0

2

3.

TJ Sokol Královské Vinohrady C - Wizards DDM SO Praha 10 B 7:8pn
branky: 6. Viktor Vondra, 6. Tadeáš Doucha, 7. Dominik Záň, 8. Gustav Ondrejčík, 19. Ben Kosterich, 27. Dominik Záň, 37. Ondřej Vaněk - 9. Lukáš Recht, 10. Tomáš Pliska, 18. Michael Svatoš, 23. David Bouda, 23. Tomáš Branžovský, 28. Martin Brhlík, 37. Jakub Mudrák, N David Bouda; rozhodčí: Filip Bollardt - Martin Preclík; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Jakub Záhora -7 - David Štěpán ?; po třetinách: 4:2, 2:4, 1:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 B hráč #28 David Bouda a vstřelil rozhodující gól (7:8).
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč #70 Chi Hieu Nguyen , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 B hráč #38 Martin Brhlík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč #8 Viktor Vondra , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 B hráč #46 Tomáš Branžovský a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
42:12 Timeout Wizards DDM SO Praha 10 B
38:52 Vyloučen hráč #8 Tomáš Pliska družstva Wizards DDM SO Praha 10 B na 2 minuty za sekání
36:21 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 7:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #34 Ondřej Vaněk, asistoval #92 Tadeáš Doucha (7:7)
36:08 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 6:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #5 Jakub Mudrák, asistoval #28 David Bouda (6:7)
27:49 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 6:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #38 Martin Brhlík, asistoval #6 Jan Stádník (6:6)
26:27 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 6:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #33 Dominik Záň z trestného střílení (6:5)
23:41 Vyloučen hráč #8 Viktor Vondra družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání
22:55 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 5:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #46 Tomáš Branžovský bez asistence (5:5)
22:10 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 5:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #28 David Bouda, asistoval #38 Martin Brhlík (5:4)
20:40 Vyloučen hráč #33 Dominik Záň družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání
18:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #27 Ben Kosterich, asistoval #4 Gustav Ondrejčík (5:3)
17:45 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 4:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #63 Michael Svatoš, asistoval #54 Lukáš Recht (4:3)
09:43 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 4:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #8 Tomáš Pliska, asistoval #37 Vojtěch Židův (4:2)
08:30 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 4:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #54 Lukáš Recht, asistoval #28 David Bouda (4:1)
07:13 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 4:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #4 Gustav Ondrejčík, asistoval #33 Dominik Záň (4:0)
06:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #33 Dominik Záň bez asistence (3:0)
05:36 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #92 Tadeáš Doucha bez asistence (2:0)
05:14 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #8 Viktor Vondra, asistoval #33 Dominik Záň (1:0)