8:3
    Matěj ŠEBEK
    (Horažďovský)

FbC Plzeň - Kanonýři Kladno 8:3
branky: 13. Jiří Winter, 13. Josef Tomášek, 27. Matěj Čelakovský, 32. Václav Zábran, 35. Matěj Čelakovský, 47. Tomáš Němeček, 51. Matěj Čelakovský, 54. Matěj Šebek - 14. Matěj Stůj, 39. Marek Veselý, 46. Filip Ullmann; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 4:2 + Matěj Stůj 4; využití: 1:1; diváků: 155; zásahy brankářů: Martin Bezděk 14 - Martin Frühbauer 14, Jakub Janoušek 5; po třetinách: 2:1, 3:1, 3:1
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
59:59 Pozápasové rozhovory
56:54 Čelakovský se pokusil najít Horažďovského, jeho nahrávka ale neprošla přes bránícího hráče.
55:01 Po zisku domácích na útočné polovině nadvakrát zakončoval Vošta, ani jeden z jeho pokusů ale nebyl úspěšný.
53:24 GÓL FbC Plzeň! 8:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #68 Matěj Šebek, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (8:3)
53:24 Domácí využívají početní převahu, a vedou tak už o 5 branek.
53:03 Stůj blokuje střelu Horažďovského.
51:53 Vyloučen hráč #12 Ondřej Šimeček družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
50:47 GÓL FbC Plzeň! 7:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #90 Matěj Čelakovský, asistoval #11 David Kozelka (7:3)
50:47 Čelakovský trefuje naprosto bezchybně nad pravé rameno brankáře, a komletuje tak hattrick.
48:58 Stůj už chtěl dorážet míček před brankou domácích, Winter ho ale skvěle ubránil a odklízí míček do bezpečí.
47:23 Tomášek předvedl ve stále probíhajícím oslabení skvělou individuální akci, střela mu ale nesedla.
46:35 Timeout Kanonýři Kladno
46:35 GÓL FbC Plzeň! 6:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #70 Tomáš Němeček, asistoval #16 Vít Hrbáček (6:3)
46:35 Hrbáček výborně udržel míček v oslabení, naservíroval ho Němečkovi před branku a ten se nemýlil.
45:27 GÓL Kanonýři Kladno! 5:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #91 Filip Ullmann bez asistence (5:3)
45:27 Ullmann trefuje z rozehrávky pod horní tyčku, a stahuje tak náskok domácích.
45:26 Vyloučen hráč #80 Jiří Winter družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
44:37 Současně s výborným blokem Malého se do hry vrací Tomášek a pokračuje tak už jen normální přesilovka hostů.
43:38 Vyloučen hráč #73 Josef Tomášek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:38 Po faulu domácích budou mít hosté k dispozici přesilovku 5 na 3.
43:26 Další blok domácích, tentokrát od Tomáška.
42:59 Výborný blok Zábrana.
42:35 Vyloučen hráč #70 Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
41:20 Krbec se pokusil rychle vytočit a vystřelit, mířil ale vedle branky.
40:01 I napotřetí v úvodním buly utkání úspěšní domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 8:3
38:32 GÓL Kanonýři Kladno! 5:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #95 Marek Veselý, asistoval #70 Vojtěch Novák (5:2)
38:32 Veselý snižuje na rozdíl tří gólů.
37:55 Bohuslávek pod tlakem dvou domácích hráčů sice zvládl vystřelit, jeho pokus ale neměl dostatečnou razanci, a tak ho v klidu zneškodnil Bezděk.
37:03 Jandu na poslední chvíli v souboji kapitánů skvěle odzbrojil Tauber.
35:49 Vyloučen hráč #11 David Kozelka družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
35:49 Po faulu Kozelky si zahrají první přesilovou hru i hosté.
