• 45 44:30
    2
    Adam KOBERA

SC Podještědí Český Dub - FBC Panthers Liberec B 7:16
branky: 15. Michal Třešňák, 20. Tomáš Eichler, 20. Petr Bartoň, 27. Michal Třešňák, 28. Michal Třešňák, 43. Petr Bartoň, 45. Roman Maňák - 6. Matěj Pokorný, 10. Lukáš Ďuriš, 11. Daniel Gazdík, 11. Šimon Krebs, 14. Dominik Trunec, 15. Adam Kobera, 21. Matěj Pokorný, 22. Šimon Krebs, 23. Daniel Gazdík, 27. Matěj Pokorný, 32. Lukáš Ďuriš, 34. Daniel Gazdík, 37. Adam Kobera, 38. Lukáš Ďuriš, 42. Jiří Jeník, 44. Tomáš Hess; rozhodčí: Petr Dunaj - Marek Pohunek; vyloučení: 2 + Petr Smrkovský 4:1 + Lukáš Ďuriš TDKU + 4; využití: 1:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Michal Charousek 48 - Josef Slabý 35; po třetinách: 1:6, 4:4, 2:6
45:00 Střely ve 3. části: 12:22
44:48 GÓL SC Podještědí Český Dub! 7:16
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #7 Roman Maňák, asistoval #99 Stanislav Pokorný (7:16)
44:30 Vyloučen hráč #85 Adam Kobera družstva FBC Panthers Liberec B na 2 minuty za špatné střídání
43:31 GÓL FBC Panthers Liberec B! 6:16
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil #36 Tomáš Hess bez asistence (6:16)
42:37 GÓL SC Podještědí Český Dub! 6:15
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #17 Petr Bartoň, asistoval #99 Stanislav Pokorný (6:15)
41:39 GÓL FBC Panthers Liberec B! 5:15
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil #7 Jiří Jeník, asistoval #85 Adam Kobera (5:15)
40:13 Vyloučen hráč #34 Lukáš Ďuriš družstva FBC Panthers Liberec B na 2+2 minuty za hrubost
40:13 Vyloučen hráč #34 Lukáš Ďuriš družstva FBC Panthers Liberec B do konce utkání
40:13 Vyloučen hráč #89 Pavel Mužák družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za držení
40:13 Vyloučen hráč #58 Petr Smrkovský družstva SC Podještědí Český Dub na 2+2 minuty za hrubost
37:25 GÓL FBC Panthers Liberec B! 5:14
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil #34 Lukáš Ďuriš, asistoval #26 Šimon Krebs (5:14)
37:06 Vyloučen hráč #58 Petr Smrkovský družstva SC Podještědí Český Dub na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:05 GÓL FBC Panthers Liberec B! 5:13
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil #85 Adam Kobera bez asistence (5:13)
33:16 GÓL FBC Panthers Liberec B! 5:12
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil #30 Daniel Gazdík, asistoval #83 Ondřej Bartůšek (5:12)
31:33 GÓL FBC Panthers Liberec B! 5:11
30:00 Střely ve 2. části: 15:25
27:48 GÓL SC Podještědí Český Dub! 5:10
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #4 Michal Třešňák, asistoval #6 Petr Šmíd (5:10)
26:44 GÓL SC Podještědí Český Dub! 4:10
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #4 Michal Třešňák bez asistence (4:10)
26:13 GÓL FBC Panthers Liberec B! 3:10
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil #78 Matěj Pokorný, asistoval #30 Daniel Gazdík (3:10)
22:23 GÓL FBC Panthers Liberec B! 3:9
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil #30 Daniel Gazdík, asistoval #85 Adam Kobera (3:9)
21:29 GÓL FBC Panthers Liberec B! 3:8
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil #26 Šimon Krebs, asistoval #36 Tomáš Hess (3:8)
20:42 GÓL FBC Panthers Liberec B! 3:7
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil #78 Matěj Pokorný, asistoval #21 Pavel Kos (3:7)
19:52 GÓL SC Podještědí Český Dub! 3:6
19:43 GÓL SC Podještědí Český Dub! 2:6
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #2 Tomáš Eichler, asistoval #17 Petr Bartoň (2:6)
15:00 Střely v 1. části: 15:17
14:43 GÓL FBC Panthers Liberec B! 1:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil #85 Adam Kobera, asistoval #33 Dominik Trunec (1:6)
14:05 GÓL SC Podještědí Český Dub! 1:5
Branku družstva SC Podještědí Český Dub vstřelil #4 Michal Třešňák, asistoval #89 Pavel Mužák (1:5)
13:04 GÓL FBC Panthers Liberec B! 0:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil #33 Dominik Trunec, asistoval #85 Adam Kobera (0:5)
10:43 GÓL FBC Panthers Liberec B! 0:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil #26 Šimon Krebs, asistoval #85 Adam Kobera (0:4)
10:13 GÓL FBC Panthers Liberec B! 0:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil #30 Daniel Gazdík z trestného střílení (0:3)
09:51 Trestné střílení družstva FBC Panthers Liberec B neproměnil #85 Adam Kobera.
09:03 GÓL FBC Panthers Liberec B! 0:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil #34 Lukáš Ďuriš, asistoval #85 Adam Kobera (0:2)
05:53 GÓL FBC Panthers Liberec B! 0:1