21
  • 21 20:33
    HAGA

HAGA Pardubice - Sokol Chlumec nad Cidlinou A 1:4
branky: 16. Jakub Paďour - 1. Milan Dvořák, 3. Milan Dvořák, 13. Tomáš Trefil, 14. Matěj Nechvíl; rozhodčí: Martin Korunka - Kateřina Heblíková; vyloučení: 1:1 + Jan Wagner TDKU + Milan Dvořák 4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Nerad 23 - Daniel Krejča 8; po třetinách: 0:2, 1:2
24:00 Střely ve 2. části: 4:12
20:33 Timeout HAGA Pardubice
15:24 GÓL HAGA Pardubice! 1:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #97 Jakub Paďour, asistoval #32 David Ralaus (1:4)
13:00 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou A! 0:4
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou A vstřelil #20 Matěj Nechvíl, asistoval #10 Tomáš Trefil (0:4)
12:18 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou A! 0:3
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou A vstřelil #10 Tomáš Trefil, asistoval #20 Matěj Nechvíl (0:3)
12:18 Chlumec si z Hagy dělá dobrej den.
12:00 Nějaky blázínci se ztrapnuji na ploše během přestávky :O
12:00 Střely v 1. části: 5:15
07:47 Vyloučen hráč #27 Ondřej Tušil družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
07:47 Hráč z tymu Haga si jde sednout za sekání ( hold už je čas přiložit do krbu)
04:18 Prosil bych pořadatele na tribunu !!! Mame tam agresivního fanouška :D
03:19 Zápletka zápasu- červená kartička na straně chlumce!!!!!
02:50 Vyloučen hráč #7 Milan Dvořák družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou A na 2+2 minuty za nesportovní chování
02:50 Vyloučen hráč #22 Jan Wagner družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou A do konce utkání
02:30 Chlumeckej golman volejbalově odplacl střelu
02:03 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou A! 0:2
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou A vstřelil #7 Milan Dvořák, asistoval #20 Matěj Nechvíl (0:2)
02:03 Milošek zvyšuje skore z oslabení (kočka myš)
01:50 Vyloučen hráč #22 Jan Wagner družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou A na 2 minuty za sekání
00:41 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou A! 0:1
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou A vstřelil #7 Milan Dvořák bez asistence (0:1)
00:41 Milanek vyškolil golmana