Ondřej ČECH
    (Hranický)
3

DDQ Florbal Chomutov - FBC Letka Toman Finance Group 0:8
branky: 7. Martin Döhner, 11. Tomáš Zach, 17. Daniel Filip, 19. Daniel Filip, 20. Jan Slaběňák, 31. Jiří Šincl, 32. Tomáš Elbl, 38. Ondřej Čech; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 176; zásahy brankářů: Bruno Vagel 9, Matěj Chabr 20 - Tomáš Petr 20; po třetinách: 0:5, 0:3, 0:0
60:00 Střely ve 3. části: 5:12
59:01 Začala probíhat poslední minuta této třetiny, ale na míčku i ve vedení se jednoznačně drží hosté.
54:11 Schneider další nadějná šance, ale míček vystřelil mimo bránu.
52:05 Klement vyhrál v další bitvě o míček.
49:40 Blíží se desátá minuta a na útočící polovině se teď drží domácí.
46:24 Klement v celé kráse, před domácí bránou dostává míček a dostává se přes celé hřiště úplně sám až před bránu hostů.
43:35 Chabr nastavuje nohu a vykopává míček.
42:44 Šulaj dává krátce na Jeníčka a ten vytváří útok.
42:18 První střelu domácích v této třetině dává Jeníček.
40:01 Po třetí v řadě dnes úvodní bule pro FBC Letka Toman Finance Group.
40:00 Střely ve 2. části: 6:11
38:18 Brankáře překonal Petr Linc, ale na brankové čáře to vyrazil hostujíc íElbl Tomáš.
37:28 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 0:8
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #15 Ondřej Čech, asistoval #12 Jan Hranický (0:8)
36:06 Na míček se konečně po dlouhém boji dostávají i domácí.
34:09 Domácí jsou v obraně jak v kleci.
32:06 Domácí tvoří neustálý presink.
31:31 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 0:7
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #47 Tomáš Elbl, asistoval #10 Dominik Hubl (0:7)
31:23 Halej dokázal vybojovat míček, ale příliš dlouho mu nezůstal.
30:17 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 0:6
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #22 Jan Vojáček (0:6)
29:48 Chabr si připisuje další zákrok, který se mu povedl skvěle vychytat.
28:27 Vyloučen hráč #33 Vojtěch Bernas družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
24:49 Štěrba pokusil brankáře hostujícího týmu, ale ten byl připraven a chytá.
22:36 Martin Schneider vybojoval míček a z levé strany ohrozil branku, trefil pouze boční síť.
22:10 Vstupem do druhé třetiny vystřídal domácí Chomutov brankáře a je opět připraven pokračovat.
20:01 Úvodní bule druhé třetiny pro FBC Letka Toman Finance Group.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #34 Matěj Chabr družstva DDQ Florbal Chomutov
20:00 Střely v 1. části: 9:14
19:55 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 0:5
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #75 Jan Slaběňák, asistoval #13 Matyáš Gryz (0:5)
18:22 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 0:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #9 Daniel Filip, asistoval #10 Dominik Hubl (0:4)
17:54 Další fascinující zákrok Vagela, který si připisuje minimálně další tři zákroky.
16:25 Skvělá šance Bernase, který střílí, ale míček letí mimo.
16:08 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 0:3
15:23 Šrámek střílí na brankáře, ale Grener to blokuje tělem.
14:49 Letka čelí pestrému útoku od domácích, kteří chtějí snižovat.
10:59 Holovej dostává přihrávku, ale nezvládá udržet florbalku.
10:19 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 0:2
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #95 Tomáš Zach, asistoval #18 Simon Georg Mahla (0:2)
09:29 Domácí ztrácí míček a Klement se urychleně stahuje do brány a míček získává nazpět.
08:25 Domácí Smolka Tomáš dává tyč a hned na to hostující hráč Döhner Martin dává další tyč.
07:33 Neuvěřitelné šance měl Adam Martin, který připisuje dva zákroky hostujícímu brankáři.
06:08 I přes výborný výkon domácích se Letce povedlo dostat až ke střele, kterou Bruno nečekal.
06:01 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 0:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #23 Martin Döhner, asistoval #52 Petr West (0:1)
05:14 Efektivní obrana Holoveje a Nekudy vybojovala míček.
03:58 Nadějný útok Nekudy, který se dostává až k bráně, ale ke střele nedošel.
03:00 Vážení diváci, velice se vám omlouváme, že z technických potíží nejde video přenos, snažíme se to co nejdříve napravit. Děkujeme vám za pochopení.
01:46 Skvělý zákrok nám ukázal Bruno Vagel.
00:01 Úvodní bule první třetiny pro FBC Letka Toman Finance Group.