34:23 GÓL FbC Plzeň! 5:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #90 Matěj Čelakovský, asistoval #68 Matěj Šebek (5:1)
31:53 GÓL FbC Plzeň! 4:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #81 Vít Malý (4:1)
31:53 Střídání brankáře. Nový brankář #39 Jakub Janoušek družstva Kanonýři Kladno
31:53 Zábran trefuje přesně pravý horní roh branky hostů, zvyšuje vedení domácích na 3 góly, a donutil hosty k vystřídání brankáře.
31:06 Bohuslávek se pokusil překvapit domácí, a rychle rozehrál standartní situaci, jeho střelu ale zablokoval Winter.
29:58 Domácí měli výborně postavenou přesilovku, několikrát dokázali přehrát hru, finální nahrávku ale hosté vystihli.
28:30 Vyloučen hráč #91 Filip Ullmann družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za držení
28:30 Vošta si výborně pokryl míček a donutil soupeře faulovat, domácí tak budou mít k dispozici druhou početní převahu.
27:21 Domácí nahrávku vystihl Mareš, naštěstí pro Plzeň ale míček skončil za mantinelem.
26:02 GÓL FbC Plzeň! 3:1
26:02 Domácí se dostali do přečíslení tři na jednoho, které vyřešili perfektně, a po skvělé nahrávce Kozelky skóruje Čelakovský.
24:58 Hosté zatlačili domácí na obranné polovině, k zakončení se ale díky předskoku Kuneše nedostali.
24:06 Bohuslávek rozezvonil tyčku Bezděkovy branky.
23:04 Domácí svoji čtyřminutovou přesilovou hru nevyužili.
21:41 Hosté zatím hrají oslabení velmi dobře, několikrát se dostali k míčku, a dokázali tak podržet čas, ve kterém by domácí mohli ohrožovat jejich branku.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny opět pro domácí, kterým pokračuje přesilovka.
20:00 Střely v 1. části: 11:6
19:04 Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2+2 minuty za hrubost
19:04 Po faulu na Horažďovského si domácí zahrají první přesilovku v zápase.
16:50 Šebek vystřelil od levého mantinelu, brankář se ale stihl přesunout.
14:46 Kladenský hráč se dostal ke střele, s tou ale Bezděk neměl problémy a tak si opět užijí držení míčku domácí.
13:30 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #11 Matěj Stůj, asistoval #9 Jakub Bohuslávek (2:1)
13:30 Stůj střelou od levého mantinelu otevírá skóre i na druhé straně.
12:28 GÓL FbC Plzeň! 2:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #73 Josef Tomášek, asistoval #21 Filip Nový (2:0)
12:28 Jako první v zápase se gólově prosadil Winter, ani ne půl minuty po něm se trefuje přesně k tyči Tomášek, a Plzeň tak vede o 2 branky.
12:02 GÓL FbC Plzeň! 1:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #80 Jiří Winter, asistoval #70 Tomáš Němeček (1:0)
11:31 Po dobrém přehrání hostující obrany se Kozelka dostal ke střele, za ale díky bloku skončila mimo hřiště.
09:05 Čika prověřil Bezděka, ten sice míček vyrazil před sebe, tam už ale byli jen jeho spoluhráči, a ti tak míček v klidu sebrali.
08:14 Tomášekova střela orazítkovala tyč!
06:17 Nebezpečnou střelu Zábrana zlikvidoval pravou rukou Fruhbauer.
04:25 Panuška po souboji v rohu šikovně prostrčil míček k Horažďovskému, který se dostal do dobré střelecké pozice, ale míček mu sjel z čepele.
02:37 Nový zkusil vystřelit z větší vzdálenosti, Winter ale jeho pokus zablokoval.
01:18 Domácí se pokoušejí hledat možnost jak přejít obranu hostí, zatím se jim to ale nedaří.
00:01 Úvodní buly utkání vítězně pro domácí.
00:00 Dobrý den, vítejte na online přenosu zápasu 8. kola 1. ligy mužů, ve kterém domácí tým Fbc Plzeň vyzve Kanonýry z Kladna. Utkání začne za několik okamžiků.