9:8
    Šimon GLATTER
    (Zmrzlý)

FbK Horní Suchá - FBC ZŠ Uničov 9:8
branky: 7. Filip Krajíček, 8. Matěj Černý, 10. Filip Krajíček, 22. Vojtěch Kopia, 24. Matěj Černý, 25. Lukáš Kraina, 33. Tomasz Cielecki, 35. Lukáš Kraina, 50. Adam Klimeš - 3. Daniel Vaverka, 15. Adam Čundrle, 19. Lukáš Chuděj, 28. Adam Čundrle, 31. Martin Czyž, 31. Jakub Godla, 54. Lukáš Chuděj, 60. Šimon Glatter; rozhodčí: Václav Killar - Stanislav Kosek; vyloučení: 3:0; využití: 0:3; diváků: 48; zásahy brankářů: David Funiok 16 - Adam Doušek 18; po třetinách: 3:3, 5:3, 1:2
60:00 Komentář domácích Krucina Petr (Vedoucí): V každém případě to byl bezstarostný zápas, občas až moc. Kluci z Uničova umí trefit bránu. Konec sezony s výhrou, cíl sezony, tedy play-off, jsme ale nesplnili. Nezbývá než trochu vydechnout a dívat se dopředu. Díky tomu je letošní sezona velmi krátká, zatímco ta minulá byla zase moc dlouhá. Děkujeme soupeři, rozhodčím i divákům - těm za podporu v celé sezoně. Doufám, že nám zachovají přízeň a přivedou své ratolesti sportovat pod naše křídla.
60:00 Komentář hostů Čundrle Robert (Trenér): Náš poslední zápas se odehrál v Horní Suché. První třetina byla vyrovnaná, ve druhé třetině nám soupeř odskočil, byť jsme se snažili v jejím závěru srovnat. Nepodařilo se nám to ani ve třetí třetině. Naše hra nebyla taková, jak jsme si řekli v šatně a tak musím pogratulovat soupeři ke třem bodům.
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
59:20 Hosté to zkoušejí bez brankáře.
59:11 GÓL FBC ZŠ Uničov! 9:8
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #27 Šimon Glatter, asistoval #12 Daniel Zmrzlý (9:8)
59:01 Vyloučen hráč #88 Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
58:12 Černý zachytil přihrávku soupeře a uklidňuje svůj tým zpětnou přihrávkou na obránce.
57:35 Funiok helmou vyráží Mirgovu bombu.
56:40 Hosté mají míček více na holích, Suchá už se více soustřeďuje na obranu.
55:30 Na druhé straně, po krásné kombinaci zakončoval Tychtl, a jen zákrok Douška helmou zabránil jistému gólu.
55:10 Domácí teď opakovaně skvěle blokují střely Uničova.
54:43 Zmrzlý byl sám před Funiokem,ale ani nadvakrát jej nedokázal překonat.
53:50 Domácím písknuta na útočné polovině hra vysokou holí, míček pro Uničov.
53:01 GÓL FBC ZŠ Uničov! 9:7
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #17 Lukáš Chuděj, asistoval #27 Šimon Glatter (9:7)
53:01 Teď už to ale hostům brankově vyšlo. Lukáš Chuděj - 9:7.
52:21 Zedník se po pravém křídle prosmýkl kolem Černého, svou následnou střelu poslal mimo tyče.
51:28 Funiok výborně zasáhl na svém brankovišti, Mašurka vyváží míček na útočnou polovinu domácích.
50:48 Na druhé straně, po postupné rozehře Uničova, pálil z křídla tvrdě, ale mimo Chuděj.
49:45 GÓL FbK Horní Suchá! 9:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #10 Adam Klimeš, asistoval #99 Lukáš Kraina (9:6)
49:45 Adam Klimeš dostal křížnou přihrávku na druhou tyč a trefuje bližší šibenici - 9:6.
48:38 Večeřa při průniku faulován, po následném volném úderu jeho střelu likviduje Doušek.
47:55 Na druhé straně Krainovu střelu chytá Doušek.
