4
  • 60 59:27

trest do konce utkání

Aligators Klobouky - Kanonýři Kladno 4:3
branky: 38. Pavel Zbořil, 40. Dominik Král, 46. Tomáš Jedlička, 52. Pavel Zbořil - 31. Vojtěch Novák, 51. Tomáš Chroust, 55. Ondřej Šimeček; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 3 + Pavel Zbořil 4 + TDKU:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Michal Prokeš 24 - Jakub Janoušek 7; po třetinách: 0:0, 2:1, 2:2
60:00 Střely ve 3. části: 5:13
59:28 Přesilovka pro hosty navíc!
59:27 Vyloučen hráč #40 Pavel Zbořil družstva Aligators Klobouky do konce utkání
59:27 Vyloučen hráč #40 Pavel Zbořil družstva Aligators Klobouky na 2+2 minuty za nesportovní chování
59:27 Vyloučen hráč #40 Pavel Zbořil družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:01 Hosté rozpohybovali domácí obranu, avšak finální střela minula poloodkrytou branku!
57:26 Hosté si berou timeout a jdou rovnou do 6!
57:25 Timeout Kanonýři Kladno
57:00 Poslední 3 minuty třetí třetiny!
54:59 Hra je nahoru dolů a to aktuálně svěčí více Kladnu a to se díky Šimečkově střele dostává opět na dostřel!
54:58 GÓL Kanonýři Kladno! 4:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #12 Ondřej Šimeček bez asistence (4:3)
51:58 Král poslal přihrávku na Zbořila, který udělal dva kroky do středu a trefil skulinku, která se mu tam objevila!
51:57 GÓL Aligators Klobouky! 4:2
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #88 Dominik Král (4:2)
50:35 Kladno snižuje! Přihrávka od mantinelu na střed, rýchlá střela z jedničky a je to 3:2!
50:34 GÓL Kanonýři Kladno! 3:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #69 Hugo Hübner (3:2)
50:04 Nebezpečný protiútok tentokrál vymyslelo Kladno, avšak teč před brankou šla nad
49:10 Chmela z trestné lavice získal balónek a šel do protiútoku, avšak Janoušek byl proti.
48:15 Míček lítá ze strany na stranu, ale na branku zatím doletěla jen jedna střela.
47:04 Další přesilovka pro hosty!
47:03 Vyloučen hráč #33 František Chmela družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
45:19 První střela domácích ve třetí třetině, první gól! Odražený míček si vzal na starost Jedlička a uklidil ho do levého horního rohu Janouškovi klece!
45:18 GÓL Aligators Klobouky! 3:1
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #89 Tomáš Jedlička, asistoval #87 Lukáš Gregr (3:1)
44:08 Domácí jsou v plném počtu. Kladno měla dobré příležitosti, ale buď zakročil blok domácích nebo skvělý Prokeš.
42:35 Střelu Bohuslávka vyráží Prokeš ramenem!
42:09 Přesilovka pro hosty! Dokáží ji zúročit a vyrovnat?
42:08 Vyloučen hráč #21 Tomáš Hos družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost
41:45 Netrvalo dlouho a Kladno získalo balónek a začalo dlouhé obléhání domácí branky.
40:01 Třetí úvodní buly opět pro domácí!
40:00 Střely ve 2. části: 4:7
39:55 Ještě jeden volný úder pro hosty!
39:19 A domácí se dostávají do vedení! Přihrávkový mág Lorenc vysunul Krále, který už věděl, jak s míčkem naloží a posílá domácí do vedení!
39:18 GÓL Aligators Klobouky! 2:1
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #88 Dominik Král, asistoval #68 Ondřej Lorenc (2:1)
38:50 Aligátory vyrovnávací gól skvěle nabudil!
37:03 A máme tu vyrovnávací branku! Lorenc vybojoval balónek a předložil balónek Zbořilovi, který přesouvajícího se Janouška prostřelil na bližší tyčku!
37:02 GÓL Aligators Klobouky! 1:1
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #68 Ondřej Lorenc (1:1)
34:20 Zbořil nejprve jen těsně netrefil branku, poté se vrátil a zblokoval nebezpečnou střelu kladenských.
33:53 Máme tu opět hru nahoru a dolů, ta musí diváky bavit!
31:55 Dnešnímu svátečnímu utkání přihlíží 50 diváků! Děkujeme!
30:07 Chvíli po konci první poloviny se hosté ujímají vedení. Střela Nováka od mantinelu skončila v protější šibenici Prokešovi svatyně.
30:06 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #95 Marek Veselý (0:1)
27:59 Nejprve výborná střela kladenských, která byla zblokována, poté velká šance Doupovce, který však nezakončil.
26:15 Gremmel vybojoval balónek a vyvezl ho do situace 2 na 1. Jeho střelu lapil Janoušek na jedničku!
25:42 Šmerák vyzkoušel po delší době Janouška, ten s ní však neměl žádný problém.
24:33 Kladno hýří pohybem a vypadá to, že to bude jen otázka času, kdy skóruje.
22:51 Domácí se po téměř 3 minutách konečně dostali k balónku.
20:39 Kladno vstoupilo do druhé části aktivně, hned budou mít výhodu volného úderu.
20:01 Druhé úvodní buly vyhrávají opět domácí.
20:00 Střely v 1. části: 2:7
19:35 Nacvičená kombinace Kladna skončila střelou mimo, z následující křižné přihrávky střela opět mimo..
19:01 Probíhá poslední minuta třetí třetiny..
17:14 Juniorský florbal na obě strany, útok střídá útok, ale stav je stále 0:0.
15:00 Více na balónku zatím hosté, ale domácí hrozí z nebezpečných protiútoků.
12:49 Oba týmy už měli kvalitní příležitosti na skórování, avšak gólmani a povrch jsou zatím proti..
09:27 Šefčíkovi teď při střele sjel balónek z čepele, to mohla být další gólová příležitost..
08:31 Zbořil svojí jedovatou ranou vyzkoušel Janouškovu helmu, ta odolala.
07:28 Další slibná příležitost pro hosty, tentokrát ji včasným blokem hasí Klimeš.
06:05 Kladno obehrálo domácí obranu, následnou střelu do prázdné brány skvěle vytáhl Prokeš!
03:50 Líznar dostal nabito, bohužel však minul a hosté už jsou v plném počtu.
03:00 Hráči Kladna zblokovali dvě střely domácích a vyvezli balónek na útočnou polovinu.
01:50 Domácí si vyzkouší přesilovku, dočkáme se první branky dnešního utkání?
01:49 Vyloučen hráč #12 Ondřej Šimeček družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vysoká florbalka
01:25 Kladno získalo balónek na svoje hokejky a v poklidu kombinuje.
00:29 Král se dostal do dobré příležitosti, ale jeho střela byla zblokována.
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí!