0

0

0.

TJ Tlučná - SK Jiskra Domažlice 4:5pn
branky: 7. Václav Mizera, 26. Václav Mizera, 28. Václav Mizera, 29. Jakub Klír - 11. Ondřej Baroch, 25. Jakub Nechoďdomů, 34. Jaroslav Konopík, 42. Jakub Hrabík, N Jaroslav Konopík; rozhodčí: Matyáš Ehm - Jaroslav Němeček; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Zdeněk Soukup 29 - Jiří Blahník 15; po třetinách: 1:1, 3:1, 0:2
5 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Tlučná hráč #12 Václav Mizera , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva SK Jiskra Domažlice hráč #77 Jaroslav Konopík a vstřelil rozhodující gól (4:5).
4 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Tlučná hráč #27 Jiří Míka a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva SK Jiskra Domažlice hráč #17 Josef Váchal a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Jiskra Domažlice hráč #89 Robert Kubica a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Tlučná hráč #46 David Strolený , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Jiskra Domažlice hráč #77 Jaroslav Konopík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Tlučná hráč #12 Václav Mizera a vstřelil gól.
50:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 6:10
41:43 GÓL SK Jiskra Domažlice! 4:4
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #2 Jakub Hrabík, asistoval #7 Dominik Vraštil (4:4)
33:28 GÓL SK Jiskra Domažlice! 4:3
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #77 Jaroslav Konopík bez asistence (4:3)
30:28 Vyloučen hráč #14 Ondřej Kozák družstva TJ Tlučná na 2 minuty za špatné střídání
30:05 Divočina
30:00 Střely ve 2. části: 9:10
28:32 GÓL TJ Tlučná! 4:2
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #17 Jakub Klír, asistoval #33 Jan Čipera (4:2)
27:34 GÓL TJ Tlučná! 3:2
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #12 Václav Mizera, asistoval #14 Ondřej Kozák (3:2)
25:37 GÓL TJ Tlučná! 2:2
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #12 Václav Mizera bez asistence (2:2)
24:57 GÓL SK Jiskra Domažlice! 1:2
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #11 Jakub Nechoďdomů, asistoval #9 Ondřej Baroch (1:2)
22:40 Vyloučen hráč #26 Miroslav Šťastný družstva TJ Tlučná na 2 minuty za blokování florbalky
15:00 Střely v 1. části: 4:13
10:16 GÓL SK Jiskra Domažlice! 1:1
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #9 Ondřej Baroch, asistoval #11 Jakub Nechoďdomů (1:1)
06:44 GÓL TJ Tlučná! 1:0
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #12 Václav Mizera, asistoval #11 Adam Christoph (1:0)
02:58 Vyloučen hráč #26 Miroslav Šťastný družstva TJ Tlučná na 2 minuty za bránění ve hře