5:4
    Vít MALÝ
    (Šebek)

FbC Plzeň - FBC Štíři Č. Budějovice 5:4p
branky: 27. David Kozelka, 30. David Kozelka, 44. Vít Malý, 45. David Kozelka, 61. Vít Malý - 25. Dominik Vlček, 26. Matyáš Sirotek, 31. Dominik Vlček, 39. Tomáš Hanák; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 125; zásahy brankářů: Jan Král 21 - Martin Hanousek 28; po třetinách: 0:0, 2:4, 2:0, 1:0
65:00 Střely v prodloužení: 2:1
65:00 Ukončení prodloužení
60:45 Pozápasové rozhovory
60:44 GÓL FbC Plzeň! 5:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #81 Vít Malý, asistoval #68 Matěj Šebek (5:4)
60:44 Druhý bod vystřeluje domácím Malý.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 12:4
58:55 Vyloučen hráč #71 Dominik Vlček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
58:55 Vlček přesekl Krále přes prsty a domácí tak budou hrát přesilovku.
58:05 Kozelka našel nahrávkou od levého mantinelu Kuneše, jeho střela ale byla zblokovaná a končí za mantinelem.
56:39 Po dobrém napadání domácích se Tomáček dostal do velké šance, Hanousek ale proti jeho střele vytrčil ruku, a udržel tak remízový stav.
55:30 Hostující nahrávka vzduchem přeskočila mantinel u střídačky domácích, a ti tak budou rozehrávat.
54:36 Po nedorozumění domácích v rozehrávce se hosté dostali k zakončení, to ale letělo vysoko nad Královu branku.
53:29 Po faulu domácích budou mít Štíři k dispozici rozehrávku od střídačky domácího týmu.
51:21 Malhocký se skvěle dostal z tlaku dvou protihráčů, míček přenechal spoluhráči a střídá.
50:31 Po střele Kuneše následoval okamžitě dlouhý výhoz Hanouska, ten ale skvěle sbírá Šebek.
49:05 Hanák už se chystal vystřelit, Kuneš ho ale stihl zastavit, balonek se odráží mimo hrací plochu a na míčku zůstanou hosté.
46:26 Malhocký skvělým zákrokem obral protihráče v rohu, z následného protiútoku Čelakovský trefil helmu brankáře.
45:43 Brožkova střela od půlky zblokována, hosté zůstávají v držení míčku.
44:03 GÓL FbC Plzeň! 4:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #11 David Kozelka, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (4:4)
44:03 Domácí na sebe nalepili dva rychlé góly v krátkém časovém rozmezí, a srovnívají tak stav zápasu.
43:48 GÓL FbC Plzeň! 3:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #81 Vít Malý, asistoval #90 Matěj Čelakovský (3:4)
43:03 Hanákovu vzdušnou nahrávku málem omylem protečoval Horažďovský za záda Krále, ten se ale naštěstí pro domácí zvládl rychle zkoordinovat.
41:39 Vyloučen hráč #98 Michal Antonín Malhocký družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
41:39 Po Malhockého faulu v rohu si hosté zahrají další přesilovou hru, již třetí v zápase.
40:45 Po faulu na Čelakovského oba týmy střídají.
40:01 Úvodní buly 3. třetiny i tentokrát vítězně pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 11:10
38:05 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #38 Michal Matějček (2:4)
38:05 Hosté necelé dvě minuty před koncem druhé třetiny odskakují do vedení o dvě branky.
36:55 Další rychlá kombinace na straně domácích, Zábranovu střelu si ale brankář pohlídal.
35:19 Čelakovský předvedl svojí skvělou techniku při kličce od mantinelu, druhý hráč ho ale těsně před střelou odzbrojil.
34:06 Hosté zahráli oslabení výborně, a domácí v druhé minutě jejich přesilovky prakticky k ničemu nepustili.
33:21 Drobiš okamžitě po zisku vyhazuje.
32:06 Vyloučen hráč #71 Dominik Vlček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
32:06 Po faulu Vlčka si první přesilovou hru v zápase zahrají i domácí.
31:23 Po faulu jednoho z hostů bude následovat vyloučení, to je ale zatím vzhledem k tomu, že domácí drží míček odložené.
30:22 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #71 Dominik Vlček, asistoval #18 Jiří Koklar (2:3)
30:22 Hosté, konkrétně Vlček, rychle odpovídají, a berou si tak vedení zpět.
