• 45 44:24
    2
    Matěj TŘEŠKA

FBŠ SLAVIA Plzeň B - FBC ROKYCANY 5:2
branky: 22. Filip Cipra, 25. Martin Brada, 26. Kryštof Ircing, 33. Vít Kupecký, 42. Štěpán Petrík - 14. Vladimír Karel, 17. Antonín Polcar; rozhodčí: Jakub Šimek - Patrik Med; vyloučení: 1 + Štěpán Petrík 4:1; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Ludvík Jaroš 23 - Vojtěch Hrůza 21; po třetinách: 0:1, 3:1, 2:0
45:00 Střely ve 3. části: 11:8
44:59 Rokycany bohužel nedokázaly ve třetí třetině zdramatizovat zápas a nepřipíšou si žádný bod.
44:24 Vyloučen hráč #66 Matěj Třeška družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:26 Vyloučen hráč #87 Štěpán Petrík družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2+2 minuty za bránění ve hře
42:26 Štěpán Petrík si jde za zákrok na kriminál odpočinou na trestnou lavici. Využijí Rokycany nabídnuté přesilovky?
41:43 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 5:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #87 Štěpán Petrík, asistoval #18 Matyas Tykal (5:2)
41:25 Souboj Krarel x Jaroš tentokrát zastavuje tyčka slávistické brány.
35:22 Vláďa Karel posílá ve třetí třetině již čtvrtý střelecký pozdrav brankáři Jarošovi, ten zatím odolává.
32:23 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 4:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #15 Vít Kupecký, asistoval #18 Matyas Tykal (4:2)
30:00 Střely ve 2. části: 11:6
30:00 Počet faulů ve druhé třetině - 7:6
30:00 Slavia ve druhé části přidala a otočila stav utkání ve svůj prospěch. Rokycany mírně polevily a to se projevilo i v počtu střel. Uvidíme, co věhlasný stratég Václav Michálek naordinuje svým svěřencům ve třetí třetině.
25:01 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #72 Kryštof Ircing, asistoval #28 Jaromír Fait (3:2)
25:01 Slavii hra za bránou opravdu jde, štastným odrazem od zadního mantinelu pohotově doráží Ircing.
24:39 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #23 Martin Brada, asistoval #26 Vlastimil Budek (2:2)
24:39 Brada zpoza brány srovnává
21:39 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 1:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #85 Filip Cipra, asistoval #17 Tomáš Topinka (1:2)
21:39 Cipra snižuje střelou od půlky.
21:12 Aktivní Hora motá obranu Slavie.
16:41 GÓL FBC ROKYCANY! 0:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #72 Antonín Polcar, asistoval #78 Vladimír Karel (0:2)
16:41 Přízemní střela Polcara končí v síti.
15:00 Střely v 1. části: 4:11
15:00 Držení míčku v první třetině: 37% - 63%
13:16 GÓL FBC ROKYCANY! 0:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #78 Vladimír Karel, asistoval #72 Antonín Polcar (0:1)
11:21 Ukázková hra tělem Zbyňka Hory, hráč Slavie skončil na zemi.
10:00 Utkání právě navštívil žurnalista Rokycanského deníku pan Havránek a zápas si pečlivě dokumentuje.
09:38 Přesilová hra příliš krásy nepobrala, výsledkem nebyla žádná střela na bránu.
07:38 Vyloučen hráč #90 Daniel Drnec družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za špatné střídání
05:00 Zatím vidíme z obou stran opatrnou hru s minimem šancí.
00:01 Úvodní buly pro Slavii.