6:4
    Jan CHMELÁŘ
    (Kovařík)

Asper Šumperk B - FBC Lutín 6:4
branky: 2. Tomáš Macák, 18. Michal Vařeka, 20. Tomáš Kubíček, 21. Ondřej Kováč, 24. Ondřej Kováč, 34. Matěj Ivo Pírek - 8. Ivo Očenášek, 14. Jan Chmelář, 29. Ivo Očenášek, 34. Jan Chmelář; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Jan Haman ? - Ondřej Tomášek ?; po třetinách: 1:1, 4:1, 1:2
33:33 GÓL FBC Lutín! 6:4
Branku družstva FBC Lutín vstřelil #11 Jan Chmelář, asistoval #67 Pavel Kovařík (6:4)
33:21 GÓL Asper Šumperk B! 6:3
Branku družstva Asper Šumperk B vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #21 Tomáš Macák (6:3)
29:16 Vyloučen hráč #23 Libor Vejmola družstva FBC Lutín na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:29 GÓL FBC Lutín! 5:3
Branku družstva FBC Lutín vstřelil #19 Ivo Očenášek, asistoval #46 Dominik Jokl (5:3)
25:50 Tomáš Brázdil si krásně naběhl před bránu ale ŠUMPERSKÝ obránce jeho střelu zblokoval.
23:50 GÓL Asper Šumperk B! 5:2
Branku družstva Asper Šumperk B vstřelil #71 Ondřej Kováč, asistoval #87 Michal Vařeka (5:2)
20:31 GÓL Asper Šumperk B! 4:2
Branku družstva Asper Šumperk B vstřelil #71 Ondřej Kováč, asistoval #34 David Eliáš Lipenský (4:2)
19:36 GÓL Asper Šumperk B! 3:2
Branku družstva Asper Šumperk B vstřelil #78 Tomáš Kubíček, asistoval #53 Jan Kašpar (3:2)
17:57 GÓL Asper Šumperk B! 2:2
Branku družstva Asper Šumperk B vstřelil #87 Michal Vařeka, asistoval #73 Jan Dohnal (2:2)
13:11 GÓL FBC Lutín! 1:2
Branku družstva FBC Lutín vstřelil #11 Jan Chmelář, asistoval #23 Libor Vejmola (1:2)
07:58 GÓL FBC Lutín! 1:1
01:56 GÓL Asper Šumperk B! 1:0
Branku družstva Asper Šumperk B vstřelil #21 Tomáš Macák bez asistence (1:0)