Viktor BŐHM
  • 60 59:55
    2

PASKOV SAURIANS - FBC Intevo Třinec  8:4
branky: 6. Jakub Mechel, 15. Martin Ulman, 28. Ladislav Zdržava, 33. Martin Ulman, 42. Vojtěch Daněk, 48. Martin Ulman, 51. Viktor Bőhm, 57. Martin Ulman - 8. Šimon Czernek, 12. Jan Kyselý, 41. David Lisztwan, 46. Filip Turek; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 25 - Martin Kreis 14, Marek Gawlik 6; po třetinách: 2:2, 2:0, 4:2
60:00 Komentář domácích Hrček Libor (Trenér): Jsem si vědom toho, že soupeři už v dnešním utkání o nic nešlo, i tak je naše dnešní výhra velmi cenná a naprosto zasloužená. Do soutěže jsme vstupovali jako nováček s cílem záchrany, vlivem mohutného posílení jsme se však stali takovým černým koněm soutěže. Naději na play-up jsme ztratili až těsně před koncem. První polovinu soutěže jsme odehráli ve velkém stylu, ta druhá byla v našem podání vlivem různých zranění a nemocí tragická. Obsadili jsme celkově čtvrté místo, což se však dá určitě považovat za úspěch. Rád bych poděkoval vedení klubu za důvěru i všem svým svěřencům za celou sezónu. Obzvlášť VELKÉ DÍKY za podporu během celé sezóny patří našim skvělým divákům (někteří nás pravidelně podporovali i na hřištích soupeřů, čehož si nesmírně vážím), i lidem, kteří nám pomáhali s pořádáním domácích utkání. Děkuji také všem našim soupeřům a těm, kteří se budou prát v play-up o postup do Národní ligy, přeji upřímně hodně štěstí. Nás teď čekají opravdu dlouhé florbalové prázdniny.
60:00 Komentář hostů Kajfosz Jiří (Trenér): Nikdy nechceš prohrát, ale dnes to vzhledem k okolnostem moc nemohlo dopadnout jinak. Gratuluji soupeři a držím palce v příští sezóně.
60:00 Střely ve 3. části: 10:10
59:55 Vyloučen hráč #5 Pavel Růžička družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nesportovní chování
59:48 Vyloučen hráč #14 Viktor Bőhm družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:54 minuta do konce a hosté znova zkouší hru bez brankře
58:53 Timeout FBC Intevo Třinec
57:04 další šance behem oslabení skončila za bránou
56:44 GÓL PASKOV SAURIANS! 8:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #43 Jakub Mechel (8:4)
56:20 Vyloučen hráč #5 Pavel Růžička družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost
55:32 tento risk se jim málem nevyplatil, martin ritz netrefil bránu asi o 10 centimetrů
54:12 hosté zkouší hru v šesti hráčích bez brankáře
53:09 Trestné střílení družstva PASKOV SAURIANS neproměnil #19 Martin Ulman.
51:38 ulman obehrál rozehrávajícího obránce hostů, ale brankář je podržel a nenechal si vstřelit bránu
50:14 GÓL PASKOV SAURIANS! 7:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #14 Viktor Bőhm, asistoval #77 David Štirba (7:4)
48:40 útočník hostů zkouší střelu na zacloněného brankáře, ale jenom zazvonila tyč brány
47:15 GÓL PASKOV SAURIANS! 6:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #73 Petr Šomodi (6:4)
45:50 hosté jdou v přešíslení 3 na 1 ale brankář domácích zkušeně míček vyrazil
45:19 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #10 Filip Turek, asistoval #5 Pavel Lasota (5:4)
43:55 dvěma útočníkům paskova se podařilo obejít obránce třince, ale prázdnou bránu se nepodařilo trefit
41:17 Po nádherném výhozu domácího brankáře se povedlo vojtu daňkovi zakončit gólem
41:16 GÓL PASKOV SAURIANS! 5:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #26 Vojtěch Daněk, asistoval #82 Vojtěch Kořínek (5:3)
40:53 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #3 David Lisztwan, asistoval #13 Ondřej Bajtek (4:3)
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
37:25 během přesilové hry se skóre nezměnilo a hosté jsou již opět v pěti
35:19 Vyloučen hráč #16 Šimon Czernek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
34:39 domácí mají vyhodu 6 na 5 pokud nedají gol tak se bude vylučovat
33:48 hosté zkouší strelu z poloviny. kdyby míček nepřeletěl bránu tak je to gól protože paskovský brankář vůbec nic neviděl
32:19 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #87 Martin Michna (4:2)
32:19 Střídání brankáře. Nový brankář #15 Marek Gawlik družstva FBC Intevo Třinec
28:55 domácím se už podruhé nepodařilo rozehrát od vlastní brány nebezpeží gólu se jim však podařilo odvrátit
27:05 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #71 Ladislav Zdržava, asistoval #26 Vojtěch Daněk (3:2)
25:30 domácí vhazování vyhráli ale bránu se vstřelit nepovedlo
25:19 po ztrátě boty obránce hostů je vhzování za jejich bránou
23:43 paskov zkouší projít středem hřiště , ale třinec byl na to připraven
22:18 třinecký útočník stál sám na kraji brány ale balonek který mu přihrál spoluhráč netrefil
20:00 Střely v 1. části: 9:12
19:49 paskov rozehráva ze standartky na velkém brankovišti třince..... střela skončila v obránci třince
18:40 třinec vstřelil další branu ale až potom co rozhodčí pískl vysokou hůl takže gól neplatí
15:20 třinec po rozehrávce za bránou trefuje tyč domácího týmu
14:10 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman z trestného střílení (2:2)
14:10 po faulu na Martina ritze jede paskov nájezd
13:20 Martin Ulman vytvořil nadhernou akci ale míček se do brány třince nedostal
11:11 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #9 Jan Kyselý, asistoval #23 Michał Martynek (1:2)
07:45 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #21 Tomáš Sikora (1:1)
07:45 Vyloučen hráč #9 Adam Gejdoš družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost
07:45 po vyloučení začíná třinec standartkou z velkého brankoviště paskova
07:10 Paskov jde v přečíslení dva na jednoho ale třinecký brankř chyta míč do svých rukou
05:00 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #43 Jakub Mechel, asistoval #73 Petr Šomodi (1:0)
01:30 třinec zkouší střelu z poloviny hřiště ale nedostala se ani k velkému brankovišti paskova
00:48 Zahajovací vhazování vyhrál paskov a soupeře zatím nepustil k míčku