1:4
    Jonáš KREJČA
    ()

Florbal Ústí B - ASK Lovosice - LFP 1:4
branky: 44. Jonáš Krejča - 1. Lukáš Vandrovec, 16. Jaroslav Pošík, 25. Jaroslav Pošík, 35. Jan Vokál; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 4:2 + Adam Pfeifer 4 + TDKU; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Martina Zajícová 15 - Radek Špiřík 17; po třetinách: 0:1, 0:2, 1:1
45:00 Střely ve 3. části: 7:8
43:55 GÓL Florbal Ústí B! 1:4
Vlastní branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #2 Jonáš Krejča (1:4)
38:00 Trestné střílení družstva ASK Lovosice - LFP neproměnil #85 Adam Žák.
34:50 GÓL ASK Lovosice - LFP! 0:4
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #33 Jan Vokál, asistoval #71 Lukáš Vandrovec (0:4)
30:00 Střely ve 2. části: 6:5
29:10 Vyloučen hráč #84 Ondřej Svoboda družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za bránění ve hře
26:47 Vyloučen hráč #30 Kryštof Vojtěch Karas družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za špatné střídání
26:34 Vyloučen hráč #85 Adam Žák družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za špatné střídání
24:47 Vyloučen hráč #46 Petr Dunaj družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za držení
24:04 GÓL ASK Lovosice - LFP! 0:3
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #44 Jaroslav Pošík, asistoval #33 Jan Vokál (0:3)
23:02 Trestné střílení družstva Florbal Ústí B neproměnil #19 Čeněk Pokorný.
15:54 GÓL ASK Lovosice - LFP! 0:2
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #44 Jaroslav Pošík, asistoval #21 Kryštof Kunst (0:2)
15:00 Střely v 1. části: 5:6
12:52 Vyloučen hráč #30 Kryštof Vojtěch Karas družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:27 Vyloučen hráč #24 Adam Pfeifer družstva ASK Lovosice - LFP do konce utkání
06:27 Vyloučen hráč #24 Adam Pfeifer družstva ASK Lovosice - LFP na 2+2 minuty za nesportovní chování
04:30 Vyloučen hráč #24 Adam Pfeifer družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za bránění ve hře
00:04 GÓL ASK Lovosice - LFP! 0:1
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil #71 Lukáš Vandrovec bez asistence (0:1)