5:9
    Matyáš SIROTEK
    (Vlček)

FBC Štíři Č. Budějovice - DDQ Florbal Chomutov 5:9
branky: 25. Ondřej Veselý, 29. Tomáš Hanák, 31. Tomáš Hanák, 41. Tomáš Brožek, 60. Matyáš Sirotek - 9. Jakub Holovej, 16. Jakub Štěrba, 24. Ondřej Halej, 30. Tomáš Novotný, 36. Ondřej Halej, 38. Petr Linc, 42. Ondřej Halej, 56. Tomáš Novotný, 59. Jakub Štěrba; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; diváků: 181; zásahy brankářů: Martin Hanousek 37 - Lukáš Kříž 33; po třetinách: 0:2, 3:4, 2:3
60:00 Střely ve 3. části: 15:15
59:24 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:9
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #17 Dominik Vlček (5:9)
58:55 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 4:9
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba bez asistence (4:9)
58:55 Štěrba krásnou střelou zvyšuje.
58:00 Probíhají poslední dvě minuty 3. třetiny.
57:31 Vyloučen hráč #77 Tomáš Hanák družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:43 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 4:8
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #28 Petr Linc (4:8)
54:40 Vlček pěknou střelou trefil pouze Kříže.
54:29 Hosté hrají v plném počtu.
53:53 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
53:30 Domácí obstřelují branku Kříže.
52:29 Vyloučen hráč #24 Jakub Holovej družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
50:30 Trestné střílení družstva DDQ Florbal Chomutov neproměnil #51 Adam Martin.
48:49 Hosté hrají v plném počtu.
46:49 Vyloučen hráč #87 Martin Jeníček družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
45:41 Hanousek si připisuje další skvělý zákrok
44:03 Hosté obstřelují branku Hanouska.
41:24 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 4:7
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej bez asistence (4:7)
41:24 Hosté si své tříbrankové vedení berou rychle zpět. Postaral se o to Halej.
40:39 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #75 Tomáš Brožek, asistoval #38 Michal Matějček (4:6)
40:22 Hosté hrají v plném počtu.
40:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrál domácí tým.
40:00 Střely ve 2. části: 14:19
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:22 Vyloučen hráč #33 Vojtěch Bernas družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:38 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:6
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #28 Petr Linc, asistoval #84 Ondřej Šarša (3:6)
37:38 Chomutov se dostává do trháku, vede už o tři branky.
37:19 Vyloučen hráč #38 Michal Matějček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování florbalky
36:52 Hosté jsou momentálně aktivnější na hřišti.
35:45 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:5
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #51 Adam Martin (3:5)
34:48 Oba brankáři předvádějí skvělé výkony.
30:11 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #38 Michal Matějček (3:4)
30:11 Hanák opět střelou do horního rohu snižuje na rozdíl jediné branky.
29:55 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:4
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný z trestného střílení (2:4)
28:33 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:3
28:33 Hanák přesnou ranou do horního růžku branky snižuje na rozdíl jedině branky.
26:49 Hanák znovu netrefil odkrytou branku soupeře.
24:07 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Ondřej Veselý bez asistence (1:3)
24:07 Po velké chybě hostující obrany se k míčku dostal Veselý, který snižuje.
23:59 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 0:3
23:18 Matějček ve velké šanci netrefil míček.
21:37 Hanousek skvělým zákrokem drží svůj tým.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrál domácí tým.
20:00 Střely v 1. části: 9:12
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:25 Trestné střílení družstva DDQ Florbal Chomutov neproměnil #19 Jakub Štěrba.
15:49 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 0:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba, asistoval #13 Tomáš Novotný (0:2)
15:49 Ze střely Štěrby se Chomutov dostává do dvoubrankového vední.
14:57 Hra se po golu hostů uklidnila.
11:59 Hanák v obrovské šanci na to vyrovnat orazítkoval tyč.
08:59 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #24 Jakub Holovej, asistoval #98 Adam Zahraj (0:1)
08:59 Holovej po samostatném úniku dostává svůj tým do vedení.
08:27 Hra je velice vyrovnaná, oba týmy mají mnoho šancí.
05:48 Hanousek skvěle zasáhl po samostatném úniku soupeře.
03:23 Hanák ve velké šanci netrefil prázdnou branku.
01:47 Koklar hned na úvod vyslal tvrdou střelu k tyčce branky.
00:01 Úvodní buly 1.třetiny vyhrál Chomutov.