59
  • 59 58:17
    2

FAT PIPE Start98 - Kanonýři Kladno 7:6
branky: 7. Jakub Dufek, 12. Jiří Lebeda, 13. Jakub Kerzel, 15. Jakub Dufek, 42. Jiří Lebeda, 47. Jiří Lebeda, 57. Lukáš Sedláček - 2. Martin Krejčí, 4. Matěj Stůj, 6. Ľuboš Šefčík, 20. Marek Veselý, 29. Dominik Janda, 57. Aleš Hőffer; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Karel Pergler 14 - Martin Frühbauer 15; po třetinách: 4:4, 0:1, 3:1
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
58:17 Vyloučen hráč #70 Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
58:17 Kladno hraje podruhé za zápas oslabení a to jim k vyrovnáni moc nepomáhá.
58:06 Kladno hraje v šesti bez brankáře.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:39 GÓL FAT PIPE Start98! 7:6
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #33 Lukáš Sedláček bez asistence (7:6)
56:39 Start nečekal dlouho s odpovědí a čtyři minuty před koncem jdou do vedení.
56:34 GÓL Kanonýři Kladno! 6:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #28 Aleš Hőffer, asistoval #9 Jakub Bohuslávek (6:6)
55:03 Timeout Kanonýři Kladno
55:03 Vyloučen hráč #40 Tomáš Josefovič družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za hrubost
55:03 Další vyloučení Startu a Kladno si bere oddechový čas.
54:04 Start úspěšně přečkal další oslabení.
53:05 Lebeda v oslabení sám na bránu, ale branku netrefuje a padá.
52:04 Vyloučen hráč #99 Matěj Kolář družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za hrubost
52:04 Za tvrdý zákrok si jde sednout Matěj Kolář.
51:51 Marek Veselý přestřeluje branku domácích.
50:38 Standartka Startu zblokována.
47:55 Martin Krejčí blokuje střelu domácích.
46:44 GÓL FAT PIPE Start98! 6:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #88 Jiří Lebeda, asistoval #24 David Jirásek (6:5)
46:44 Jiří Lebeda si připisuje hattrick a dostástává Start do vedení.
44:56 Oba týmy měli teď pár krásných akcí, ale bez úspěchu.
41:01 GÓL FAT PIPE Start98! 5:5
41:01 V posledních vteřinách přesilovky se podařilo domácím skórovat a stav je opět vyrovnaný.
40:01 Úvodní buli třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:04 Vyloučen hráč #70 Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování florbalky
39:04 I Start si dnes zahraje přesilovku.
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:01 Rozhodčí zastavují hru kvůli mokru na hrací ploše a hlavní pořadatel to jde ihned vytřít.
36:11 Domácí drželi 2 minuty míček a nenechali hosty ho vzít.
34:51 Start úspěšně odbránil své oslabení.
32:51 Vyloučen hráč #18 Adam Kulík družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
32:51 První vyloučení zápasu Kladno si zahraje přesilovku.
31:31 Standardka Kladna dopadla neúspěšně.
28:06 GÓL Kanonýři Kladno! 4:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #14 Tomáš Chroust (4:5)
28:06 Kladno je zase ve vedení a Start to bude muset dohnat.
27:08 Jiří Lebeda 2x zkoušel dorážet, ale nepovedlo se mu úspěšně zakončit.
23:34 První střelu na bránu ve druhé třetině vystřelil Vojtěch Doleček, ale golman Kladna střelu jasně viděl.
22:13 Zatím jsme neviděli žádnu střelu na branku.
20:01 Úvodní buli druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:46 GÓL Kanonýři Kladno! 4:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #95 Marek Veselý, asistoval #72 Dominik Janda (4:4)
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:17 Matěj Stůj zkouší z půlky, ale míček proskočil vedle branky.
14:28 GÓL FAT PIPE Start98! 4:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #30 Jakub Dufek, asistoval #34 Adam Pospíchal (4:3)
14:28 Tentokrát se dostává do vedení Start a opět se prosazuje Jakub Dufek.
12:31 GÓL FAT PIPE Start98! 3:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #11 Jakub Kerzel, asistoval #33 Lukáš Sedláček (3:3)
12:31 Jakub Kerzel se trefuje z půlky a vyrovnává skóre.
11:11 GÓL FAT PIPE Start98! 2:3
11:11 V Magickém čase 11:11 snižuje Jiří Lebeda na 2:3.
10:59 Vojtěch Novák zkouší vystřelit, ale Karel Pergler si ho pohlídal.
06:46 GÓL FAT PIPE Start98! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #30 Jakub Dufek, asistoval #18 Adam Kulík (1:3)
06:46 A konečně se prosazuje i Start a snižuje tím stav na 1:3.
05:25 GÓL Kanonýři Kladno! 0:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #99 Ľuboš Šefčík, asistoval #3 Martin Krejčí (0:3)
05:25 Ľuboš Šefčík trefuje přesně pravý horní roh.
03:44 GÓL Kanonýři Kladno! 0:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #11 Matěj Stůj, asistoval #97 Josef Nový (0:2)
03:44 Matěj Stůj přihrávku Josefa Novotného využil a dává další gól Kladna.
01:26 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #3 Martin Krejčí, asistoval #28 Aleš Hőffer (0:1)
01:26 Máme tu první gól utkání, který trefuje Martin Krejčí a dostává tak Kladno do vedení.
00:01 Úvodní buli první třetiny vyhrává tým domácích.
00:00 Vítáme vás na dnešním utkání, kde se proti sobě utká FAT PIPE Start98 Kunratice a Kanonýři Kladno.