4
  • 45 44:18
    4

TJ Starý Harcov Liberec - FBC Panthers Liberec 4:7
branky: 11. Michal Hanuš, 21. Tomáš Zelený, 24. Marek Rechtorovič, 41. Michal Hanuš - 1. Václav Vávra, 2. Filip Hloušek, 20. Filip Hloušek, 21. Ondřej Pimek, 26. Adam Berta, 26. Filip Hloušek, 42. Štěpán Rigo; rozhodčí: Miroslav Hnídek - Václav Váňa; vyloučení: 4 + Tadeáš Parnahaj TDKU + 4 + 4:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Rostislav Patočka 23 - Adam Mato 20; po třetinách: 1:2, 2:4, 1:1
45:00 Střely ve 3. části: 10:12
44:18 Vyloučen hráč #11 Tadeáš Parnahaj družstva TJ Starý Harcov Liberec na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
44:18 Vyloučen hráč #11 Tadeáš Parnahaj družstva TJ Starý Harcov Liberec na 2+2 minuty za nesportovní chování
44:18 Vyloučen hráč #11 Tadeáš Parnahaj družstva TJ Starý Harcov Liberec do konce utkání
41:40 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:7
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #11 Štěpán Rigo, asistoval #52 Marek Havle (4:7)
40:57 GÓL TJ Starý Harcov Liberec! 4:6
Branku družstva TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #5 Michal Hanuš bez asistence (4:6)
38:14 Timeout TJ Starý Harcov Liberec
38:14 Vyloučen hráč #4 Jiří Krois družstva TJ Starý Harcov Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:00 Střely ve 2. části: 8:10
28:19 Vyloučen hráč #5 Michal Hanuš družstva TJ Starý Harcov Liberec na 2 minuty za hrubost
25:41 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #24 Filip Hloušek bez asistence (3:6)
25:09 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #40 Adam Berta, asistoval #14 Jakub Hozák (3:5)
23:25 GÓL TJ Starý Harcov Liberec! 3:4
Branku družstva TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #10 Marek Rechtorovič, asistoval #8 Jan Langr (3:4)
20:18 GÓL TJ Starý Harcov Liberec! 2:4
Branku družstva TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #7 Tomáš Zelený, asistoval #13 Samuel Habětínek (2:4)
20:08 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #23 Ondřej Pimek, asistoval #68 David Vinš (1:4)
19:15 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #24 Filip Hloušek, asistoval #14 Jakub Hozák (1:3)
18:20 Vyloučen hráč #4 Jiří Krois družstva TJ Starý Harcov Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
15:00 Střely v 1. části: 6:8
11:14 Vyloučen hráč #6 Robert Komňacký družstva TJ Starý Harcov Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:20 GÓL TJ Starý Harcov Liberec! 1:2
Branku družstva TJ Starý Harcov Liberec vstřelil #5 Michal Hanuš, asistoval #35 Pavel Novák (1:2)
01:56 GÓL FBC Panthers Liberec! 0:2
00:10 GÓL FBC Panthers Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Václav Vávra, asistoval #14 Jakub Hozák (0:1)