• 60 59:59
    2
    Jan DALER

TROOPERS - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:4
branky: 21. Daniel Budík, 39. Vít Mlejnek, 48. Petr Voltner - 23. Dominik Dvořák, 29. Martin Nagy, 49. Tomáš Brom, 58. Vít Máček; rozhodčí: Libor Gavlas - Martin Petřík; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 118; zásahy brankářů: Jan Chrást 14 - Filip Létal 21; po třetinách: 0:0, 2:2, 1:2
60:00 Komentář hostů: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým hostů Filipem Létalem a trenérem Simonem Šiškou: https://youtu.be/4IDNsDkSAfc
60:00 Komentář domácích: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým domácích Danielem Budíkem a trenérem Ivošem Bartkem: https://youtu.be/XZzXk13CufQ
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
60:00 Děkujeme za sledování dnešního přenosu a přejeme dobrou noc!
59:59 Vyloučen hráč #19 Jan Daler družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost
59:59 Daler se ještě postrkuje na brankovišti s Létalem, ale nic dalšího se již nestane
59:44 Knotkova střela míjí branku
59:00 Domácím zbývá ke srovnání už jen minuta
58:32 Knotek zkoušel, jestli nemá Létal mezeru mezi nohama. Nemá
58:08 Domácí okamžitě reagují nasazenou power play
57:32 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #76 Vít Máček bez asistence (3:4)
57:32 Suk nakonec dotlačil míček za Chrástova záda
56:35 Zouharovi s Hájkem se nepodařilo procedit míček za Chrástova záda, šance to ale byla slibná
55:52 Hosté natlačili Trávníčka na svou střídačku. Dle trenéra domácích nemůže být o případném přestupu či hostování ani řeč
54:56 Zaváhání v rozehrávce hostů domácí neproměňují. Následná Voltnerova střela orazítkovala pouze horní tyč
54:30 Beránkovu nabídku Knotek promáchl
53:56 Prudká Trávníčkova střela do Létalova solaru
53:18 Létal se po svém záktoku velmi obával pohnout ve strachu, aby míček odněkud nevyplaval
53:01 Rozehrávky obou týmů teď končí na holích soupeře ve středním pásmu
50:35 Minich se dnes zatím pouze zastřeluje
48:10 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #65 Jiří Hájek (3:3)
48:10 Hosté nepřipouští dlouhé oslavy vedení domácích a rychle odpovídají!
47:40 GÓL TROOPERS! 3:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #27 Petr Kadlec (3:2)
47:40 A je úspěšnější!
47:03 Vyloučen hráč #20 Jan Lacina družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:03 Nyní si přesilovou hru zahrají také domácí, tak uvidíme, jestli bude úspěšnější
38:01 GÓL TROOPERS! 2:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #8 Vít Mlejnek, asistoval #19 Jan Daler (2:2)
38:01 Mlejnkova střela od půlka zalétla až do hostující branky, utkání je srovnáno!
37:54 Dnešnímu utkání přihlíží 118 skvělých diváků. Děkujeme!
37:06 Zouhar ani na několikrát nepřekonal Chrásta
36:37 Kadlecovo doklepnutí málem skončilo za zády Létala
34:36 Fuchsova střela po sérii odrazů těsně míjí domácí branku
33:26 Knotkova pumelice míjí hostující branku
32:36 Trávníčkova střela trefila jen Létalovo rameno
31:31 Hostující Vít spojil svůj střelecký pokus s exkurzí na domácí střídačku. Že by nový transfer?
29:52 Trávníčkova střela sražena hostujícími obránci
28:59 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #27 Martin Nagy, asistoval #41 Lukáš Vlach (1:2)
28:59 Nahození na Chrástovu branku končí překvapivě v síti! Tímto zákrokem se domácí brankář asi moc chlubit nebude
28:22 Volný úder ze zajímavé pozice před Chrástem končí střelou mimo branku
28:04 Karamářova nabídka prošla až k Létalovi, hostující brankář kryje
27:15 Chrást doslova zalehl pokus o ohrožení vlastní branky
25:02 Beránek zachytil rozehrávku hostí a založil nebezpečný závar před Létalovou brankou
24:33 Lacinova střela prošla za Chrástova záda až po přerušení hry
23:15 Z taktické hry se nám pomalu stává přelévaná nahoru a dolů
22:19 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #25 Dominik Dvořák, asistoval #9 Jaroslav David (1:1)
22:19 Odpověď hostů na sebe nenechala dlouho čekat!
20:33 GÓL TROOPERS! 1:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Daniel Budík, asistoval #28 Jiří Knotek (1:0)
20:33 Domácí Daniel Budík otevírá skóre dnešního utkání!
20:01 Turnaj mladých nadějí Troopers máme za sebou, začíná druhá část utkání!
20:00 Střely v 1. části: 4:6
20:00 První třetina končí, platnou branku jsme zatím neviděli
19:32 Sukova slibná šance končí v bloku domácího družstva
18:56 Voltner nabídl slibnou příležitost Dalerovi, ten tentokrát míjí
17:50 Hosté se dostali k vážnějšímu ohrožení Chrástovy branky až dávno po uplynutí Trávníčkova trestu
16:58 Hosté drží většinu času domácí v zámku
15:28 Vyloučen hráč #77 Ondřej Trávníček družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
15:26 Uvidíme i přesilovku hostů!
14:25 Hosté v plném počtu, nabídka pro domácí zůstala neproměněna
14:16 Hosté se zatím brání úspěšně
12:27 Hosté zkoušeli pozornost rozhodčích s šesti hráči v poli, ti si však nedovoleného počtu všimli!
12:25 Vyloučen hráč #87 Nikolas Zouhar družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za špatné střídání
11:35 Je za námi více polovina první třetiny a kromě neuznané branky jsme zatím neviděli žádnou vážnější akci
10:01 ... a branka neplatí!
10:01 Rozhodčí se radí s kapitány, zda-li Dalerova branka platí
00:00 Vítejte u dnešního utkání, oba týmy jsou již na hrací ploše