• 43 42:11
    12:1
    (Brejcha)

FBC Draci Říčany - SSK Future - Barrandov  12:1
branky: 1. David Tománek, 6. Ondřej Zika, 6. Michal Strieženec, 8. Václav Steinhaizl, 10. Vítězslav Špok, 15. Jakub Blažek, 18. Jaroslav Borl, 22. Jakub Tabášek, 26. Ondřej Kubeš, 30. Ondřej Anýž, 30. Jaroslav Borl, 43. Jakub Blažek - 25. David Ryneš; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:8 + Jan Cvrček OS + Jan Vašák 4 + Jan Cvrček TDKU + Jan Hněvkovský OS + Jan Cvrček 4; využití: 5:0; zásahy brankářů: František Lerch ? - Lubomír Nikolov ?; po třetinách: 6:0, 5:1, 1:0
42:11 GÓL FBC Draci Říčany! 12:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #88 Jakub Blažek, asistoval #14 Jan Brejcha (12:1)
41:28 Vyloučen hráč #18 Jan Cvrček družstva SSK Future - Barrandov na 2+2 minuty za nesportovní chování
41:28 Vyloučen hráč #73 Jan Hněvkovský družstva SSK Future - Barrandov - osobní trest
41:28 Vyloučen hráč #18 Jan Cvrček družstva SSK Future - Barrandov do konce utkání
41:28 Vyloučen hráč #73 Jan Hněvkovský družstva SSK Future - Barrandov na 2 minuty za nesportovní chování
40:38 Vyloučen hráč #18 Jan Cvrček družstva SSK Future - Barrandov na 2 minuty za hrubost
39:44 Utkání se již dohrává a všichni se těší domů.
36:39 Vyloučen hráč #91 Jan Vašák družstva SSK Future - Barrandov na 2 minuty za hra na zemi
32:04 Vyloučen hráč #13 Ondřej Hněvkovský družstva SSK Future - Barrandov na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:45 a bude se vylučovat
29:59 GÓL FBC Draci Říčany! 11:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #39 Jaroslav Borl, asistoval #88 Jakub Blažek (11:1)
29:51 GÓL FBC Draci Říčany! 10:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #4 Ondřej Anýž, asistoval #92 Matěj Tabášek (10:1)
25:18 GÓL FBC Draci Říčany! 9:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #11 Ondřej Kubeš, asistoval #25 Michal Strieženec (9:1)
25:18 Kubeš přeběhl celé hřiště a lobem na zadní zvyšuje na 9-1.
24:38 GÓL SSK Future - Barrandov ! 8:1
Branku družstva SSK Future - Barrandov vstřelil #17 David Ryneš, asistoval #88 Lukáš Klier (8:1)
23:06 ..mimo
23:03 Nadějná standardka pro Draky.
21:42 GÓL FBC Draci Říčany! 8:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #49 David Tománek (8:0)
20:48 Hněvkovský fantasticky trefil nahozený míč z voleje, Lerch ale zachraňuje.
20:16 Vyloučen hráč #91 Jan Vašák družstva SSK Future - Barrandov na 2+2 minuty za hrubost
17:12 GÓL FBC Draci Říčany! 7:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #39 Jaroslav Borl, asistoval #7 Dominik Počta (7:0)
16:49 Domácí v plném počtu.
15:00 Střely v 1. části: 12:6
14:48 Vyloučen hráč #92 Matěj Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
14:42 GÓL FBC Draci Říčany! 6:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #88 Jakub Blažek, asistoval #49 David Tománek (6:0)
14:32 Tabášek ml. střílí metr nad.
10:52 Vyloučen hráč #18 Jan Cvrček družstva SSK Future - Barrandov na 2 minuty za nesportovní chování
10:52 Vyloučen hráč #18 Jan Cvrček družstva SSK Future - Barrandov - osobní trest
10:52 Draky nyní čeká dlouhá přesilovka, tempo hry pomalu opadá..
09:12 GÓL FBC Draci Říčany! 5:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #49 David Tománek (5:0)
09:12 Říčany rozebraly bránící čtveřici hostů do posledního šroubku a oku lahodící akcí zvyšují na 5-0.
07:55 GÓL FBC Draci Říčany! 4:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #8 Václav Steinhaizl, asistoval #49 David Tománek (4:0)
07:20 Říčany se snaží proniknout přes pevně vystavený blok hostů, ti naopak hrozí z častých protiútoků. Tempo hry překonává očekávání.
05:48 GÓL FBC Draci Říčany! 3:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #25 Michal Strieženec, asistoval #11 Ondřej Kubeš (3:0)
05:00 GÓL FBC Draci Říčany! 2:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #77 Ondřej Zika, asistoval #14 Jan Brejcha (2:0)
03:26 Vyloučen hráč #91 Jan Vašák družstva SSK Future - Barrandov na 2 minuty za bránění ve hře
00:55 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #25 Michal Strieženec (1:0)