8:5
    Tomáš ZUSKA
    (Eliáš)

T.B.C. Králův Dvůr B - FbŠ Bohemians B 8:5
branky: 17. Michal Mašek, 20. Jakub Uhřík, 20. Martin Eliáš, 21. Martin Eliáš, 33. Jakub Uhřík, 34. Michal Mašek, 36. Pavel Paulát, 45. Tomáš Zuska - 9. Jakub Šárka, 13. Jakub Křivanec, 27. Tomáš Kindl, 29. Jakub Křivanec, 42. Jakub Štěpánek; rozhodčí: Jan Chuděj - Patrik Trejbal; vyloučení: 3:2 + Jakub Štěpánek 4 + TDKU; využití: 1:2; zásahy brankářů: Jiří Procházka -5 - Karel Kotoun ?; po třetinách: 0:2, 4:2, 4:1
44:27 GÓL T.B.C. Králův Dvůr B! 8:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr B vstřelil #17 Tomáš Zuska, asistoval #29 Martin Eliáš (8:5)
41:46 Vyloučen hráč #16 Jakub Štěpánek družstva FbŠ Bohemians B do konce utkání
41:46 Vyloučen hráč #16 Jakub Štěpánek družstva FbŠ Bohemians B na 2+2 minuty za nesportovní chování
41:46 Vyloučen hráč #16 Jakub Štěpánek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře
41:17 GÓL FbŠ Bohemians B! 7:5
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #16 Jakub Štěpánek, asistoval #3 Jakub Křivanec (7:5)
39:40 Vyloučen hráč #18 Jiří Dolejš družstva T.B.C. Králův Dvůr B na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:48 Vyloučen hráč #74 Tomáš Kindl družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hrubost
35:18 GÓL T.B.C. Králův Dvůr B! 7:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr B vstřelil #33 Pavel Paulát, asistoval #72 Jakub Uhřík (7:4)
33:03 GÓL T.B.C. Králův Dvůr B! 6:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr B vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #29 Martin Eliáš (6:4)
32:34 GÓL T.B.C. Králův Dvůr B! 5:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr B vstřelil #72 Jakub Uhřík, asistoval #93 Patrik Svoboda (5:4)
28:56 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:4
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #3 Jakub Křivanec, asistoval #7 Adam Růžek (4:4)
28:00 Vyloučen hráč #18 Jiří Dolejš družstva T.B.C. Králův Dvůr B na 2 minuty za bránění ve hře
28:00 Hráči týmu Bohemians zborově vyřvali rozhodčího a získali přesilovku.
27:30 Na mantinelu se z florbalu stala profesionální sekaná ze které vychází Bohemians jako vítěz s míčem i s jídlem.
26:24 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #74 Tomáš Kindl, asistoval #7 Adam Růžek (4:3)
20:42 GÓL T.B.C. Králův Dvůr B! 4:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr B vstřelil #29 Martin Eliáš, asistoval #13 Michal Mašek (4:2)
19:44 GÓL T.B.C. Králův Dvůr B! 3:2
19:39 GÓL T.B.C. Králův Dvůr B! 2:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr B vstřelil #72 Jakub Uhřík bez asistence (2:2)
17:37 Hráč týmu T. B. C. Králův Dvůr B posílá rachnu kachnu na kasu soupeře. Golman nevědomky vyráží.
16:20 GÓL T.B.C. Králův Dvůr B! 1:2
15:00 Střely v 1. části: 2:3
12:48 GÓL FbŠ Bohemians B! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #3 Jakub Křivanec, asistoval #74 Tomáš Kindl (0:2)
08:09 GÓL FbŠ Bohemians B! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #14 Jakub Šárka, asistoval #12 Lukáš Kuncman (0:1)
06:16 Fbš Bohemians B vstpuje do přesilové části s respektem a na uzamčeného soupeře poslali zatím jediou střelu.
04:26 Vyloučen hráč #33 Pavel Paulát družstva T.B.C. Králův Dvůr B na 2 minuty za sekání