3:4
    Daniel DROBIŠ
    (Hanousek)

DDQ Florbal Chomutov - FBC Štíři Č. Budějovice 3:4p
branky: 4. Daniel Grener, 33. Ondřej Halej, 44. Ondřej Halej - 38. Dominik Vlček, 48. Dominik Vlček, 49. Patrik Holý, 61. Daniel Drobiš; rozhodčí: Jiří Jelínek - Radek Štengl; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 255; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 22 - Martin Hanousek 15; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:2, 0:1
65:00 Střely v prodloužení: 1:1
65:00 Nejlepšími hráči z dnešního utkání se stávají, za Florbal Chomutov č. 92 Daniel Kellermann, za FBC Štíři Č. Budějovice č. 94 Martin Hanousek.
60:37 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #94 Martin Hanousek (3:4)
60:37 Po střele Kellermanna se hostující brankář rozhodne rychle nahodit míček do útoku k Drobišovi a ten střílí na Kříže, který dostává smolné jesle.
60:01 Úvodní buly v prodloužení vyhrává FBC Štíři Č. Budějovice.
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
59:59 Poslední sekunda a hosté z volného úderu před domácí bránou trefují tyčku, blíží se prodloužení.
59:42 Oddychový čas byl využit a teď poslední sekundy do konce třetí třetiny a na míčku jsou hosté.
59:38 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
59:38 Pekelná střela ze strany hostů, poslední sekundy do konce a Lukáš Kříž míček chytá.
59:01 Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
58:40 Hosté se dostávají k míčku a běží do útoku, kde už se proti nim staví domácí obrana.
58:20 Na míčku jsou domácí, kteří se drží v útoku.
57:59 Času čím dál tím méně a stav je stále vyrovnaný.
53:33 Štěrba pokusil střelu směřující přímo do brány, ale obránce hostů míček v zákleku poslal do pravého rohu.
52:11 Timeout DDQ Florbal Chomutov
52:11 Tři hostující hráči běžící úplně samotní na Lukáše Kříže, kterému se nepřekonajícím zákrokem povedlo míček dostat pod kontrolu.
50:55 Míček je zase na florbalkách hostujícího týmu, který se dnes chce také dostat do vedení.
49:33 Stav je vyrovnaný, ale stále zůstává spoustu času, aby se Chomutovu povedlo navýšit.
48:51 Intenzivní, efektivní a neuvěřitelný, to jsou slova, které by jsem použil k výkonu, který se zde odvádí.
48:12 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #20 Patrik Holý bez asistence (3:3)
47:58 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #21 Petr Žáček (3:2)
47:58 Chomutov nedokázal zaujmout postavení a ze slepého úhlu se Štírům povedlo snížit o gól.
47:01 Hosté pokouší další střelu na bránu, ale ta opět letí mimo hřiště.
45:55 Holovej položen k zemi a domácí z toho mají volný úder ze středu hřiště.
44:15 Schneider přihrává před bránu na Manase, který pokouší hostujícího brankáře a ten chytá do obou rukou.
43:10 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #19 Jakub Štěrba (3:1)
43:10 Povedené složení domácích hráčů, kteří se v rychlé oční komunikaci zvládli domluvit nad tím jak vstřelit branku.
42:48 Neuvěřitelný zákrok Lukáše Kříže, který nohou vyráží střelu na bránu.
40:19 První sekundy třetiny a Štíři posílají střelu na Kříže, který ji perfektně odráží zvednutím levé ruky.
40:01 Úvodní buly ve třetí třetině dnes vyhrál tým FBC Štíři Č. Budějovice.
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
39:55 Poslední sekundy do konce druhé třetiny a hosté mají volný úder z před brankového prostoru u domácích.
39:01 Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
37:50 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #16 Lukáš Froněk (2:1)
37:30 K dnešnímu utkání ze sportovní haly v Chomutově přihlíží 255 diváků.
36:33 Chomutov obdržel branku, ale stále se pokouší získat míček a navýšit na brankovém skóre.
36:07 Oba týmy jsou zpátky v pěti.
34:07 Vyloučen hráč #33 Vojtěch Bernas družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
34:07 Vyloučen hráč #38 Michal Matějček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za držení
34:07 Z vyhroceného souboje o míček se stává současné vyloučení dvou hráčů.
32:36 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:0
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #92 Daniel Kellermann (2:0)
32:36 Halej se dostává přes celý hřiště a střílí na brankáře, míček se odráží na Kellermanna, který přihrává opět na Haleje a ten střílí gól.
31:35 V před brankovém prostoru u Chomutova byl zraněn domácí hráč Martin Pretl, který je doprovázen na střídačku a pokračuje se v zápase.
30:46 Halej blokuje florbalku hostujícího hráče a je z toho volný úder.
28:36 Šarša se dostává k míčku a přihrává do útoku na Bernase, který se neúspěšně pokusil vystřelit.
26:42 Kellermann byl povalen k zemi, ale zvedá se a využívá volného úderu.
24:56 Šarša přihrává na domácího Štěrbu a ten trefuje tyčku.
24:34 Chomutov se ubránil dvěma střelám a hned se dostává do protiútoku.
22:32 Hosté pokusili útok, ale při střele posílají míček mimo hřiště.
21:55 Chomutovu se povedlo vybojovat míček a hned vytváří útok.
20:41 Domácí využívají hned první možnosti k útoku, ale branka z toho nebyla.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává hostující FBC Štíři Č. Budějovice.
20:00 Střely v 1. části: 4:9
19:16 Ačkoliv se na míčku více nachází hostující Štíři tak Chomutov využívá každé šance na útok.
19:01 Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:20 Blíží se poslední minuta první třetiny a hráčské souboje neustupují.
16:28 Martin Pretl šel do boje o míček, ale rychlým úderem ho posílá mimo hřiště a dostávají se k němu hosté.
14:19 Intenzivní souboj v hostujícím rohu, ze kterého si míček vyváží domácí Holovej.
12:47 Další letící střela na domácího Kříže, který zvládá včas zareagovat a míček chytit.
12:16 Povedený obranný zákrok domácího Klementa, který blokuje střelu hostujícího týmu.
10:14 Skvělý zákrok domácího Kříže, který se postavil proti letící střele.
08:44 Domácí Adam Martin se marně pokoušel vybojovat míček.
08:06 Domácí tým hraje v plném počtu.
07:11 Štíři se i přes přesilovou hru zatím k domácí bráně nedostávají.
06:06 Vyloučen hráč #86 Ondřej Halej družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za hra na zemi
05:26 Hosté se neúspěšně snažili ubránit míček před domácím útokem.
03:04 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #37 Daniel Grener, asistoval #51 Adam Martin (1:0)
03:04 Hned první střela utkání a končí v síťce hostujícího družstva.
02:46 Štíři uzavírají Chomutov na domácí polovině.
01:29 Holovej pokusil získat míček, ale je z toho volný úder pro hostující družstvo.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrál tým FBC Štíři Č. Budějovice.