1:8
    Jakub PARKMAN
    (Tuháček)

Florbal Ústí B - TJ Lokomotiva Louny 1:8
branky: 35. František Kopáč - 1. Daniel Fraško, 10. Lukáš Hauf, 14. Daniel Zelený, 15. Lukáš Zíval, 17. Daniel Fraško, 19. Lukáš Hauf, 28. Daniel Zelený, 42. Jakub Parkman; rozhodčí: Kryštof Danda - Jáchym Chalupný; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 111; zásahy brankářů: David Prousek ? - Jiří Nipauer ?; po třetinách: 0:4, 0:3, 1:1
45:00 Střely ve 3. části: 7:8
44:26 O přestávku musíme sehnat novou krabičku, zdravotníkovi přestává pumpovat aorta....
43:47 Zdravotník nemusí tahat cigaretu, nikomu se nic nestalo, SPORTU KE ZDRAVÍ!
41:37 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 1:8
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #8 Jakub Parkman, asistoval #11 František Tuháček (1:8)
41:37 Mladičký Parkman dokázal, že je hoden svého příjmení a zaparkoval míček do brány výstavní kličkou
40:06 Trestné střílení družstva Florbal Ústí B neproměnil #13 Jan Krejza.
40:06 Nájezd nebyl proveden špatně, ale brankář ukázal své kvality a vyčapal střelce, kterému zbyly jen oči pro pláč, PRESS F TO PAY RESPECT
40:05 Hráč s číslem 13 šel sám na bránu, ale dostal přes párky a bude se konat trestné střílení.
38:30 V posledních minutách utkání se přiostřují lokty... zdravotník si trhá zbytek vlasů, co má na hlavě. Doufejme, že se zbytek utkání obejde bez jeho zásahu
35:40 Tyčka zazněla halou, krásná střela Ústí!
34:09 GÓL Florbal Ústí B! 1:7
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #9 František Kopáč, asistoval #19 Čeněk Pokorný (1:7)
34:09 Střela pod levé horní víko a brankář byl tady bez šance na úspěch. Podle výkonu této třetiny to zatím vypadá, že nějaký ten gól ze strany Ústí ještě padne.
30:50 Poslední třetina odstartovala po dlouhé, taktické diskuzi týmu Ústí.. věříme v úspěch hlavního města Ústeckého kraje, do toho kluci!
30:00 Střely ve 2. části: 3:11
30:00 15:00... KOUŘOVÁ! Zdravotník už si obouvá boty..
27:13 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 0:7
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #17 Daniel Zelený, asistoval #81 Jakub Samuel (0:7)
27:13 Podle statistik lze usuzovat, že Louny si z tohoto utkání udělali trénink. Hrajou opravdu dobře!
23:03 Zdravotník si odskočil na rychlé žvárko... Tahá jedno za druhým ze stresu, neboť se obává o zdravotní stav našich mladých nadějných florbalistů. Hodný kluk to je!
18:39 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 0:6
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #15 Lukáš Hauf, asistoval #14 Lukáš Zíval (0:6)
18:39 Dobrá šleha na zadní tyč hráče #15, která vyústila v gól. Louny potrzují kurzového favorita a jdou si jasně pro 3 body!
16:04 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 0:5
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #68 Daniel Fraško, asistoval #29 Matouš Málek (0:5)
16:04 Zrovna když to dopíšu, tak padl nádherný gól ze strany Tj Lokomotiva Louny. Stav utkán 0:bůra
16:01 Druhá třetina již započala a my se nemůžeme dočkat dalších legendárních situací
15:00 Střely v 1. části: 2:8
14:52 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 0:4
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #14 Lukáš Zíval bez asistence (0:4)
13:20 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 0:3
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #17 Daniel Zelený bez asistence (0:3)
13:20 Krásná akce hráče Loun s číslem 17!! prosóloval hřiště, jak nůž máslem... klasická Viktorovka!!
12:44 O bezpečí hráčů se dnes bedlivě stará Václav Hízdo... DĚKUJEME, VENCO!!
09:38 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 0:2
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #15 Lukáš Hauf, asistoval #68 Daniel Fraško (0:2)
09:30 Krásná střela hráče s číslem 15.... MOCNĚ mu ho tam fouknul z otočky.
08:41 Na hřišti se začaly objevovat prvky fotbalu!!
07:00 Hřištěm prolétávají bomby z půlky sem a tam!!
05:35 Louny prozatím vedou jak na branky, tak na střely... pečlivě sledujeme zápas a budeme vás informovat o změnách!
00:13 GÓL TJ Lokomotiva Louny! 0:1
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil #68 Daniel Fraško, asistoval #11 František Tuháček (0:1)