29:31 GÓL FbC Plzeň! 2:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #11 David Kozelka, asistoval #90 Matěj Čelakovský (2:2)
29:31 Čelakovský si hned ve svém prvním střídání v zápase připisuje asistenci, Kozelka se porosazuje již podruhé, a tak domácí srovnávají.
28:40 Hra nyní probíhá ve velmi vysokém tempu a vidíme spousty šancí na obou stranách.
27:16 Nahození Zábrana se snažil do branky umístit Kuneš, brankář hostů ale na brankové čáře zastavil míček fantastickým zákrokem pravou rukou, a drží tak jednobrankový náskok hostí.
26:19 GÓL FbC Plzeň! 1:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #11 David Kozelka, asistoval #29 Vlastimil Buchta (1:2)
26:19 Kozelka rychle odpovídá a stahuje tak náskok hostů zpět na jednu branku.
25:49 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #21 Petr Žáček (0:2)
25:49 Sirotek si po asistenci připisuje i gól, a posouvá tak svůj tým do dvoubrankového vedení.
24:04 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #71 Dominik Vlček, asistoval #22 Matyáš Sirotek (0:1)
24:04 Po nahrávce Sirotka otevírá skóre zápasu střelou k přední tyči Vlček.
23:37 Po faulu Vošty měli hosté rozehrávku, kterou zahráli nacvičenou situací a dostali se až k zakončení, to ale zlikvidoval Král.
23:02 Holeček s Kozelkou sice z napadání získali míček, jeden z nich ale fauloval a tak na míčku zůstanou hosté.
22:22 Kuneš rychlou nahrávkou vysunul Zábrana do protiútoku, ten ale těsně přestřeluje.
21:50 Winter faulován v útočném rohu, oba týmy využívají přerušení a střídají.
20:54 Chyby v rozehrávce domácích mohl využít Strouhal, střela mu ale nesedla.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny opět pro hosty, kteří pokračují v přesilovce.
20:00 Střely v 1. části: 8:10
19:31 Hanák opět vystřelil, tentokrát jeho střelu vykryl Král helmou.
19:18 Zábran zablokoval střelu Hanáka.
18:26 Vyloučen hráč #44 Ondřej Horažďovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
18:26 Domácí jsou již podruhé vyloučeni za stejný přestupek, tentokrát fauloval Horažďovský.
16:47 Tauber uklidňuje hru a umožňuje tak spoluhráčům vystřídat.
14:21 Dědič se Strouhalem si rychle vyměnili míček a první zmiňovaný poté vystřelil, Král si ale s touto střelou hravě poradil.
13:04 Plachý zlomil florbalku a tak měli hosté chvíli výhodu hry 5 na 3, Kuneš ale rychle Plachého vystřídal, a navíc hned zblokoval nahrávku hostů.
12:41 Hanák tvrdou střelou orazítkoval horní tyč.
12:04 Vyloučen hráč #21 Filip Nový družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
12:04 Po faulu Nového si jako první přesilovou hru zahrají hosté.
11:35 Vlček vyzkoušel překvapivou střelou Krále, ten byl ale připraven.
10:18 Kozelka fauloval při napadání a hosté tak budou rozehrávat od své střídačky.
08:59 Kuneš se Zábranem napadali Dědiče, ten se ale nenechal znervóznit a vklidu nahrál spoluhráči, který uklidnil hru.
08:02 Horažďovský si skákající míček u pravého mantinelu výborně převzal, a donutil protihráče faulovat.
07:04 Sirotek nahrával spoluhráči z první do rohu, ten ale nezpracoval míček a tak budou držet míček domácí.
05:57 Buchta si počkal, až protihráč odkryje míček, o který ho následně obral.
04:16 Voštovi projela přihrávka vedle čepele, a Strouhal tak v klidu sbírá míček.
03:15 Malý zkusil vystřelit, Drobiš ale jeho pokus zablokoval.
01:14 Po špatném zpracování jednoho z domácích se hosté dostali k míčku, Zábran ale okamžitě zareagoval, a díky jeho zisku si berou domácí míček zpět.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhráli hosté.
00:00 Krásný nedělní podvečer, vítejte na utkání 6. kola 1. ligy mužů, ve kterém domácí Fbc Plzeň vyzvou budějovické Štíry. České Budějovice mají v tabulce před domácími náskok pouze jeden bod, tím pádem máme o zápletku dnešního zápasu postaráno. Utkání začne přibližně za 10 minut.