47:00 A opět Gatter na scéně, tentokrát v obrovské šanci před brankou, a opět zamířil nad!
46:37 Gatterova bomba po přihrávce z rohu míjí horní tyč domácí branky.
46:10 Večeřovu střelu zablokoval svým tělem Czyž.
45:05 Útočná akce domácích na druhé straně nepřinesla ani střelu.
44:42 Domácí si svou laxností opět zahrávají, Marčon teď v dobré pozici, naštěstí pro Suchou, nepropálil Funioka
43:55 Čundrle trefuje břevno domácí branky, následně Funiok ramenem vychytal Chuděje.
43:02 Postupnou kombinaci Uničova zastavuje sražený míček za mantinelem.
41:50 Domácí hráči, po sporném verdiktu rozhodčích, sportovně vracejí míček svému soupeři.
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
39:55 ... a ve druhé dvacetiminutovce se už nic nestane.
39:10 Suchá drží míček a pozvolna kombinuje...
37:55 Suchá má po drobném faulu hostů poskytnutou krátkou výhodu, ale útočnou akci k zakončení nedotáhla.
37:15 Čundrle ve velké šanci, ale Funioka neprostřelil.
35:55 Pořád sledujeme oboustranně ofenzívní hru s šancemi na obou stranách.
34:43 GÓL FbK Horní Suchá! 8:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #99 Lukáš Kraina, asistoval #13 Matěj Černý (8:6)
34:43 Lukáš Kraina teď dostal přesnou přihrávku, opět od Černého, a jen nastavil svou čepel, aby míček umístil z blízka do branky - 8:6.
33:10 Teď se hraje nahoru-dolů, šance vidíme na obou stranách, ale bez brankového efektu.
32:07 GÓL FbK Horní Suchá! 7:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #44 Tomasz Cielecki, asistoval #13 Matěj Černý (7:6)
32:07 Černý našel při rychlém kontru přesnou křížnou přihrávkou Tomasze Cieleckeho a Suchá opět vede - 7:6.
30:53 GÓL FBC ZŠ Uničov! 6:6
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #81 Jakub Godla, asistoval #10 Adam Čundrle (6:6)
30:53 Jakub Godla využil další chybu Suché v obraně a máme opět srovnáno - 6:6-
30:30 GÓL FBC ZŠ Uničov! 6:5
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #72 Martin Czyž, asistoval #17 Lukáš Chuděj (6:5)
30:30 Hosté využívají i druhou přesilovku. Martin Czyž dorážkou srovnává  na 3:3.
30:20 Uničovští kombinují....
29:54 Vyloučen hráč #18 Filip Krajíček družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hra rukou
28:46 Pěkná individuální akce Krainy, stáhl si míček z křídla na osu a jen zákrok rukou Douška zabránil brance.
27:45 GÓL FBC ZŠ Uničov! 6:4
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #72 Martin Czyž (6:4)
27:45 Teď už to hostům vyšlo a Adam Čundrle snižuje na 6:4.
26:50 Domácí povolili a hosté mají šance. Teď krásná kombinace Uničova, na jejím konci byl Glatter, který ale netrefil zcela odkrytou branku.
26:10 Zedníkova střela minula horní růžek domácí branky.
25:10 Na druhé straně spolehlivý zákrok Funioka proti střele po zemi.
24:15 GÓL FbK Horní Suchá! 6:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #99 Lukáš Kraina, asistoval #17 Václav Večeřa (6:3)
24:15 Tak to je smršť domácích v úvodu druhé třetiny. Lukáš Kraina stál na hraně brankoviště a šikovně zvyšuje na 6:3.
23:28 GÓL FbK Horní Suchá! 5:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #13 Matěj Černý, asistoval #91 Daniel Tychtl (5:3)
23:28 Matěj Černý přidává svou druhou branku v zápase, když jej z pozice beka nešel nekrytého Dan Tychtl a domácí kanonýr se trefil přesně mezi ruku a tělo - 5:3
23:02 Domácí teď pozorně brání, rychle otočili hru, Černého pokus má Doušek v ruce.
