• 28 27:31
    3:3
    (Waic)

FBC ZŠ Uničov B - Saros Olomouc 3:3
branky: 14. Daniel Vaverka, 15. Marek Rotrekl, 21. Marek Rotrekl - 19. Dominik Pavel Palásek, 22. Hynek Haliř, 28. Dominik Pavel Palásek; rozhodčí: Tomáš Hruška - Daniel Tichý; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 9; zásahy brankářů: Adam Pavlát ? - Jiří Kvapil ?; po třetinách: 0:0, 3:2, 0:1
33:09 Halíř přestřelil
27:31 GÓL Saros Olomouc! 3:3
Branku družstva Saros Olomouc vstřelil #22 Dominik Pavel Palásek, asistoval #72 Vojtěch Waic (3:3)
27:31 Palásek se úspěšně obtočil kolem brány a srovnává stav utkání
26:13 Vyloučen hráč #73 Martin Ostravský družstva FBC ZŠ Uničov B na 2 minuty za sekání
26:13 První vyloučení dnešního zápasu po sekeře od Ostavského
25:29 Kaller přestřelil
24:01 Buly pro Olomouc
23:15 Hradil trefil masku Kvapila
21:47 GÓL Saros Olomouc! 3:2
Branku družstva Saros Olomouc vstřelil #10 Hynek Haliř, asistoval #23 Jakub Kořenek (3:2)
21:47 Halíř snižuje
20:41 GÓL FBC ZŠ Uničov B! 3:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov B vstřelil #13 Marek Rotrekl, asistoval #8 Lukáš Jemelka (3:1)
20:41 Rotrekl se uvolnil, Jemelka mu přihrál a první jmenovaný se úspěšně prosazuje
19:45 Uničov šel 2na1, Zahradníček přihrál Ostravskému, ten však minul
18:37 GÓL Saros Olomouc! 2:1
Branku družstva Saros Olomouc vstřelil #22 Dominik Pavel Palásek, asistoval #23 Jakub Kořenek (2:1)
18:37 Asi jsem to zakřikl. Paláskova střela prošla Pavlátovi přes ruku do sítě
18:02 Pavlát skvěle chytá dorážku Musila
16:15 Waic trefil tyč
14:23 GÓL FBC ZŠ Uničov B! 2:0
Branku družstva FBC ZŠ Uničov B vstřelil #13 Marek Rotrekl, asistoval #54 David Hradil (2:0)
14:23 Rotrekl vymetá šibenici a zvyšuje na 2:0
13:20 GÓL FBC ZŠ Uničov B! 1:0
Branku družstva FBC ZŠ Uničov B vstřelil #9 Daniel Vaverka, asistoval #19 Lukáš Kaller (1:0)
13:20 Vaverka i s trochou štěstí prostřelil Kvapila a otevírá skóre dnešního utkání
12:24 Vaverka střílí z otočky, Kvapil připraven
12:01 Buly pro Olomouc
11:20 Kořenkovu střelu mezi nohy si Pavlát pohlídal
09:35 Ostravský pálil z první od levého mantinelu, Kvapil připraven
05:06 První větší šance Uničova, Jemelka zpoza brány na Rotrekla, ten pouze do nohy Kvapila
04:03 Tyčka zvoní za zády Pavláta
02:10 Na míčku více Uničov
00:01 Buly pro Olomouc
00:00 Dámy a pánové, vítejte u 21. kola olomouckého přeboru mužů, na programu je 6 zápasů. Jako první se utká domácí Uničov se Saros Olomouc. První utkání dopadlo lépe pro Saros, který vyhrál 7:3