protiútoku, jenže domácí obrana se včas zformovala.
38:49 Hezká akce domácích na jeden dotek skončila Macháčkovou střelou z první těsně vedle branky hostů.
38:09 Domácí drží míček na hokejkách.
37:15 GÓL FBS Olomouc! 9:5
37:15 Borikova střílená přihrávka před branku se odrazila od Laji do sítě.
37:06 Vyloučen hráč #91 Daniel Tychtl družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:59 Nykl si našel tečovanou střelu a míček chytil.
36:50 GÓL FBS Olomouc! 8:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #15 Igor Macháček (8:5)
36:50 Skoupil v klidu z první uklidil míček za Laju, kompletuje tak hattrick a domácí odskakují na rozdíl tří branek.
36:22 Kalábovi nesedla střela a míček skončil za mantinelem.
35:53 Hosté v plném počtu.
35:12 Domácím se nedaří dostat se do přesilovkového rozestavení a v klidu si nachystat šanci, hosté výborně brání jejich snahy o střelbu.
34:11 Laja vykryl Macháčkovu střelu z první.
33:53 Vyloučen hráč #31 Daniel Matloch družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
32:50 Skupník dostal dobrou přihrávku od Kopelce před branku, jenže se mu nepodařilo přesně zakončit.
32:04 Domácí se snaží uklidnit hru.
30:33 Hosté se s tím nemazali a chvilku po prvním gólu v přesilovce využili i převahu 5 na 4.
30:25 GÓL FbK Horní Suchá! 7:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #18 Filip Krajíček, asistoval #33 Vojtěch Kopia (7:5)
29:11 GÓL FbK Horní Suchá! 7:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #38 Jiří Třinecký, asistoval #18 Filip Krajíček (7:4)
29:11 Hosté využili přesilovku 5 na 3 hned ze standardky, když dostrkali míček za Nyklova záda.
29:06 Střídání brankáře. Nový brankář #27 Šimon Nykl družstva FBS Olomouc
29:06 Vyloučen hráč #42 Jan Štěpánek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nesportovní chování
29:06 Vyloučen hráč #42 Jan Štěpánek družstva FBS Olomouc - osobní trest
29:06 Vyloučen hráč #11 Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za vysoká florbalka
28:47 GÓL FBS Olomouc! 7:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #21 Vít Friedl, asistoval #15 Igor Macháček (7:3)
27:37 Skoupilovi nevyšla dlouhá přihrávka na Macháčka, naštěstí pro domácí hosté chyby nevyužili.
27:06 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Krhovják družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
27:06 Vyloučen hráč #38 Jiří Třinecký družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
25:24 Střela od mantinelu minula domácí branku, o pár okamžiků později už musel Štěpánek zasahovat, když likvidoval střelu ze středu.
24:00 GÓL FBS Olomouc! 6:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #33 Matěj Pecha (6:3)
24:00 Skoupil tvrdou ránou pod víko navyšuje na rozdíl tří branek.
22:07 Domácí rozehrávají útočnou akci z vlastní poloviny.
21:05 Macháček střílel z protiútoku nad Lajovu branku.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:34 GÓL FBS Olomouc! 5:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #29 Šimon Borik (5:3)
19:34 Skoupil před brankou obdržel míček od Borika a podařilo se mu míček odklidit za Lajova záda.
18:33 Kočiřík zkusil dorazit održený míček před Lajou, ale ten byl připraven a míček chytil.
18:04 Štěpánek nohou vyrazil přízemní střelu z půlky hřiště.
17:26 GÓL FbK Horní Suchá! 4:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #10 Tomáš Šurik, asistoval #31 Daniel Matloch (4:3)
17:26 Šurik tvrdou ranou z první propálil Štepánka a připisuje si tak svůj první gól v Divizi.
16:26 Domácí kombinují na vlastní polovině.
15:23 Domácí v plném počtu a pokračuje tak hra v plném počtu na obou stranách.
14:16 Hra se přelévá ze strany na stranu, Kotek střílel do připraveného Laji.
13:25 Uvidíme hru ve čtyřech na obou stranách.
13:23 Vyloučen hráč #47 Bohdan Kopelec družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
13:18 Vyloučen hráč #31 Daniel Matloch družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
13:08 Skoupil se položil do střely před vlastní brankou.
12:55 Přečíslení hostů 3 na 2 zakončil Večeřa a Štěpánek dobrým zákrokem zneškodnil jeho střelu.
11:33 GÓL FbK Horní Suchá! 4:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #25 Lukáš Kraina (4:2)
11:33 Schovaná střela Tychtla skončila na zadní tyčce mimo dosah Štěpánka.
11:06 GÓL FBS Olomouc! 4:1
11:06 Obrana hostů opět nechala volného Macháčka, kterého tentokrát vyhledal přihrávkou Borik, Macháček jednoduše během dvou minut kompletuje hattrick.
09:43 GÓL FBS Olomouc! 3:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #19 Vojtěch Krhovják (3:1)
09:43 Krhovják hezkou křižnou přihrávkou našel opět volného Macháčka, který z první překonal přesouvajícího se Laju.
08:56 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #11 Tomáš Skoupil (2:1)
08:56 Skoupil přesnou přihrávkou našel volného Macháčka, který neměl problém s uklizením míčku do odkryté branky.
08:22 Domácí rozjíždí útočnou akci z vlastní poloviny.
07:34 Kopelec vybojoval míček na vlastní polovině, zadovkou přihrál Pechovi do střelecké pozice, ale Pechovo zakončení nemělo gólové parametry.
06:07 GÓL FbK Horní Suchá! 1:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #12 Milan Mašurka bez asistence (1:1)
06:07 Mašurka se trefil přesně nad Štěpánkovu nohu a srovnal tak v přesilovce.
05:20 Macháček se už hnal do úniku, když si prohodil obránce, jenže mu míček odskočil za mantinel.
04:40 Vyloučen hráč #21 Vít Friedl družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra rukou
04:40 Hosté se dostali ke střele ze standardky na středu, ale Štěpánek tvrdou střelu z první chytil.
04:19 Tečovaná střela Krajíčka skončila vysoko nad.
03:29 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Bohdan Kopelec bez asistence (1:0)
03:29 Kopelec vypálil ze zátahu k tyči a Laja se po střele jen marně natahoval.
01:31 Laja vyrazil Pechovu střelu maskou.
01:03 Hosté drží míček za vlastní bránou a vymýšlí jak vyzrát na domácí obranu.
00:38 Macháček střílel z výběhu a Laja jeho střelu vykryl rukou.
00:02 Domácí vyhráli úvodní buly a rozehrávají na vlastní polovině.