2

1

3.

Wizards DDM SO Praha 10 B - Florbal Team Sokol Nebušice 9:8pn
branky: 6. Jakub Mudrák, 6. Jakub Mudrák, 10. Lukáš Recht, 21. David Bouda, 22. Tomáš Branžovský, 37. David Bouda, 38. Tomáš Branžovský, 44. Daniel Šulc, N David Bouda - 12. Michal Smutný, 13. Jakub Rok, 16. Milan Černil, 26. Tadeáš Nedoma, 35. Michal Smutný, 38. Milan Černil, 42. Lukáš Kášek, 43. Jakub Rok; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: David Sádlík ? - Antonín Buršík ?; po třetinách: 3:2, 2:2, 3:4
3 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 B hráč #28 David Bouda a vstřelil rozhodující gól (9:8).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Team Sokol Nebušice hráč #99 Lukáš Kášek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 B hráč #54 Lukáš Recht , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Team Sokol Nebušice hráč #96 Juraj Lupač , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Team Sokol Nebušice hráč #97 Michal Smutný , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 B hráč #46 Tomáš Branžovský a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:02 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 8:8
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #3 Daniel Šulc, asistoval #46 Tomáš Branžovský (8:8)
42:12 Timeout Wizards DDM SO Praha 10 B
42:12 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 7:8
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #11 Jakub Rok, asistoval #99 Lukáš Kášek (7:8)
41:04 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 7:7
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #99 Lukáš Kášek bez asistence (7:7)
37:30 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 7:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #28 David Bouda (7:6)
37:13 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 6:6
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #12 Milan Černil, asistoval #96 Juraj Lupač (6:6)
36:55 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 6:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #28 David Bouda, asistoval #46 Tomáš Branžovský (6:5)
35:22 Vyloučen hráč #11 Vít Kubů družstva Wizards DDM SO Praha 10 B na 2 minuty za nesportovní chování
34:14 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 5:5
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #97 Michal Smutný, asistoval #11 Jakub Rok (5:5)
28:34 Vyloučen hráč #11 Jakub Rok družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za sekání
25:47 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 5:4
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #93 Tadeáš Nedoma, asistoval #97 Michal Smutný (5:4)
22:36 Vyloučen hráč #93 Tadeáš Nedoma družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za blokování florbalky
21:33 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 5:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #45 Vít Voltr (5:3)
20:21 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 4:3
15:55 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 3:3
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #12 Milan Černil, asistoval #97 Michal Smutný (3:3)
12:15 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 3:2
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #11 Jakub Rok, asistoval #96 Juraj Lupač (3:2)
11:44 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 3:1
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #97 Michal Smutný, asistoval #99 Lukáš Kášek (3:1)
11:00 Vyloučen hráč #21 Matěj Zdobinský družstva Wizards DDM SO Praha 10 B na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:15 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 3:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #54 Lukáš Recht, asistoval #28 David Bouda (3:0)
07:06 Vyloučen hráč #54 Lukáš Recht družstva Wizards DDM SO Praha 10 B na 2 minuty za vysoká florbalka
05:45 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 2:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #5 Jakub Mudrák, asistoval #54 Lukáš Recht (2:0)
05:09 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #5 Jakub Mudrák, asistoval #45 Vít Voltr (1:0)