(Moudrý)
29
  • 29 28:32

FBC Liberec B - FBC Panthers Liberec BLACK 8:3
branky: 2. Vít Janda, 4. Matěj Růžička, 11. Vít Janda, 12. Michal Doskočil, 14. Michal Doskočil, 16. Dominik Vondráček, 24. Matěj Růžička, 25. Vít Janda - 6. Václav Rohla, 18. Daniel Brzák, 25. Ondřej Bílý; rozhodčí: Václav Váňa - David Rubáš; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Antonín Nosek ? - Barbora Bartoňová ?; po třetinách: 2:1, 4:1, 2:1
30:00 Střely ve 3. části: 19:10
30:00 Ukončení 3. části
28:32 Trestné střílení družstva FBC Panthers Liberec BLACK neproměnil #29 Václav Rohla.
24:27 GÓL FBC Panthers Liberec BLACK! 8:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec BLACK vstřelil #20 Ondřej Bílý, asistoval #58 Eduard Moudrý (8:3)
24:20 GÓL FBC Liberec B! 8:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #23 Vít Janda, asistoval #22 Matěj Růžička (8:2)
23:45 GÓL FBC Liberec B! 7:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #22 Matěj Růžička, asistoval #88 Dominik Vondráček (7:2)
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Střely ve 2. části: 11:9
20:00 Ukončení 2. části
17:10 GÓL FBC Panthers Liberec BLACK! 6:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec BLACK vstřelil #6 Daniel Brzák bez asistence (6:2)
15:43 GÓL FBC Liberec B! 6:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #88 Dominik Vondráček bez asistence (6:1)
14:18 Vyloučen hráč #58 Eduard Moudrý družstva FBC Panthers Liberec BLACK na 2 minuty za hra na zemi
13:48 GÓL FBC Liberec B! 5:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #53 Michal Doskočil, asistoval #30 Max Miler (5:1)
12:22 Vyloučen hráč #15 Filip Nevrkla družstva FBC Liberec B na 2 minuty za špatné střídání
11:05 GÓL FBC Liberec B! 4:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #53 Michal Doskočil bez asistence (4:1)
10:51 GÓL FBC Liberec B! 3:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #23 Vít Janda, asistoval #88 Dominik Vondráček (3:1)
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Střely v 1. části: 13:7
10:00 Ukončení 1. části
07:59 Vyloučen hráč #53 Michal Doskočil družstva FBC Liberec B na 2 minuty za špatné střídání
05:40 GÓL FBC Panthers Liberec BLACK! 2:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec BLACK vstřelil #29 Václav Rohla, asistoval #58 Eduard Moudrý (2:1)
03:04 GÓL FBC Liberec B! 2:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #22 Matěj Růžička, asistoval #24 Dominik Slad (2:0)
01:13 GÓL FBC Liberec B! 1:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #23 Vít Janda bez asistence (1:0)