• 60 59:55
    6:9
    (Chroust)

FBC Štíři Č. Budějovice - Kanonýři Kladno 6:9
branky: 18. Jiří Koklar, 23. Dominik Vlček, 24. Dominik Vlček, 38. Jiří Koklar, 57. Dominik Vlček, 58. Jiří Koklar - 2. Tomáš Chroust, 10. Aleš Hőffer, 13. Jan Louvar, 27. Dominik Janda, 32. Lukáš Spurný, 39. Dominik Janda, 40. Matěj Čika, 47. Dominik Janda, 60. Lukáš Spurný; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 111; zásahy brankářů: Tomáš Švehla 18, Martin Hanousek 11 - Jakub Janoušek 23; po třetinách: 1:3, 3:4, 2:2
60:00 Střely ve 3. části: 12:13
59:55 GÓL Kanonýři Kladno! 6:9
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #76 Lukáš Spurný, asistoval #14 Tomáš Chroust (6:9)
59:01 Domácí zkouší hru v šestí.
58:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:53 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #81 Jiří Koklar, asistoval #22 Matyáš Sirotek (6:8)
57:44 Froněk ve velké šanci netrefil branku.
56:12 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #22 Matyáš Sirotek (5:8)
56:12 Vlček dává jeho třetí gól v utkání.
55:24 Domácí neproměnili velkou šanci.
52:50 Kladno si stále vytváří velké šance. Zatím neůspěšně.
52:10 Dnešní utkání sleduje 111 diváků.
50:56 Hosté hrají v plném pčtu.
50:13 Janoušek drží Kladno skvělými zákroky.
48:56 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
48:56 Vyloučen hráč #72 Dominik Janda družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
47:55 Timeout Kanonýři Kladno
47:51 Hosté hrají v plném počtu.
46:24 GÓL Kanonýři Kladno! 4:8
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda z trestného střílení (4:8)
46:24 Kladno využilo trestné střílení a navyšuje svůj náskok na rozdíl čtyř gólů
45:51 Vyloučen hráč #46 Vojtěch Pfaur družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
45:15 Domácí se snaží napadat, ale hosté je stále nepouštějí ničemu velkému.
43:48 Hra se uklidnila a není vidět tolik šancí jako doposud.
42:12 Hosté tlačí Štíry u nich na polovině a k ničemu je nepouštějí.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostí.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Martin Hanousek družstva FBC Štíři Č. Budějovice
40:00 Střely ve 2. části: 10:13
39:55 Vyloučen hráč #28 Aleš Hőffer družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
39:02 GÓL Kanonýři Kladno! 4:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika bez asistence (4:7)
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:19 GÓL Kanonýři Kladno! 4:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #14 Tomáš Chroust (4:6)
37:19 Vyloučen hráč #79 Matyáš Kouba družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
37:07 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #81 Jiří Koklar, asistoval #21 Petr Žáček (4:5)
37:07 Přečíslení dva na jednoho se podařilo na výbornou. Domácí snižují.
36:01 Domácí po velké šanci, neúspěšní.
34:15 Domácí se snaží vyrovnat, vytářejí si zajímavé šance. Hostující golman je však proti.
31:37 GÓL Kanonýři Kladno! 3:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #76 Lukáš Spurný, asistoval #72 Dominik Janda (3:5)
31:37 Hosté si berou dvoubrankové vedení zpět.
30:42 Hra se dostala do klidného tempa.
28:40 Matějček po krásné akci trefil pouze horní tyč soupeře.
26:45 GÓL Kanonýři Kladno! 3:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #9 Jakub Bohuslávek (3:4)
26:45 Janda pozastavil dominanci domácích v druhé třetině, když po krásné střele k tyči posílá Kladno opět do vedení.
25:44 Hosté do druhé třetiny nevstoupili vůvec dobře. Budějovice toho využívají a tlačí soupeře.
23:35 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #81 Jiří Koklar (3:3)
23:35 Máme vyrovnáno!!! Dominik Vlček se trefil už po druhé během necelé minuty a půl.
22:36 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #40 Daniel Drobiš (2:3)
22:36 Štíři do druhé třetiny vsoupili ve velkém stylu a už po dvou minutách slaví kontaktní gól Vlčka
22:20 Vyloučen hráč #12 Ondřej Šimeček družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:59 Pfaur po samostatném úniku na Švehlu neuspěl. Trefil pouze tyč.
20:01 Uvodní buly druhé třetiny pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 7:12
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:45 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #81 Jiří Koklar, asistoval #17 Dominik Vlček (1:3)
17:45 Koklar se postaral o 1. gól domácího týmu. Štíři se oklepali z nepodeného začátku a nyní dotahují dvoubrankové manko.
16:26 Veselý krásnou střelou ověřil Švehlu.
13:37 Brožek orazítkoval tyč hostující branky.
12:51 GÓL Kanonýři Kladno! 0:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #85 Jan Louvar, asistoval #11 Matěj Stůj (0:3)
12:51 Kladno se po krásné souhře dostává do tříbrankového rozdílu.
11:37 Kladno se na palubovce domácích cití dobře. Štíry nepouštějí do žádných větších šancí.
09:24 GÓL Kanonýři Kladno! 0:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #28 Aleš Hőffer, asistoval #95 Marek Veselý (0:2)
09:24 Hosté se po gólu Aleše Hoffera ujímají dvoubrankového vedení. Po krásné nahrávce Veselého, Hoffer neměl problém zakončit.
08:28 Domácí hrájí v plném počtu.
06:28 Vyloučen hráč #81 Jiří Koklar družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
04:14 Domácí se po gólu Kladna rychle oklepali a tlačí svého soupeře.
01:22 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #72 Dominik Janda (0:1)
01:22 Štíři po úvodním tlaku dostávají studenou sprchu v podání rychlého gólu Kladna.
00:01 Vážení diváci, omlouváme se, ale z technických důvodů nefunguje TVCom.
00:01 Úvodní buly vyhrál domácí tým.