0

0

0.

FbC Plzeň B - FBŠ Gorily Plzeň B 5:6pn
branky: 23. Vít Pešek, 24. Jan Baštýn, 30. Vít Pešek, 39. Filip Šíp, 42. Vítek Vyčíchlo - 4. Matěj Zicho, 8. Jiří Mikeska, 20. Michal Rukavička, 22. Jiří Mikeska, 23. Petr Körner, N Jakub Vandák; rozhodčí: Karel Hencl - Štěpán Kinkor; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Jaňour 14 - Martin Lenárt 19; po třetinách: 0:2, 3:3, 2:0
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Gorily Plzeň B hráč #71 Jakub Vandák a vstřelil rozhodující gól (5:6).
50:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 5:5
42:11 Timeout FBŠ Gorily Plzeň B
41:01 GÓL FbC Plzeň B! 5:5
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #99 Vítek Vyčíchlo, asistoval #95 Jan Adamčík (5:5)
38:05 GÓL FbC Plzeň B! 4:5
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #18 Filip Šíp, asistoval #99 Vítek Vyčíchlo (4:5)
30:00 Střely ve 2. části: 10:4
29:32 GÓL FbC Plzeň B! 3:5
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #4 Vít Pešek, asistoval #17 Vojtěch Řeřicha (3:5)
26:05 Vyloučen hráč #77 Jiří Mikeska družstva FBŠ Gorily Plzeň B na 2 minuty za hrubost
23:24 GÓL FbC Plzeň B! 2:5
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #88 Jan Baštýn, asistoval #11 Richard Bartuška (2:5)
22:51 GÓL FBŠ Gorily Plzeň B! 1:5
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #9 Petr Körner, asistoval #25 Matěj Zicho (1:5)
22:24 GÓL FbC Plzeň B! 1:4
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #4 Vít Pešek, asistoval #44 Jiří Varta (1:4)
21:07 GÓL FBŠ Gorily Plzeň B! 0:4
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #77 Jiří Mikeska, asistoval #96 Vojtěch Beneš (0:4)
20:07 Vyloučen hráč #9 Radim Titl družstva FbC Plzeň B na 2 minuty za hrubost
19:50 GÓL FBŠ Gorily Plzeň B! 0:3
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #85 Michal Rukavička, asistoval #69 Jan Felkl (0:3)
15:00 Střely v 1. části: 9:10
13:50 Vyloučen hráč #5 Tomáš Janouškovec družstva FBŠ Gorily Plzeň B na 2 minuty za sekání
07:00 GÓL FBŠ Gorily Plzeň B! 0:2
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #77 Jiří Mikeska, asistoval #48 Jiří Veselý (0:2)
03:54 GÓL FBŠ Gorily Plzeň B! 0:1
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň B vstřelil #25 Matěj Zicho, asistoval #48 Jiří Veselý (0:1)