• 38 37:41
    0:9
    ()

TJ Plamen Chodov - FBC DDM Kati Kadaň 0:9
branky: 3. Petra Trochová, 7. Bui Mai Linh Nguyen, 7. Liliana Šindelářová, 22. Kateřina Hrdličková, 30. Lenka Rosolová, 31. Liliana Šindelářová, 33. Lenka Rosolová, 35. Liliana Šindelářová, 38. Kateřina Hrdličková; rozhodčí: Patrik Med - Daniel Dolák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Andrea Nemeščuková -2, Andrea Nemeščuková -4, Andrea Nemeščuková -2 - Karolína Dřevová 4, Karolína Dřevová 3, Karolína Dřevová 5; po třetinách: 0:3, 0:1, 0:5
39:00 Střely ve 3. části: 5:7
39:00 Ukončení 3. části
38:59 Utkání končí výsledkem 9:0. Děkujeme za sledování našeho streamu.
38:41 Neuvěřitelná smůla Chodova, když v závěru třetiny přeskočil těsně před bránou míček hokejku a bohužel netrefila míček.
37:42 Ve vlastním oslabení Kadaň zvyšuje na 9:0.
37:41 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:9
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #27 Kateřina Hrdličková bez asistence (0:9)
36:43 Nepříjemná střela Ševčíkový končí zákrokem brankářky Kadaně.
36:22 Vyloučen hráč #84 Liliana Šindelářová družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:22 Chodov bude hrát přesilovku po faulu hráčky s číslem #84. Fanoušci doufají v branku.
36:05 Po střele hráčky Kadaně zvonila za gólmankou Chodova tyč!
34:09 Hráčka s číslem #84 dává hattrick a zvyšuje na 8:0.
34:08 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:8
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #84 Liliana Šindelářová, asistoval #18 Zuzana Armstarková (0:8)
33:46 Teď tvrdý střet na mantinelu končí přerušením rozhodčího ve žlutém.
32:18 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:7
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Lenka Rosolová bez asistence (0:7)
31:56 I přes nepříznivé skóre si Chodov vytváří šance a snaží se vstřelit gól pro diváky.
30:55 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #84 Liliana Šindelářová, asistoval #25 Bui Mai Linh Nguyen (0:6)
30:55 Po střele hráčky s číslem 84 vede Kadaň již o 6 branek.
29:48 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Lenka Rosolová, asistoval #17 Pavlína Benešová (0:5)
29:48 Kadaň dává pomyslného "bůra" a Chodovu se teď více vzdalují 3 body.
29:05 Krásný zákrok nohou předvedla brankářka Chodova a drží svůj tým stále ve hře!
28:10 Dobrá střela Chodova a domácí pokračují za cílem kontaktní branky.
26:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Andrea Nemeščuková družstva TJ Plamen Chodov
26:00 Střídání brankáře. Nový brankář #67 Karolína Dřevová družstva FBC DDM Kati Kadaň
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Za chvíli startuje třetí třetina a doufáme ve velkolepou podívanou!
26:00 Střely ve 2. části: 3:5
26:00 Ukončení 2. části
25:59 Druhá třetina končí za stavu 4:0 pro Kadaň.
24:40 Dobrou střelu Beňový vyrazila brankářka Kadaně a Chodov bojuje o kontaktní gól. Vzápětí na druhé straně předvedla i brankářka Chodova skvělé zákroky!
23:36 Teď výborné zákroky gólmanky Chodova drží její tým stále ve hře
21:54 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #27 Kateřina Hrdličková, asistoval #84 Liliana Šindelářová (0:4)
21:54 Chodov rozhodně zlepšil pohyb a hru, bohužel ale Kadaň zvýšila na 4:0.
20:43 Obrovská šance nekončí kontaktním gólem pro Chodov, když Šavelová z metru netrefila prázdnou bránu!
19:45 Hráčka Kadaně odchází po jejím pádu s potleskem na střídačku
16:06 Po individuální akci Ševčíkové míček skončil za hrazením
15:36 Obrovské štěstí pro Chodov, kdy po střele Kadaně zvonila znovu tyč!
14:07 Teď nepříjemný pád hráčky Chodova přes mantinel nakonec končí potleskem ochozenstva za jejím odchodem na střídačku.
13:01 Diváci se určitě dobře občerstvili a můžeme se těšit na druhou třetinu!
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Po první třetině je stav 3:0 pro Kadaň.
13:00 Střely v 1. části: 4:7
13:00 Ukončení 1. části
09:20 Kadaň zvyšuje tlak a snaží se vstřelit branku, zatímco Chodov se marně dostává z pásma.
06:27 Hodně studená sprcha pro domácí Chodov! Kadaň zvýšila již na 3:0
06:07 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:3
06:02 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #25 Bui Mai Linh Nguyen, asistoval #27 Kateřina Hrdličková (0:2)
04:20 Utkání se hraje ve vysokém tempu
02:59 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #42 Petra Trochová, asistoval #12 Lenka Rosolová (0:1)