35
  • 35 34:32
    Šternberk

FBC Playmakers Prostějov B - Fbc Falcons Šternberk B 5:3
branky: 7. Denis Mikulecký, 9. Dominik Vychodil, 18. Tomáš Krejčí, 22. Michal Sobecký, 30. Denis Mikulecký - 1. Štěpán Jorda, 28. Oto Kaplánek, 32. Martin Návrat; rozhodčí: Zdeněk Cholek - Vladislav Tuček; vyloučení: 2:2 + Adam Krátký 4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Miroslav Vatter ? - Radek Šiška ?; po třetinách: 2:1, 2:0, 1:2
34:32 Timeout Fbc Falcons Šternberk B
34:32 Poslední možnost pro Šternberk s horu něco udělat.
33:53 Vyloučen hráč #13 Denis Mikulecký družstva FBC Playmakers Prostějov B na 2 minuty za sekání
32:35 Trestné střílení družstva Fbc Falcons Šternberk B neproměnil #11 Oto Kaplánek.
32:35 Tak tohle hodně zamrzí, šance která se nezahazuje ani neopoakuje, Taloš mohl dát nájezd a snížit gólový rozdíl, ale bohužel ...
32:14 Vyloučen hráč #6 Miroslav Bielčík družstva Fbc Falcons Šternberk B na 2 minuty za sekání
31:11 GÓL Fbc Falcons Šternberk B! 5:3
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil #13 Martin Návrat, asistoval #68 Jiří Novák (5:3)
31:11 Protentokrát to Tenkrátovi vyšlo a je z toho gól jak hrom. Bude to hještě drama.
29:09 GÓL FBC Playmakers Prostějov B! 5:2
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov B vstřelil #13 Denis Mikulecký bez asistence (5:2)
28:20 Grégr nejspíš neviděl Talošův gól, jinak by teď přidal další.
27:26 GÓL Fbc Falcons Šternberk B! 4:2
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil #11 Oto Kaplánek, asistoval #77 Pavel Dokoupil (4:2)
27:26 Dva zkušení matadoři musí ukazovat mladým klukům, jak se střílí góly.
26:09 Brankář Šiška se snaží své spoluhráče dirigovat z brány, výhru by si zasloužil nejen jako dárek k pondělním narozeninám.
24:56 Samsung po vzoru Krátkého trefuje jen brankaře.
24:33 Krátký trefuje jen gólmana.
24:01 Šternberk využil pauzu k taktické poradě, uvidíme zda dokáže ještě výsledek otočit ve svůj prospěch.
21:15 GÓL FBC Playmakers Prostějov B! 4:1
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov B vstřelil #19 Michal Sobecký, asistoval #35 Stanislav Režný (4:1)
21:15 Tohle oslabení netrvalo moc dlouho.
21:05 Vyloučen hráč #68 Jiří Novák družstva Fbc Falcons Šternberk B na 2 minuty za blokování florbalky
19:00 Šternberští špatně vystřídali a chvíli hráli pouze v etřech, hra v oslabení se jim zřejmě zalíbila.
17:11 GÓL FBC Playmakers Prostějov B! 3:1
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov B vstřelil #44 Tomáš Krejčí, asistoval #30 Jakub Sonnevend (3:1)
17:11 Tak toto nikdo nečekal, potom co se Šternberku podařilo ustát 4 minuty oslabení bez obdrženého gólu, dokonce měl několik šancí na vstřelení gólu, tak pár vteřin po návratu Krátkého už gól inkasoval.
15:05 Přecechtěl v oslabení opravdu válí, měl další velkou šanci na gól, obkroužil celou branku, na střelu to nebylo, tak přihrál a tím akce Šternberka skončila.
14:23 Přecechtěl měl velkou příležitost vyrovnat skóre, brankař mu to ale nedovolil.
13:02 Vyloučen hráč #18 Adam Krátký družstva Fbc Falcons Šternberk B na 2+2 minuty za hrubost
13:02 Šternberk má před sebou krušné chvíle, čekají ho 4 minuty oslabení.
12:50 Návrat by zase potřeboval větší hřiště.
11:31 Hráči z Prostějova by potřebovali větší branku, šance mají al ebrána jim je malá.
10:11 Chvíli se hraje na soupeřově půdě, chvíli na domácí.
09:39 Novák trefuje břřevno.
08:11 GÓL FBC Playmakers Prostějov B! 2:1
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov B vstřelil #75 Dominik Vychodil, asistoval #13 Denis Mikulecký (2:1)
06:05 GÓL FBC Playmakers Prostějov B! 1:1
06:05 A máme srovnáno.
04:52 Novák ztlumil padající míček o svoji hruď.
03:32 Vyloučen hráč #13 Denis Mikulecký družstva FBC Playmakers Prostějov B na 2 minuty za bránění ve hře
03:32 Výhoda nevyužita, další pokus bude následovat v přesilovce.
03:20 Štrenberk ve výhodě stáhl golmana a zkouší to v 6.
02:35 Kombinace Krátký Samsung teď nebyla úspěšná. O přihrávku se hlásil Novaák, ale nedostalo se na něj.
01:59 Po rezehrávce v soupeřově rohu Přecechtěl trefuje boční síťku.
00:18 GÓL Fbc Falcons Šternberk B! 0:1
Branku družstva Fbc Falcons Šternberk B vstřelil #10 Štěpán Jorda, asistoval #18 Adam Krátký (0:1)
00:18 Šternberk si nemohl přát lepší vstup do zápasu, hned z první střely je gól, snad to tak bude pokračovat i dále.