• 27 26:16
    6:0
    Silvie HARTLOVÁ

FBC TULIP Liberec - SK BIVOJKY LITVÍNOV 6:0
branky: 9. Theresa Pekárková, 14. Michaela Cidlinská, 19. Karolína Štočková, 21. Veronika Ulrychová, 24. Julie Nesměráková, 27. Silvie Hartlová; rozhodčí: Valentina Kopecká - Jakub Čistý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Eliška Kolstrunková 15 - Adéla Chromyová 34, Natálie Milerová -2; po třetinách: 1:0, 2:0, 3:0
30:00 Střely ve 3. části: 9:5
30:00 Ukončení 3. části
28:29 Ohrožení časoměřičů tečovanou střelou hráčky Litvínova.
27:17 Začíná se ukazovat převaha Liberce, ale Litvínov se nechce vzdát bez boje.
26:24 Liberec přidává další gól, Kombinace Hartlová Nesměráková opět zafungovala. Povedená akce.
26:16 GÓL FBC TULIP Liberec! 6:0
Branku družstva FBC TULIP Liberec vstřelil #28 Silvie Hartlová, asistoval #66 Julie Nesměráková (6:0)
25:00 Litvínov na inkasovaný gól odpovídá náporem. Ještě, že Labajová ubránila tento útok.
23:36 GÓL FBC TULIP Liberec! 5:0
Branku družstva FBC TULIP Liberec vstřelil #66 Julie Nesměráková, asistoval #28 Silvie Hartlová (5:0)
23:00 Střídání brankáře. Nový brankář #33 Natálie Milerová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV
22:52 A už se zase hraje, věříme, že bude gólmanka hostí v pořádku.
22:51 Hráčky obou týmu se snaží udržet v provozní teplotě mírným protahováním.
22:50 Zápas je přerušen
22:50 Dochází ke střídání góĺmanky Litvínova.
22:17 Střela Litvínova končí nad domácí brankou.
20:55 Tak dnes asi Tulipky gól nedostanou a končí i druhý zápas s nulou na kontě inkasovaných branek.
20:48 Ulrychová dnes opravdu při chuti a dává další gól do litvínovské sítě z bezprostřední blízkosti.
20:30 GÓL FBC TULIP Liberec! 4:0
Branku družstva FBC TULIP Liberec vstřelil #50 Veronika Ulrychová bez asistence (4:0)
20:01 Po druhé třetině vedou domácí o tři góly. Litvínov nevyužil pasáž v zápase, kdy se Liberci moc nedařilo. Liberec se naopak střelecky prosadil.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Střely ve 2. části: 18:5
20:00 Ukončení 2. části
18:40 Další střelu Ulrychové z dálky doráží pohotově Štočková. Pod gómankou prosvištěl balonek do sítě.
18:33 GÓL FBC TULIP Liberec! 3:0
Branku družstva FBC TULIP Liberec vstřelil #22 Karolína Štočková, asistoval #50 Veronika Ulrychová (3:0)
18:00 Liberec teď v náporu, jedna střela za druhou míří na branku Litvínova, zatím ale bez gólové radosti domácích.
16:44 Za brankou kombinuje Štočková, povedené střídání celé pětky
16:02 Liberci timeout prospěl, už znovu kombinuje na útočné polovině.
16:00 Timeout FBC TULIP Liberec
14:45 Timeout Liberce.
14:35 Litvínov začíná vystrkovat drápky a střela míří zase přesně na branku Tulip.
14:10 Pěkná kombinační akce Tulip zakončená do prázdné brány končí gólem Tulip
13:45 GÓL FBC TULIP Liberec! 2:0
Branku družstva FBC TULIP Liberec vstřelil #24 Michaela Cidlinská, asistoval #28 Silvie Hartlová (2:0)
13:15 Šance Litvínova, brankářka vyráží
11:38 Krásný obranný zákrok Svobodové před vlastní gĺmankou.
10:58 Tulip rozehrává z rohu na útočné polovině. Nic z toho ale nebylo.
10:22 A hned první střela hráček Tulip končí nad.
10:01 Sledovali jsme první vyrovnanou třetinu se střelami na obou stranách. Štěstí se přiklonilo v jednom případě k hráčkám Tulip a ty vedou 1:0.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Střely v 1. části: 12:5
10:00 Ukončení 1. části
08:50 Máme tu první gól Liberce, po obléhání branky soupeře se prosadila Pekárková.
08:29 GÓL FBC TULIP Liberec! 1:0
Branku družstva FBC TULIP Liberec vstřelil #19 Theresa Pekárková, asistoval #66 Julie Nesměráková (1:0)
07:54 Cidlinská zamířila mimo branku.
06:33 V náporu opět Litvínov, následuje rozehra z rohu.
05:20 První střela Litvínova míří vedle.
04:20 Liberec stále na útočné polovině.
02:48 A další střela...
01:45 První šance Šindelářové z Tulip...těsně vedle
01:10 Zápas byl zahájen, domácí Tulip Liberec se pokusí dnes o druhou výhru. Hra se odehrává ve středu hřiště.