• 30 29:40
    1:12
    (Abraham)

FD Teplice B - SK Dubí 1:12
branky: 23. Marek Stodola - 3. Pavel Abraham, 5. Vítek Blahout, 10. Vítek Blahout, 14. Benjamín Hyťha, 20. Adam Kraus, 21. Pavel Abraham, 22. Veronika Jurková, 26. Pavel Abraham, 27. Benjamín Hyťha, 27. Monika Nebosová, 28. Vítek Blahout, 30. Vítek Blahout; rozhodčí: Petr Dunaj - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 2:1 + Radek Rozlílek 4 + TT; využití: 0:1; diváků: 77; zásahy brankářů: Tadeáš Huml -12 - Daniel Brůha -1; po třetinách: 0:3, 0:2, 1:7
30:00 Ukončení 3. části
29:40 GÓL SK Dubí! 1:12
Branku družstva SK Dubí vstřelil #10 Vítek Blahout, asistoval #26 Pavel Abraham (1:12)
27:42 Timeout SK Dubí
27:41 Timeout FD Teplice B
27:41 GÓL SK Dubí! 1:11
Branku družstva SK Dubí vstřelil #10 Vítek Blahout, asistoval #28 Radek Rozlílek (1:11)
27:41 Vyloučen hráč #28 Radek Rozlílek družstva SK Dubí do konce utkání - technický trest
27:41 Vyloučen hráč #28 Radek Rozlílek družstva SK Dubí na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě
26:31 GÓL SK Dubí! 1:10
Branku družstva SK Dubí vstřelil #33 Monika Nebosová, asistoval #23 Eliška Novotná (1:10)
26:20 GÓL SK Dubí! 1:9
Branku družstva SK Dubí vstřelil #87 Benjamín Hyťha, asistoval #98 Adam Kraus (1:9)
25:20 GÓL SK Dubí! 1:8
Branku družstva SK Dubí vstřelil #26 Pavel Abraham, asistoval #33 Monika Nebosová (1:8)
22:08 GÓL FD Teplice B! 1:7
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #19 Marek Stodola, asistoval #26 Vojtěch Traksl (1:7)
21:12 GÓL SK Dubí! 0:7
Branku družstva SK Dubí vstřelil #29 Veronika Jurková, asistoval #9 Petra Jonášová (0:7)
20:17 GÓL SK Dubí! 0:6
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:15 GÓL SK Dubí! 0:5
Branku družstva SK Dubí vstřelil #98 Adam Kraus, asistoval #9 Petra Jonášová (0:5)
15:54 Vyloučen hráč #87 Benjamín Hyťha družstva SK Dubí na 2 minuty za špatné střídání
13:00 GÓL SK Dubí! 0:4
Branku družstva SK Dubí vstřelil #87 Benjamín Hyťha, asistoval #43 Lukáš Koubek (0:4)
10:39 Vyloučen hráč #19 Marek Stodola družstva FD Teplice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:59 GÓL SK Dubí! 0:3
Branku družstva SK Dubí vstřelil #10 Vítek Blahout, asistoval #29 Veronika Jurková (0:3)
09:07 Vyloučen hráč #78 Filip Lukeš družstva FD Teplice B na 2 minuty za sekání
04:59 GÓL SK Dubí! 0:2
02:58 GÓL SK Dubí! 0:1