0

2

2.

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBŠ Hummel Hattrick Brno 4:5pn
branky: 33. Patrik Pollak, 35. Václav Černoch, 37. Martin Karpíšek, 37. Martin Kadlec - 8. Vít Máček, 28. Jonáš Kůra, 35. Marek Fuchs, 59. Matěj Bednář, N Matěj Bednář; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 254; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 23 - Filip Létal 15; po třetinách: 0:1, 4:2, 0:1, 0:0
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #23 Václav Černoch , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #96 René Slezák a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers hráč #98 Martin Kadlec , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #66 Matěj Bednář a vstřelil rozhodující gól (4:5).
65:00 Zahájena trestná střílení
58:52 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #66 Matěj Bednář, asistoval #96 René Slezák (4:4)
56:26 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
36:58 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #98 Martin Kadlec, asistoval #6 Michal Šmíd (4:3)
36:05 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #79 Martin Karpíšek, asistoval #11 Adam Bouška (3:3)
34:57 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #12 Marek Fuchs, asistoval #6 Tomáš Brom (2:3)
34:39 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #33 Jan Videman (2:2)
32:26 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #86 Patrik Pollak, asistoval #98 Martin Kadlec (1:2)
27:30 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #92 Jonáš Kůra, asistoval #45 David Sládeček (0:2)
26:03 Vyloučen hráč #6 Michal Šmíd družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře
07:18 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #76 Vít Máček, asistoval #92 Jonáš Kůra (0:1)