21:41 GÓL FbK Horní Suchá! 4:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #33 Vojtěch Kopia, asistoval #28 Martin Kutáček (4:3)
21:41 Tak to byla paráda! Vojtěch Kopia předvedl ukázkový "Michigan" z poza branky a Suchá opět vede - 4:3.
21:01 Výborná střela Čunderleho z pozice levého beka a ještě lepší zákrok nohou Funioka.
20:32 Pěkná kombinace domácích, na jejím konci byl Večeřa, ale střelu po zemi umístil těsně vedle tyče.
20:00 Střely v 1. části: 12:7
19:40 Suchá je na míčku, ale hosté pozorně brání a nepouští soupeře do střeleckých pozic. Chtějí udržet remízu až do konce třetiny.
18:40 GÓL FBC ZŠ Uničov! 3:3
18:40 Hosté měli volný úder a vymysleli to a provedli náramně. Lukáš Chuděj dostal nabito na střed a vyrovnává na 3:3.
17:40 Kraina zastaven na hraně faulu, hosté otočili hru a Čundrle dostal dvě možnosti ke střele. V prvním případě jej zablokoval Kopia ve druhém zasáhl Funiok.
16:20 Černého střelu Doušek viděl a tak stihl míček zachytit.
15:39 Tychtl to zkusil po levém křídle indivuduálně, ale neuspěl, vzápětí jsou hosté zastaveni jen za cenu drobného faulu.
14:40 Další možnost hostů, tentokrát z pravé strany nemířil míček mezi tři tyče.
14:12 GÓL FBC ZŠ Uničov! 3:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #81 Jakub Godla (3:2)
14:12 Hostující Adam Čundrle se prosazuje dorážkou a snižuje na 3:2.
13:30 Hosté kombinovali za domácí brankou, ale než se dostali do šance o míček přišli.
12:19 Velké šance na obou stranách, ale ani domácí Šurik ani uničovský Chuděj je nevyužili.
09:47 GÓL FbK Horní Suchá! 3:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #18 Filip Krajíček, asistoval #17 Václav Večeřa (3:1)
09:47 Filip Krajíček se prosazuje už podruhé v zápase střelou z první z pravého křídla. Tentokrát jej k zakončení vyzval Václav Večeřa a Suchá vede 3:1.
09:32 Drobný faul hostů na polocině hřiště, Suchá rychle rozehrála a Krajíček donutil Douška k zákroku.
07:23 GÓL FbK Horní Suchá! 2:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #13 Matěj Černý, asistoval #10 Adam Klimeš (2:1)
07:23 A Suchá rychle otáčí skóre na svou stranu. Matěj Černý využil Klimešovu nahrávku z rohu a nezaváhal - 2:1.
06:43 GÓL FbK Horní Suchá! 1:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #18 Filip Krajíček, asistoval #12 Milan Mašurka (1:1)
06:43 Mašurka využil chybu hostů v rozehře, našel volného Filipa Krajíčka a ten umístil míček do odkryté části branky - 1:1.
05:55 Kraina zatáhl míček po křídle a z poza branky našel Kopiu, ten Douška neprostřelil.
05:20 Tychtl trefuje z pravé strany vzdálenější tyč hostující branky.
04:17 Pozorný Doušek likviduje střelu Krainy.
03:10 Hosté rozehrávají na útočné polovině, ale místo očekávané střely volí postupnou rozehru.
02:39 GÓL FBC ZŠ Uničov! 0:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #9 Daniel Vaverka, asistoval #21 Adam Caletka (0:1)
02:39 Daniel Vaverka v přesilovce z dálky prostřelil Funioka a hosté vedou 1:0.
02:17 Uničov rozehrává na své polovině.
01:45 Vzápětí přidává Funiok skvělý zákrok.
01:30 Domácí se v úvodu oslabení osvobozují.
01:08 Vyloučen hráč #88 Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení
00:32 Kutáček vyslal první střelecký pokus zápasu, minul však hostující branku.